Προς το περιεχόμενο

νεο pc για dota.


johnmayson

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρωτα να φτιαξει ο ts την φορμα που του εκανα Link και μετα να κατσουμε να δουμε για συνθεσεις.

Οσο για τα περι παλιου και νεου socket,μια φορα θα τα πουμε και απο εκει και περα ο ts οτι θελει παιρνει,δεν θα κατσουμε να κανουμε παλι 100 σχολια για να πουμε τα αυτονοητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ τα λες αλλά ποιός ακούει.

 

Ετσι ετσι πατε σε προηγουμενες γενιες Intel επειδη τρώτε αδικαιολογητα κολλημα με την AMD και οταν σε κανενα 6μηνα ο μη γεννητο χρειαστητε καμια μητρικη να δω που θα την βρειτε. 

ναι ναι θα καει μητρικη gigabyte που οσα χρονια εχω γω δε μου καηκε ποτε αληθεια θελετε και τα λετε η σας ξεφευγουν;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας επικεντρωθουμε στο θεμα μας με αυτα που του χω προτεινει του φιλου το συμπερασμα ειναι οτι το dota (αυτο παιζει δε θελει dota 2) θα τρεχει πολυ καλα και για browsing που το θελει το μηχανημα θα ναι πολυ καλα. ευχαριστω για την βοηθεια σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ναι θα καει μητρικη gigabyte που οσα χρονια εχω γω δε μου καηκε ποτε αληθεια θελετε και τα λετε η σας ξεφευγουν;;;

Μπορεις σε παρακαλω να δεις το Link που σου εδωσα στο σχολιο 12 και να συμπληρωσεις την αναλογη φορμα να αρχισουμε τις συνθεσεις??

 

ας επικεντρωθουμε στο θεμα μας με αυτα που του χω προτεινει του φιλου το συμπερασμα ειναι οτι το dota (αυτο παιζει δε θελει dota 2) θα τρεχει πολυ καλα και για browsing που το θελει το μηχανημα θα ναι πολυ καλα. ευχαριστω για την βοηθεια σας.

Ρε φιλε σοβαρα τωρα troll εισαι??Οχι γιατι αν ειναι ετσι πες το να τελειωνουμε μην καθομαστε να ασχολουμαστε με την καθε βλακεια που κανει Post ο καθενας...

 

Και απο τις προτασεις που ειδα και εχεις βαλει ειναι μονο απο το Πλαισιο,λες και αλλα μαγαζια δεν υπαρχουν.Και ναι ωραια λογικη εχεις στο να προτεινεις pc.112 ευρο για cpu 90 για Μητρικη.Κριμα γιατι θα παρεις ατομα στο λαιμο σου αλλα οτι νομιζεις κανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ναι θα καει μητρικη gigabyte που οσα χρονια εχω γω δε μου καηκε ποτε αληθεια θελετε και τα λετε η σας ξεφευγουν;;;

 

Είναι γνωστό οτι gigabyte,intel,asus δεν έχουν ποτέ αστοχίες υλικού.Έχεις δίκιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις σε παρακαλω να δεις το Link που σου εδωσα στο σχολιο 12 και να συμπληρωσεις την αναλογη φορμα να αρχισουμε τις συνθεσεις??

 

Ρε φιλε σοβαρα τωρα troll εισαι??Οχι γιατι αν ειναι ετσι πες το να τελειωνουμε μην καθομαστε να ασχολουμαστε με την καθε βλακεια που κανει Post ο καθενας...

 

Και απο τις προτασεις που ειδα και εχεις βαλει ειναι μονο απο το Πλαισιο,λες και αλλα μαγαζια δεν υπαρχουν.Και ναι ωραια λογικη εχεις στο να προτεινεις pc.112 ευρο για cpu 90 για Μητρικη.Κριμα γιατι θα παρεις ατομα στο λαιμο σου αλλα οτι νομιζεις κανε.

προτεινε καποια αλλη μητρικη  στο θεμα επεξεργαστης εχει κλεισει οτι θα βαλει  ι3 το συγκεκριμενο.

 

Πανε παρε turbo x, σιγουρα πραγματα.

δεν μου αρεσουν τα turbo x

 

το πολυ + 15 ευρια για μητρικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη σου ειπα να συμπληρωσεις την φορμα που σου εδειξα που αυτο κανει ολος ο κοσμος στο forum.Τωρα αν εσυ μπηκες στο forum για να ρωτησεις συνθεσεις Pc και πριν καν συμπληρωσεις την φορμα να σου φτιαξουμε καμια συνθεση και μετα να κουβεντιασουμε τιμες,μαγαζια,εγγυησεις κλπ βλεπω 

 

ας επικεντρωθουμε στο θεμα μας με αυτα που του χω προτεινει του φιλου το συμπερασμα ειναι οτι το dota (αυτο παιζει δε θελει dota 2) θα τρεχει πολυ καλα και για browsing που το θελει το μηχανημα θα ναι πολυ καλα. ευχαριστω για την βοηθεια σας.

ε μετα τι να πω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη σου ειπα να συμπληρωσεις την φορμα που σου εδειξα που αυτο κανει ολος ο κοσμος στο forum.Τωρα αν εσυ μπηκες στο forum για να ρωτησεις συνθεσεις Pc και πριν καν συμπληρωσεις την φορμα να σου φτιαξουμε καμια συνθεση και μετα να κουβεντιασουμε τιμες,μαγαζια,εγγυησεις κλπ βλεπω 

 

ε μετα τι να πω..

δε θελω να κανω ολοκληρωμενη συνθεση θελω μια γνωμη σε αυτα που εχω προτεινει εχω βρει μια συγκεκριμενη μητρικη και λεω εχει κλεισει ο επεξεργαστης και εχω βρει αυτη τη μητρικη αν εχεις αντιθετη αποψη και δεν σ αρεσει αυτη η μητρικη πες μου για ποιο λογο την αποριπτεις προτεινε αλλη απο την ιδια εταιρεια η asus +15 ευρια. 

 

Συγγνωμη σου ειπα να συμπληρωσεις την φορμα που σου εδειξα που αυτο κανει ολος ο κοσμος στο forum.Τωρα αν εσυ μπηκες στο forum για να ρωτησεις συνθεσεις Pc και πριν καν συμπληρωσεις την φορμα να σου φτιαξουμε καμια συνθεση και μετα να κουβεντιασουμε τιμες,μαγαζια,εγγυησεις κλπ βλεπω 

 

ε μετα τι να πω..

διαφωνεις στη γενικη ιδεα οτι με 4gb ddr3 1600mhz με ι3 και msi twinfroz gtx460 1gb θα χει καποιο προβλημα στο dota  η σε browsing;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...