Προς το περιεχόμενο

γάμος με αλλοδαπό


andromeda85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το χρωμόσωμα του ανθρώπου διαφέρει περίπου 30% απο αυτό του χιμπαντζή, σε κάποιες περιπτώσεις άνθρωπων, δυστυχώς για τους χιμπαντζήδες, αυτό το ποσοστό τείνει στο 0.

Ευτυχώς τους ξεχωρίζουμε όμως απο το γούστο που έχουν στα αυτοκίνητα/ταινίες  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 276
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αντί να αυξήσουμε τις γεννήσεις πηγαίνουμε για ντόλτσε βίτες στα μαρόκα λες και άντρες δεν έχει στην ελλάδα.... 

 

 

οι έλληνες άντρες προτιμούν τις αλλοδαπές και χιλιάδες είναι παντρεμένοι με ξένες

οπότε κι εμείς με την σειρά μας θα πάμε στους αλλοδαπούς

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι έλληνες άντρες προτιμούν τις αλλοδαπές και χιλιάδες είναι παντρεμένοι με ξένες

οπότε κι εμείς με την σειρά μας θα πάμε στους αλλοδαπούς

 

χιλιάδες? στην Αθηνα? ή γενικοτερα στην Ελλάδα? πως το γνωρίζεις ότι είναι έγκυρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στην Κύπρο δες πόσες Βουλγάρες/Ρουμάνες/Αγγλίδες είναι παντρεμένες με Κύπριους.Έχω συγγενείς, γνωστούς και γείτονες παντρεμένους με ξένες. Ελληνίδες όμως παντρεμένες με ξένους ξέρω ελάχιστες (βασικά καμιά). Οπότε όσο περνάνε τα χρόνια θα αυξάνεται αυτός ο αριθμός αναγκαστικά. Καλά έκανε η τύπισσα και πήρε τον Μαροκινό.

Για να μην σχολιάσω το πόσο "έλληνες" είναι η Τζένιφερ Άνιστον, ο Τζορτζ Μάικλ, ο Τζον Στάμος, ο Γαλυφιανάκης και άλλοι πολλοί. Το μόνο ελληνικό που έχουν είναι Έλληνα πατέρα (ούτε καν ελληνίδα μάνα) και τίποτε άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στην Κύπρο δες πόσες Βουλγάρες/Ρουμάνες/Αγγλίδες είναι παντρεμένες με Κύπριους.Έχω συγγενείς, γνωστούς και γείτονες παντρεμένους με ξένες. Ελληνίδες όμως παντρεμένες με ξένους ξέρω ελάχιστες (βασικά καμιά). Οπότε όσο περνάνε τα χρόνια θα αυξάνεται αυτός ο αριθμός αναγκαστικά. Καλά έκανε η τύπισσα και πήρε τον Μαροκινό.

Για να μην σχολιάσω το πόσο "έλληνες" είναι η Τζένιφερ Άνιστον, ο Τζορτζ Μάικλ, ο Τζον Στάμος, ο Γαλυφιανάκης και άλλοι πολλοί. Το μόνο ελληνικό που έχουν είναι Έλληνα πατέρα (ούτε καν ελληνίδα μάνα) και τίποτε άλλο.

 

Που ξέρεις ότι έκανε καλά? τον γνωρίζεις προσωπικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι έλληνες άντρες προτιμούν τις αλλοδαπές και χιλιάδες είναι παντρεμένοι με ξένες

οπότε κι εμείς με την σειρά μας θα πάμε στους αλλοδαπούς

"Λεμε ναι στην ισοτητα των δυο φυλων, αλλα αν η γυναικα αρχισει να μιμειται τον ανδρα δεν θα διαφερει απο εναν πιθηκο."

Γαλλος συγγραφεας που μου διαφευγει αυτη τη στιγμη και με λιγο γκουγκλαρισμα δεν το βρηκα, ακομα το θυμαμαι σε μαθημα γαλλικων πανω απο 10 χρονια πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το να πεις ότι οι Μαροκινοι είναι παλιόφαρα δεν είναι καθολου ρατσιστικο είναι η αληθεια.

Θα μπορούσα να δώσω μία σοβαρή απάντηση σ' αυτό και να μην το αντιμετωπίσω σαν υλικό για γέλια, αλλά δεν αξίζει τον κόπο.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί εσύ γνωρίζεις προσωπικά τις γυναίκες των γνωστών μου;


"Λεμε ναι στην ισοτητα των δυο φυλων, αλλα αν η γυναικα αρχισει να μιμειται τον ανδρα δεν θα διαφερει απο εναν πιθηκο."
Γαλλος συγγραφεας που μου διαφευγει αυτη τη στιγμη και με λιγο γκουγκλαρισμα δεν το βρηκα, ακομα το θυμαμαι σε μαθημα γαλλικων πανω απο 10 χρονια πριν.

