Προς το περιεχόμενο

Καλύτερο τεσσάρι μέχρι 150Ε


Vassilis_24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για ένα καλό smartphone, επειδή όμως το θέλω να είναι χρηστικό, θέλω να είναι στις 4 ίντσες και όχι παραπάνω και δυσκολεύομαι να βρω κάποιο αξιόλογο είναι η αλήθεια στο μπάτζετ που έχω.
Ακόμα και τα κινέζικα, τα καλά χαρακτηριστικά τα βάζουν σε κινητά-παντόφλες 4,5 ιντσών και πάνω.
Αν έχετε καμία πρόταση, καλοδεχούμενη. Δε με νοιάζει απαραίτητα να το αγοράσω από Ελλάδα.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μηπως να εκανες μια υποχωρηση στης 4.5 ιντσες?Εχει πολυ καλα κινητα σε τετοιο μεγεθος και μεσα στο μπατζετ σου.

 

 

Μωρέ, το ξέρω και γι'αυτό άνοιξα το thread, μήπως και μπορέσω να βρω κάτι αντίστοιχο στις 4 ίντσες, είναι πολύ μεγάλο στις 4,5, ξεφεύγει πολύ, σκέψου το ιδανικό για μένα είναι στις 3,5 αλλά τουλάχιστον στις 4 κι ας είναι λίγο μεγάλο μπορώ να το χειριστώ άνετα, πιο πάνω δυσκολεύει το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα απο Huawei μερια,εχει αξιολογα 4ρια

Mωρέ κοίταξα και huawei και lenovo και zte, αλλά είναι σαν τα τεσσάρια να τα θεωρούν παλιά μοντέλα... Το w1 είναι εξαιρετικό κινητό από specs αλλά έχει windows...

Το κακό είναι ότι και να περιμένω, πάλι σε μεγάλες ίντσες κινητά θα φτιάξουν, επειδή είναι κοντοί νομίζω βγάζουν το κόμπλεξ τους στα κινητά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι ότι και να περιμένω, πάλι σε μεγάλες ίντσες κινητά θα φτιάξουν, επειδή είναι κοντοί νομίζω βγάζουν το κόμπλεξ τους στα κινητά...

 

:D

 

Δε νομίζω πως έχει να κάνει με αυτό.Η τάση στα android είναι τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mωρέ κοίταξα και huawei και lenovo και zte, αλλά είναι σαν τα τεσσάρια να τα θεωρούν παλιά μοντέλα... Το w1 είναι εξαιρετικό κινητό από specs αλλά έχει windows...

Το κακό είναι ότι και να περιμένω, πάλι σε μεγάλες ίντσες κινητά θα φτιάξουν, επειδή είναι κοντοί νομίζω βγάζουν το κόμπλεξ τους στα κινητά...

Εγω πηγα απο οθονη 3.14 σε 5αρα,καταλαβαινεις τη επαθα..Ε μετα απο 2-3 μερες χρησιμοποιω μονο το ενα χερι οταν το πασπατευω το κινητο.

Συνηθεια ειναι,αν και πλεον με τα γραφικα των παιχνιδιων και των διαφορων εφαρμογων που κυκλοφορουν αξιζει να ειναι μεγαλη η οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...