Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 
Ευχαριστώ!
 
 

Μήπως έχει κανείς 2ο κλειδί που να μην το χρειάζεται?

 

Αν δεις σε προηγουμενες σελιδες αρκετα ατομα εχουμε ζητησει κλειδι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε κόσμε πάρε

https://www.youtube.com/watch?v=vHJuCqgB7ko

το σχολίασα ήδη το τελευταίο του Fireball είχε λάθος στόχο. Στην υπογραφή μου έβαλα λινκ με νήμα στο hearthpwn με τα δικά μου βιντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε κόσμε πάρε

https://www.youtube.com/watch?v=vHJuCqgB7ko

2 παρατηρήσεις και απο μενα μιας και εχουμε την δυνατοτητα του video εδω.(ωραιo btw :D)

1)7ο λεπτο οταν κατεβασες κατω τον Ogre μπορουσες να του φας το αντιπαλο τερας 4/7 με το Fireball που εκανε 6+1dmg απο τον Ogre.

2)11:30 την ωρα που πας να παιξεις Holy Nova επρεπε πρωτα να επιτεθεις με το τερας και μετα να χρησιμοποιησεις το Holy Nova.Ετσι και θα ειχες το τερας απο 3/2 σε 3/4 και θα ειχες τραβηξει και μια καρτα λογω του Cleric.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Fulgore

 

2 παρατηρήσεις και απο μενα μιας και εχουμε την δυνατοτητα του video εδω.(ωραιo btw :D)

1)7ο λεπτο οταν κατεβασες κατω τον Ogre μπορουσες να του φας το αντιπαλο τερας 4/7 με το Fireball που εκανε 6+1dmg απο τον Ogre.

2)11:30 την ωρα που πας να παιξεις Holy Nova επρεπε πρωτα να επιτεθεις με το τερας και μετα να χρησιμοποιησεις το Holy Nova.Ετσι και θα ειχες το τερας απο 3/2 σε 3/4 και θα ειχες τραβηξει και μια καρτα λογω του Cleric.  ;)

με τον ogre το σκέφτηκα αλλα δεν ήθελα να το κάνω έτσι :)
με το holy nova έχεις δίκιο δεν το είχα σκεφτεί thank you

 

@alan2

 

το σχολίασα ήδη το τελευταίο του Fireball είχε λάθος στόχο. Στην υπογραφή μου έβαλα λινκ με νήμα στο hearthpwn με τα δικά μου βιντεο.

ωραίος φιλε μου συνέχισε έτσι άντε να μαζευτούμε όλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σuμφωνώ με τις παρατηρήσεις του Fulgore.
Εγώ προσωπικά στην αρχή, μετά το gnome θα έκανα coin-pain με 1 μανα.
Δεν θα έκανα heal στο yeti, αλλά επάνω μου,και στο 14.00 θα έκανα heal  πάνω μου πάλι να γλυτώσω ένα πιθανό pyroblast.
Μεγάλη διαφορά κάνει να μπορείς να διαλέγεις εσύ τα trade, να κάνεις όποιο σε συμφέρει καλύτερα, παρά να αφήνεις την επιλογή στον αντίπαλο. Επίσης γνώσεις των αντίπαλων καρτών βοηθάει να παίζεις γύρω από τις κάρτες των αντιπάλων σου.
Συνέχισε να παίζεις και να ανεβάζεις βιντεάκια, μόνο η πρακτική κάνει καλύτερους :)

Επεξ/σία από mmurdoc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...