Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πηγα 15 και στο wild... οποτε ειμαι για να παιζω πλεον μπας και παω και ποιο κατω...

εχω τα 700 gold για ενα wing ... αλλα το σκεφτομαι γενικα...

απο τη μια παιζει στο 2ο wing του καραζαν που μπορω να παρω ο onyx bishop ο οποιος οκ καλος μεν ...

αλλα εχω ηδη 2 ρεζ μικροτερα και ποιο βολικα στο ντεκ μου...

απο την αλλη αυτα που επισης χρειαζομαι ειναι τα excavated evil και entomb τα οποια ειναι στο 2ο και 3ο wing του loe...

αλλα εγω μπορω να παρω το 1ο προς το παρον που μου δινει το summoning stone....

και τριτο να μη παρω τπτ απο αυτα προς το παρον και να τα παιξω αρενα να παρω τπτ packs ....:P ...

τι λετε και εσεις ?

νταξ ολα αυτα αργα η γρηγορα θα τα παρω απλα για τωρα λεμε ....

ηδη παντως εχω ενα ντεκακι οκ το οποιο μπορω και πηγαινω σχετικα ανετα ως τα 15

απο οτι φενεται αφου ειμαι και σε wild και στανταρ εκει....

χίλιες φορες να πάρεις lol παρα καραζαν για κάρτες του πριστ...μακρια απο αρεναακομα πακς άμα σ περισσέψει τπτ πάρε...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά πού είναι ευκολοτερο το λεβελ απ: σε standard η wild? 

τι να σου πω ειναι λιγο σχετικο...το ιδιο θα ελεγα αναλογα πως θα τυχη... μου εχει τυχη στο στανταρ να μου βγαινουν ολο μαγοι

και να περνω αερα παιχνιδια..ι να βγαινουν ολο κατι παλαντιν και κατι αγκρο γουορλοκ και σαμαν και να χανω σερι...

το ιδιο περιπου και στο wild απλα εκει βρισκεις μεγαλυτερη ποικιλια παιχτων και ντεκ τεσπα...

χίλιες φορες να πάρεις lol παρα καραζαν για κάρτες του πριστ...μακρια απο αρεναακομα πακς άμα σ περισσέψει τπτ πάρε...

δε θα διαφωνισω με το λοε ...στο καραζαν μονο το 2ο ψηνω για τον μπισοπ

αρενα συνηθως κανω 3-4 νικες γιατι εχω παιξει αρκετες φορες με ενα αλλο acc που ειχα στην αρχη...

και εχει αρκετα καλα reward ιδικα αν μπορεσω και παρω και παραπανω νικες σιγα σιγα..

αλλα ακομα και με 4 π.χ μια φορα μου εδωσε ενα πακετο απο old gods ενα πακετο classic και 80 gold..

γιαυτο την προτιμω γενικοτερα απο το να περνω μονο ενα πακετο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα το λοε τελικα ... και εκανα και 2 αλλαγες στο ντεκ..θα δειξει αυριο πως θα παει..

ελπιζω να μην επηρεασει πολυ την εκκινηση μου γιατι εβγαλα 2 μικρες και εβαλα 2 μεσαιες ακομα...

αλλα ειναι δυνατες αναλογως παντα πως θα κατσει... εβαλα το summoning stone και τον herald volazj ο οποιος ειναι και το μοναδικο

legentary που εχω βρει αν δε κανω λαθος...και μου ελειπε απο το ντεκ :P ... 

και καμια φορα "αν εχεις μινιονς κατω φυσικα"....γινεται σουπερ χρησιμος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα το λοε τελικα ... και εκανα και 2 αλλαγες στο ντεκ..θα δειξει αυριο πως θα παει..

ελπιζω να μην επηρεασει πολυ την εκκινηση μου γιατι εβγαλα 2 μικρες και εβαλα 2 μεσαιες ακομα...

αλλα ειναι δυνατες αναλογως παντα πως θα κατσει... εβαλα το summoning stone και τον herald volazj ο οποιος ειναι και το μοναδικο

legentary που εχω βρει αν δε κανω λαθος...και μου ελειπε απο το ντεκ :P ... 

και καμια φορα "αν εχεις μινιονς κατω φυσικα"....γινεται σουπερ χρησιμος..

πρωτο Wing loe? η το αγορασες ολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτο Wing loe? η το αγορασες ολο?

το πρωτο ...αλλα θα παρω και τα αλλα σιγα σιγα :P

γιατι εχει καποιες που θελω...

δες εδω πλακα πριν με summoning stone και μετα ριχνω το herald και ενα ρεζ τι μου βγαλε..χαχα...

post-338868-0-69529900-1476812940_thumb.png

secret hunter πολυ δυνατος, σε καποια φαση ειχα πανω απο 10 νικες σερι...

μου ειχε κατσει αρενα σε μια φαση με χαντερ και πολλα μυστικα και πηγα αρκετα καλα 4 νικες,,..

