Προς το περιεχόμενο

Προβλημα Θερμοκρασιας Με Hp G62-B15sv


Evoliasmenos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,εχω αυτο το λαπτοπ και πηγα να το κανω φορματ...την πρωτη φορα δεν bootaρε τα windows εσβησε και απο τοτε βγαζει οτι το συστημα εχει φτασει στους 90 βαθμους και οτι υποχρεωτικα το λαπτοπ κλεινει αυτοματα για να μη υπαρχουν βλαβες...+οτι ενα απο τα fans δεν λειτουργει σωστα...???τι λετε οτι πρεπει να γινει???σε μια συντομη αναζητηση που εκανα ειδα οτι και αλλοι ειχαν προβλημα θερμοκρασιας με αυτο το λαπτοπ και το επισημο site απαντησε οτι πρεπει να κανουν update το bios...μην ζητησετε φωτογραφιες κτλ δεν προλαβαινω να μπω ουτε στα windows + οτι απο την αριστερη μερια το λαπτοπ ''ζηματαει''...

post-241639-0-08001100-1376751565_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως θελει ενα καθαρισμα?

μηπως εχεις καποιον οδηγο για ανοιγμα του g62???η τελοσπαντων να μου πεις πως καθαριζει/σε ποια σημεια χρειαζεται/ και με τι εργαλεια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εκανα ολα βαγγελη21 αλλα το πληκτρολογιο δεν βγαινει με τπτ...ειδα οδηγους για το ιδιο λαπτοπ και αυτοι το βγαζουν σε ενα δευτερολεπτο ενω εγω παιδευομαι λες και ειναι κολλημενο με κολλα :fear: ....μην ρωτησεις για βιδες κτλ εχουν βγει τα παντα συμφωνα με τις οδηγιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

manual δεν έχει για να δείς πως βγαίνει;;

εχω δει οδηγους στο internet για ιδιο λαπτοπ αλλα δυσκολευομαι στην αφαιρεση...ειναι λες και ειναι κολλημενο...γιατι ετσι???θελει απαραιτητα εκεινη την μαλακια σαν σπατουλα που ειναι???ενω αυτος στο βιντεο το βγαζει αμεσως και ευκολα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε για βίδα στο εσωτερικό εκεί που έχει τις μνήμες,τον δίσκο κλπ. μετα δες για κλιπακια στο πάνω μέρος και πίεσε τα με ενα πολύ λεπτο κατσαβιδακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλε τις μνήμες μπάς και έχει καμία βίλα απο κάτω.

Και με τριάρι κάτι γίνεται:P πλάκα κάνω, μην παρεξηγηθείς οκ ?:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλε τις μνήμες μπάς και έχει καμία βίλα απο κάτω.

 

 

Και με τριάρι κάτι γίνεται :P πλάκα κάνω, μην παρεξηγηθείς οκ ? :)

 

Το ''λ'' με το ''δ'' έχει κάποια απόσταση βέβαια. :P

Δεν το παρατήρησα εγώ, από το ποστ του βετερανου το πηρα πρεζα

Πρεφα  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...