η γυναίκα είναι ο πίθηκος τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσα να δώσω μία σοβαρή απάντηση σ' αυτό και να μην το αντιμετωπίσω σαν υλικό για γέλια, αλλά δεν αξίζει τον κόπο.

Για να απαντησει καποιος σοβαρα σε κατι τετοιο θα πρεπει να το εχει ζησει ειτε να ξερει ατομα που το ζουν και ειναι της εργασιακης τους καθημερινοτητας. Δεν αρκει να φιλοσοφει εκ του ασφαλους απο το καναπεδακι του σπιτιου του και να νομιζει οτι οι τυποι αυτοι ειναι αγγελουδια. Προφανως δεν ξερεις για αυτο γελας. Οι τυποι αυτοι που ερχονται εδω δεν ειναι απο πολεμο αλλα συμμοριτες ο καλυτερος εχει σκοτωσει τη μανα του.

Γιατί εσύ γνωρίζεις προσωπικά τις γυναίκες των γνωστών μου;

 

η γυναίκα είναι ο πίθηκος τώρα;

Γιατι τις εκρινα? Εσυ ειπες καλα εκανε για τον αλλον και σε ρωτησα αν τον ξερεις αλλα δεν τον ξερεις και απαντησες απο αντιδραση.

Μην το γελάς καθόλου! Ειδικά οι μαροκινοί που γεννήθηκαν μεταξύ 1977 και 1985, είναι όλοι τους κωλόπαιδα.

Αυτα δεν ειναι προιοντα φιλοσοφιας φιλε μου οποιος θελει να εχει πηγες ας ρωτησει το αλλοδαπων που νταλαβεριζεται να σου πει τι τσογλανια ειναι οι συγκεκριμενοι υπαρχουν στοιχεια απο την καθημερινοτητα οχι αμπελοφιλοσοφιες. Σε μερικα νησια πηγαν να τους βανδαλισουν και εκεινοι που εκαναν τους ανοιχτομυαλους τωρα ειναι οι πρωτοι που θελουν να τους διωξουν.

 

Αυτο μας εφαγε στην ελλαδα ολοι ξερουν απο ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα δεν ειναι προιοντα φιλοσοφιας φιλε μου οποιος θελει να εχει πηγες ας ρωτησει το αλλοδαπων που νταλαβεριζεται να σου πει τι τσογλανια ειναι οι συγκεκριμενοι υπαρχουν στοιχεια απο την καθημερινοτητα οχι αμπελοφιλοσοφιες. Σε μερικα νησια πηγαν να τους βανδαλισουν και εκεινοι που εκαναν τους ανοιχτομυαλους τωρα ειναι οι πρωτοι που θελουν να τους διωξουν.

 

Αυτο μας εφαγε στην ελλαδα ολοι ξερουν απο ολα.

 

Είναι επικίνδυνο πράγμα το "τσουβάλιασμα" φίλε μου... μιά χαρά εγκληματίες βγάζουν και οι Σύριοι και οι Αφγανοί -όπως και οι Έλληνες εξάλλου- .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι συριοι ειναι πολιτισμενοι και σπουδαγμενοι ανθρωποι απλα τους κτυπησε ο πολεμος. Οι αλλοι δεν εχουν πολεμο ερχονται ετσι. Αλγερινοι - μαροκινοι ειναι οι πιο επικινδυνοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μεταξύ η TS έχει γεμίσει έναν κουβά κους κους και απολαμβάνει την off topic παράσταση. Θα έβαζα gif αλλά έχουμε μόνο με ποπ κορν.

Αυτη θα ειναι η ιδανικη εκδοχη μην εχει φορτωσει κανα κουβα ξυλο μονο και μετανιωνει την ωρα και στιγμη που ηταν αλληλεγγυα. -.-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μεταξύ η TS έχει γεμίσει έναν κουβά κους κους και απολαμβάνει την off topic παράσταση. Θα έβαζα gif αλλά έχουμε μόνο με ποπ κορν.

 

Ας ελπίσουμε να μην κλειδωθεί αυτό το νήμα-διαμάντι... χρονιάρες μέρες, χαρίζει άφθονο γέλιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...