μπορουσα και καλυτερα αλλα τεσπα

δεν εκατσε απλα...παντως ηταν καλος οντως...και μπαμ μπαμ παιχνιδια..η τα περνεις η τα χανεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως βαλω και κανα snake trap, ιδιως στο 10-15 πολλα missplays οι αντιπαλοι για να τσεκαρουν τα secrets

Και με το snipe παιζει πολυ φαση. Κατι γυρο 5 azure drake πανω σε snipe , σε dragon decks

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 παιχνιδια σημερα στο ranked, τα 8 shaman. Και πως γινεται ολοι να εχουν στην πρωτη γυρα ή 1/3 ή 3/4 ή και τα 2 ?

Και πανω που ψηθηκα λιγο να ασχοληθω με ranked θα το παρατησω στο 7 που ειμαι.

 

Απο την αλλη η αρενα παει πολυ καλα. Απο τη μερα που εγραψα εδω και παραπονεθηκα αρχισα να κραταω στατιστικα και κατι αλλαξε. Σε 17 αρενες , ο μεσος ορος 7,76 !! Αν δεν γαμιοταν στα rewards να δινει συνεχως common και rare καρτες, θα ειχα "χεστει" στο ταληρο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα...

λοιπον προς το παρον μια χαρα παει το ντεκακι ..και δε με εχει χαλασει και καθολου το summoning stone

ωρες ωρες κανει κατι ωραιους συνδυασμους με της μαγειες που εχω πανω μου και εχω και καλυτερη και μεγαλυτερη ποικιλια σε μινιον για τον herald αμα κατσει...

επαιξα μερικα παιχνιδια ..δυστηχως δεν ανεβηκα θεση γιατι 2 φορες πανω στο σερι μου το εσπασε warlock...

αλλα πηρα 2 παλαντιν και 2 σαμαν...οποτε οκ ...κραταω καλα σχετικα...

σιγουρα θα βοηθαγε πολυ σε αυτο το ντεκ αν ειχα και τα excavated evil για μεγαλυτερο mass dmg αλλα οκ την παλευω και με τα holy nova προς το παρον...

post-338868-0-34558300-1476865792_thumb.jpg


9 παιχνιδια σημερα στο ranked, τα 8 shaman. Και πως γινεται ολοι να εχουν στην πρωτη γυρα ή 1/3 ή 3/4 ή και τα 2 ?

Και πανω που ψηθηκα λιγο να ασχοληθω με ranked θα το παρατησω στο 7 που ειμαι.

 

Απο την αλλη η αρενα παει πολυ καλα. Απο τη μερα που εγραψα εδω και παραπονεθηκα αρχισα να κραταω στατιστικα και κατι αλλαξε. Σε 17 αρενες , ο μεσος ορος 7,76 !! Αν δεν γαμιοταν στα rewards να δινει συνεχως common και rare καρτες, θα ειχα "χεστει" στο ταληρο.

ε λογικο αφου ολες μικρες περνουν πανω τους κατι θα εχουν ...αλλα νταξ μη τα παρατησεις και εντελως...εισαι κοντα για την 5αδα...

μπες αλλη ωρα η μερα τεσπα μηπως σε παει καλυτερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα...

λοιπον προς το παρον μια χαρα παει το ντεκακι ..και δε με εχει χαλασει και καθολου το summoning stone

ωρες ωρες κανει κατι ωραιους συνδυασμους με της μαγειες που εχω πανω μου και εχω και καλυτερη και μεγαλυτερη ποικιλια σε μινιον για τον herald αμα κατσει...

επαιξα μερικα παιχνιδια ..δυστηχως δεν ανεβηκα θεση γιατι 2 φορες πανω στο σερι μου το εσπασε warlock...

αλλα πηρα 2 παλαντιν και 2 σαμαν...οποτε οκ ...κραταω καλα σχετικα...

σιγουρα θα βοηθαγε πολυ σε αυτο το ντεκ αν ειχα και τα excavated evil για μεγαλυτερο mass dmg αλλα οκ την παλευω και με τα holy nova προς το παρον...

attachicon.gif1.jpg

ε λογικο αφου ολες μικρες περνουν πανω τους κατι θα εχουν ...αλλα νταξ μη τα παρατησεις και εντελως...εισαι κοντα για την 5αδα...

μπες αλλη ωρα η μερα τεσπα μηπως σε παει καλυτερα...

 

 

Επειδή βλέπω ότι παίζεις Priest, ο gaara πήγε legend με το παρακάτω dragon deck. Αν έχεις τις κάρτες, είναι κλάσεις ανώτερο deck από αυτό που χρησιμοποιείς τώρα.

 

Gameplay: 

 

8bd8095f45de10c891d021ca5fed4804.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ε λογικο αφου ολες μικρες περνουν πανω τους κατι θα εχουν ...αλλα νταξ μη τα παρατησεις και εντελως...εισαι κοντα για την 5αδα...

μπες αλλη ωρα η μερα τεσπα μηπως σε παει καλυτερα...

 

Ο midshaman τα μονο μικρα minion που εχει ειναι αυτα τα 2 που ανεφερα αντε και το totem που τραβαει καρτες. Δεν εχει αλλους ασσους-δυαρια.

Δεν με ενδιαφερει και πολυ το reward που δινει. Εχω ηδη αρκετο dust που καθεται :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...