Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ποιά είναι η class με την οποία κερδίζετε περισσότερο? εγώ βλέπω καλύτερα αποτελέσματα με rogue και τα χειρότερα με druid.

 

εντιτ:Link.png Site: unleash the hounds+explosive trap combo

Επεξ/σία από alan2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

έχεις πάει στο battlenet account σου για να tickάρεις το Hearthstone στην λίστα των games για beta? 2-3 weeks μετά συνήθως σου στέλνει η Blizzard...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις πάει στο battlenet account σου για να tickάρεις το Hearthstone στην λίστα των games για beta? 2-3 weeks μετά συνήθως σου στέλνει η Blizzard..

Δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς αλλά ένα tick είχα κάνει μόνο σε αυτό το παιχνίδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που τώρα άρχισα να παίζω είναι καλύτερα να μαζεύω 150coins για αρένα ή να δίνω 100 για νέο πακέτο με κάρτες?

Στις αρχες καλυτερα Arena καθως σου δινει την δυνατοτητα να δοκιμασεις πολλες καρτες. Δες και καποια stream για να εχεις μια ιδεα του τι καρτες να προτιμας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις αρχες καλυτερα Arena καθως σου δινει την δυνατοτητα να δοκιμασεις πολλες καρτες. Δες και καποια stream για να εχεις μια ιδεα του τι καρτες να προτιμας.

Εκτός όμως αυτό, το να δοκιμάσεις κάρτες, αξίζει για κάποιο λόγο η αρένα?

Γενικά νομίζω πρέπει να κάνεις αρκετές νίκες για να βγεις κερδισμένος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 7 νικες βγαινεις στα ισα σου

 

Επεσε το nerf της αρκουδας

 

http://www.hearthpwn.com/news/257-upcoming-changes-to-hearthstone-unleash-the-hounds

 

Tερμα τα OTK decks κ οι rush warlocks

Οι Mages απλα θα πανε σε αλλα decks i guess

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι όπως πάει σε λίγο θα παίζουμε πέτρα ψαλίδι χαρτί... ο force καλά τα είπε ότι βγάζουν τα μάτια τους με τα χέρια τους έτσι όπως το πάνε. έως να σοβαρευτούνε θα απέχω πάντως εγώ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα εδώ εμένα πείτε τι deck να μην φτιάξετε, εκεί που λέω θα κραφτάρω mage τώρα που δεν παίζουν πολλοί μετά τα νερφς ,φτιάχνω 2 Pyroblasts, τσουπ νερφ. με οτι ασχοληθώ νερφ....

 

btw ο priest πέθανε μετά το Mind controll nerf, τώρα σκοτώνουν και τον mage, 10 points είναι πολλά για μια κάρτα.που σε αρκετά games δεν φτάνεις μέχρι εκει.όπως και με το Mind controll το πετάνε έξω απο το deck.

 

το Imp nerf καλό αλλα πάλι τα murloc deck δεν τα καταστρέφει, θα συνεχίσουν με imps και priestess τα κλασικά,στο επόμενο Patch περιμέντε νερφ για τα murlocs σίγουρα.

 

δεν γίνεται έτσι φουλ νερφς,δεν θυμάμαι πότε έκαναν buff κάτι,πραγματικά. θες να μην χρησιμοποιούν τις ίδιες κάρτες? που είναι και λίγες ούτως ή αλλιώς, κάνε κάνα Buff απο το να θάβεις τις μισές που βλέπονται.

 

απορώ τον druid πως δεν τον πείραξαν και τους pala/shaman, ήταν ο mage πρόβλημα τώρα και δεν είναι οι υπόλοιποι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...