Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι χωρίς draw power ακριβώς , καθώς τα όπλα θεωρούνται Draw spells κατά περίπτωση. Αν σκοτώσεις 2 τέρατα πχ. με ένα όπλο, είναι 2 για μία. Συνήθως όμως απλώς τους πας από το 30 στο 0. Το Mortal strike και η Nightblade είναι extra reach πάνω από μεγάλους taunters. Ας το έχετε υπόψιν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους άνοιξε η Open Beta και όλοι μπορούν πλέον να φτιάξουν λογαριασμό και να παίξουν εδώ http://eu.battle.net/hearthstone/en

Είναι δωρεάν

 

Σήμερα δεν μπορώ να συνδεθώ ξέρει κάνεις αν έχουν πέσει οι σερβερ η κάτι τέτοιο?

 

*****βασικα ακυρο θεμα, επειδη υπαρχει ηδη, ας το φτιαξει καποιος μοντ******

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο το deck ειχα φτιαξει προχθες(βασικα ο reynad27 το εφτιαξε με σκοπο να παει legendary σε μερικες μερες με free2play λογαριασμο...) λειτουργει αρκετα καλα, τωρα αν ο αντιπαλος εχει πολλα μεγαλα taunts σε καθαριζει ευκολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Closed

Your game timed out as it was requesting data from the Hearthstone utility service.Please relaunch Hearthstone to reconect.

αυτο μου βγαζει εδω και 3 ωρες αφου περιμενω κανα 5λεπτο στη αρχικη του HS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε..δεν υπαρχει παιδιά..11-1 τσακ μπαμ ! τέλειο για budget deck....αντε γιατί μετά το nerf που εφαγε ο warrior τον είχα ξεχάσει τελείως  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έβγαζα millhouse, mukla,2 loot hoarders. Θα έβαζα 2 circle of healing, 2 shadow pain :)

Εβγαλα loot για circle of healing και δεν μπορω να πω οτι μου λειπουν μεχρι στιγμης, οκ λιγοτερο board pressence βεβαια. Millhouse και Mukla ειναι 4thelolz το ξερω οτι δεν ειναι καλες καρτες, εγω θα εβαζα ειτε 2 golems/farseers ειτε 1 shadow pain(δεν θεωρω οτι χρειαζονται 2) και εναν cairne, καπως ετσι. :P Εχω παει 16-3 προς το παρον αλλα σταθηκα και ιδιαιτερα τυχερος με τα combos, εκανα και αρκετα topdeck. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...