Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

o injured blademaster σε ποιο class παει καλύτερα?

Γενικά είναι αξιοπρεπές minion, 4/3 με 3 mana είναι above average. Σίγουρα μπορεί να μπει σε priest λόγω heal.

Επεξ/σία από slipknot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ σωστά θα προσθέσω τον warlock

επίσης ένα βιντεάκι μου από arena

https://www.youtube.com/watch?v=nxo4s7GQvHg

2 προτασεις/συμβουλες για τις καρτες που εβλεπα και διαλεγες. Bloodsail Raider για Rogue ειναι Op, το ιδιο και Ancient Watcher με τοσα taunt που εβαλες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Fulgore

 

2 προτασεις/συμβουλες για τις καρτες που εβλεπα και διαλεγες. Bloodsail Raider για Rogue ειναι Op, το ιδιο και Ancient Watcher με τοσα taunt που εβαλες :P

 

έχεις δίκιο απλός περίμενα να μου κάτσει priest έστω mage
από rogue δεν ξέρω πολλά και δεν έκανα τις καλύτερες επιλογές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για paladin κανει φυσικα, μαζι με το http://hearthstone.gamepedia.com/Dread_Corsair μια και ουσιαστικα με 6 μανα  μπορεις να παιξεις το weapon 4/2 την bloodsail 6/3 και taunt 3/3 ολα μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o injured blademaster σε ποιο class παει καλύτερα?

 

Μια που το λες μου το εκαναν πριν απο λιγο αυτο, δυστυχως δεν μπορεσα να τον κανω silence γρηγορα και οριστε.. :P

 

Hearthstone_Screenshot_1_2_2014_13_12_01

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι?Το παιχνίδι πως ακριβώς το παίρνεις?Το αγοράζεις από κάπου?

το παιχνιδι ειναι σε δοκιμαστικο σταδιο, προς το παρον χρειαζεσαι κλειδι για να παιξεις, κατα καιρους μοιραζει η blizard...οταν το παιχνιδι φτασει στην τελικη του εκδοση και διαθεσιμο προς ολους θα ειναι free 2 play

 

adhd το 48 πως το εφτασε?temple enforcer και power word shield πριν το divine spirit combo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

adhd το 48 πως το εφτασε?temple enforcer και power word shield πριν το divine spirit combo?

Ξερω και εγω, κατι τετοιες ψευτιες εκανε.. :P Πολυ ασχημα τα match druid vs priest παντως παιζει να κερδιζω 1/10. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι ειναι σε δοκιμαστικο σταδιο, προς το παρον χρειαζεσαι κλειδι για να παιξεις, κατα καιρους μοιραζει η blizard...οταν το παιχνιδι φτασει στην τελικη του εκδοση και διαθεσιμο προς ολους θα ειναι free 2 play

 

adhd το 48 πως το εφτασε?temple enforcer και power word shield πριν το divine spirit combo?

 
Ευχαριστώ!
 
 

Μήπως έχει κανείς 2ο κλειδί που να μην το χρειάζεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...