Προς το περιεχόμενο

Ψύχτρα επεξεργαστή


exypnakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και αυτη που θες απο τιν μαμα που το μονο που καταφερνει να σπαει νευρα και δουλεια μην κανει ειναι πολυ καλητερη θα σου ελεγα βεβεα να πας σε λυγο ακριωοτερο και με προθτζο για καλητερη ανταποκρισει στην ψυξη ανιμιστιρακια θα σου ελεγα να βαλεις 2 τουλαχιστον 1 να βγαζει τον ζεστο και 1 να βαζει φρεσκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και αυτη που θες απο τHν μαμα που το μονο που καταφερνει EINAI να σπαει νευρα και δουλεια NA μην κανει, ειναι πολυ καλητερη. Θα σου ελεγα βεβΑΙα να πας σε λΙγο ακριΒοτερο και με ΜπροΥτζο για καλΥτερη ανταποκρισΗ στην ψυξη. ΑνΕμιστΗρακια θα σου ελεγα να βαλεις 2 τουλαχιστον 1 να βγαζει τον ζεστο και 1 να βαζει φρεσκΟ.

 

 

Λεω να ανοιξουμε ενα θεμα με διαγωνισμο για το ποιος ειναι ο Ελληνας teenager που μπορει να κανει τα περισσότερα ορθογραφικά σε μια προταση. Θα ειχε μεγαλο ενδιαφερον να δουμε ποσο αχρηστη δουλεια κανουν στα δημοτικα σχολεία της Ελλαδας του 2013 και ποσο ΔΕΝ ενδιαφέρονται οι γονεις για τα παιδια τους. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν μπαίνει 12άρη το δοκίμασα! Τώρα παρήγγειλα μία 2άρα ram και ένα ανεμιστηράκι. 10άρι νομίζω είναι 9,2!! Τέσπα, θα σας πω μόλις το παραλάβω, λίγη υπομονή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για στείλε το link του ανεμιστήρα

Δε τα παρήγγειλα εγώ φίλε! Ένας γνωστός μου που ασχολείται με αυτά το παρήγγειλε. Και το case fan και την Ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, αύριο ή αυτήν την εβδομάδα θα έρθει η RAM. Είναι 2GB, DDR2 (γιατί αυτήν παίρνει η μητρική μου), και 667 MHz διότι είναι ποιο κοντά σε αυτήν που είχα (400) και είναι προτιμότερο!! Δε θα βάλω Case Fan γιατί παρατήρησα ότι οι θερμοκρασίες έπεσαν και γιατί δεν βρήκα αυτήν που χρειάζομαι. Αυτήν τη RAM που έχω τώρα λειτουργεί μόνη της εδώ και 3 χρόνια. Επίσης μου είπε ο κολλητός μου που είχε κι αυτός μόνο μία ram 2άρα ότι 2-3 φορές του έβγαλε blue screen και ένα error. Με το που έβαλε την ram ηρέμησε. Τα αποτελέσματα θα σας τα πω μόλις βάλω τη Ram. Οπότε.... Wait!!!



Υ.Γ. Μήπως πρέπει να αλλάξω κι αυτήν που είναι πάνω ή με το που θα βάλω την άλλη RAM θα ξεκουραστεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, αύριο ή αυτήν την εβδομάδα θα έρθει η RAM. Είναι 2GB, DDR2 (γιατί αυτήν παίρνει η μητρική μου), και 667 MHz διότι είναι ποιο κοντά σε αυτήν που είχα (400) και είναι προτιμότερο!! Δε θα βάλω Case Fan γιατί παρατήρησα ότι οι θερμοκρασίες έπεσαν και γιατί δεν βρήκα αυτήν που χρειάζομαι. Αυτήν τη RAM που έχω τώρα λειτουργεί μόνη της εδώ και 3 χρόνια. Επίσης μου είπε ο κολλητός μου που είχε κι αυτός μόνο μία ram 2άρα ότι 2-3 φορές του έβγαλε blue screen και ένα error. Με το που έβαλε την ram ηρέμησε. Τα αποτελέσματα θα σας τα πω μόλις βάλω τη Ram. Οπότε.... Wait!!!

 

Υ.Γ. Μήπως πρέπει να αλλάξω κι αυτήν που είναι πάνω ή με το που θα βάλω την άλλη RAM θα ξεκουραστεί;

 

Η μνημη που εχεις ειναι σε 800 MHz και εσυ παρηγγειλες  667 MHz .

 

Αλλαξε την παραγγελια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι με 2gb ψηλοκουραζεται το μηχανημα...400ΜΗΖ ειναι φιλε...το γραφει στο σκρινακι απο το speccy που ανεβασε

 

Τοτε επρεπε να ειχε  cas latency timings cl3 και οχι cl5  που λεει το speccy.  

 

Double Data Rate, 400 x 2 = 800.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...