Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν το FIFA 14 σε όλες τις προπαραγγελίες του Xbox One


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω από κωτσόβολο θα παρω στα 403 ευρώ ps4+2o dualshock4 και θα πάρω και fifa14 +60 ευρώ. Που σημαίνει με 463 ευρώ θα έχω ps4 με 2 χειριστηρια και fifa14 next gen. Χέστηκ@ για το kinect. Είχα και το 1ο και έπιανε σκόνη στο ράφι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λογικό ήταν να ακούσουμε μια προσφορά Microsoft-EA χάρης στο συμβόλαιο που είχαν υπογράψει. Αλλά πάλι το Xbox One δεν με εντυπωσίασε ούτε στην τιμή και ούτε με το Kinect που δεν είναι και κάτι σπουδαίο για μένα. Το PS4 παραμένει ανώτερο από το Xbox One.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol, κίνηση απελπισίας....

Καλά, θέλετε και τα λέτε ; 

καλα θελεις και δεν το πιστευεις?

 

 

τα specs του ps4 ειναι τουλαχιστον 30% πανω απο το xbox +τις μ@λ@κιες της microsoft. ειχα και θα συνεχισω να εχω ps σπιτι και φυσικα pro. και fifa να επαιζα κονσολα δεν θα αλλαζα. γελαει ο κοσμος με τις κωλοτουμπες εκει στο αμερικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα θελεις και δεν το πιστευεις?

 

 

τα specs του ps4 ειναι τουλαχιστον 30% πανω απο το xbox +τις μ@λ@κιες της microsoft. ειχα και θα συνεχισω να εχω ps σπιτι και φυσικα pro. και fifa να επαιζα κονσολα δεν θα αλλαζα. γελαει ο κοσμος με τις κωλοτουμπες εκει στο αμερικα

Κατσε να βγει πρωτα να δουμε αν αποδιδει αυτο το 30% πανω,να δουμε τι προβληματα θα βγαλουν και οι 2 και μετα λεμε για αποδοσεις,Στο αμερικα που λες ο κοσμος περιμενει πως και πως το xbox γιατι σχεδιαστηκε ποιο πολυ για εκει...μην κοιτας την Ελλαδα που ειμαστε τελευταιοι σε ολα αλλα πρωτοι στον κομπλεξισμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Sony ας κανει αυτα που ανακοινώνει γιατι βλεπω να πεφτουν γέλια με τις τραγικές υπηρεσίες της!

 

H MS ειναι plug and play και η Sony plug and pray!

 

O 7,0 billion profits (MS) με τον ξεβράκωτο γωνία (Sony) ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη δίνετε κόμπο ότι το ps4 θα έρθει στη ψαροκώσταινα τα Χριστούγεννα. Στοιχηματίζω ότι πάει για 2014.

 

Έχει επιβεβαιωθεί από την SCEE ότι θα κυκλοφορήσει ταυτόχρονα και στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα ειναι οτι με ολα αυτα που εχουν γινει τον τελευταίο καιρο,οι μονοι που θα βγουν χαμένοι ειναι αυτοι που παίρνουν ps!

Στη τελικη η ms δεν αλλαξε κατι σ'αυτα που ισχυαν και με το xbox 360 εκτός απο την υποχρεωτική αγορά και του kinect,ενώ για τους κατοχους ps απ'εδω και περα θα πληρωνουν καθε μηνα συνδρομή για online gaming κατι που δεν ίσχυε στο ps3!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fifa -.- ? seriously ? 

δεν λεω , καλυπτει ενα ΜΕΓΑΛΟ ποσοστο χρηστων , μιας και το 50-60% εχουν κονσολα ΜΟΝΟ για ποδοσφαιρακι (τα ελληνοπουλα , για εξω δεν ξερω τι γινετε)

 

μηπως ενα FPS Θα ηταν πιο αξιο .... ? 

 

Λογικη του παραλογου.

 

Προτιμας να δωσει FPS που καλυπτει λιγους, απο το καλυτερο ποδοσφαιρακι που καλυπτει του περισσοτερους;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα ειναι οτι με ολα αυτα που εχουν γινει τον τελευταίο καιρο,οι μονοι που θα βγουν χαμένοι ειναι αυτοι που παίρνουν ps!

Στη τελικη η ms δεν αλλαξε κατι σ'αυτα που ισχυαν και με το xbox 360 εκτός απο την υποχρεωτική αγορά και του kinect,ενώ για τους κατοχους ps απ'εδω και περα θα πληρωνουν καθε μηνα συνδρομή για online gaming κατι που δεν ίσχυε στο ps3!

Δεν κατάλαβα την λογική στα λεγόμενά σου. Θεωρώντας πως η τιμή είναι 100 ευρώ διαφορά ανάμεσα στης 2 κονσόλες, κερδισμένη βγαίνει η sony. Παρόλο που θα υπάρξει το σύστημα με συνδρομές στην SONY που είναι κάτι καινούργιο, η ΜS θα συνεχίσει το LIVE όποτε δεν υπάρχει κάποια διαφορά σε αυτό. Ούτως ή άλλος ήταν γνωστό πολύ καιρό ότι η Sony σκόπευε να βάλει συνδρομητίκη υπηρεσία, οπότε δεν υπήρξε κάποια έκπληξη στην ανακοίνωση. Στην τελική από ότι φαίνεται πιο φθηνό και ίσως πιο καλό σε θέμα hardware βγαίνει το PS4 παρά το Xbox One.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα που μας δίνει το φίφα «δώρο» ας τα ξεχάσουμε όλα (περί τιμής, περί μεταχειρισμένων και κάθε πολιτική της μα) και ας πάμε να αγοράσουμε το ΓΟΥΑΝ !!! Εμπρός η χαρά μας παίζοντας στον καναπέ αραχτοί είναι πάνω από όλα! Εμπρός για να δώσουμε το μήνυμα πως ό,τι γουστάρουν κάνουν (εμείς άμα λάχει κάνουμε και τούμπες)... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α. Και οι 2 θέλουν συνδρομή πλέον για τα online, και οι 2 με την συνδρομή θα δίνουν δωρεάν 2 παιχνίδια κάθε μήνα, μόνο με 50-60 ευρώ... το χρόνο.

β. Και οι 2 έχουν χειριστήριο smart με touch και οθόνη. Windows phone ο ένας, Vita ο άλλος.

γ. Σε 2 χρόνια θα έχω και τις 2 κονσόλες, δεν θα σκάσω για να δω ποια θα πάρω πρώτη.

δ. Η MS θα αφήσει να διαρρεύσει ένα σπάσιμο, μάλλον για να βοηθήσει τις πωλήσεις, ενώ η Sony θα πληρώνει τους hackers για να μη σπάσουν το PS4.

ε. Όσο καλύτερες και να είναι στα χαρτιά οι προδιαγραφές του PS4, εμένα το XBOX1 μου άρεσε περισσότερο σε γραφικά στην E3, αλλά δεν μου άρεσαν τόσο πολύ οι τίτλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...