Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή βλέπω ότι παίζεις Priest, ο gaara πήγε legend με το παρακάτω dragon deck. Αν έχεις τις κάρτες, είναι κλάσεις ανώτερο deck από αυτό που χρησιμοποιείς τώρα.

 

 

 

εχω πολυ δρομο ακομα για να φτασω ως εκει :P ....

νταξ μια χαρα ευχαριστημενος ειμαι ως τωρα αφου το παλευω ακομα στα 15...

παλι πηγα να κανω σερι για 14 και μου το εσπασε για 3η φορα ενας warlock γρρρ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω πολυ δρομο ακομα για να φτασω ως εκει :P ....

νταξ μια χαρα ευχαριστημενος ειμαι ως τωρα αφου το παλευω ακομα στα 15...

παλι πηγα να κανω σερι για 14 και μου το εσπασε για 3η φορα ενας warlock γρρρ.....

 

Σκέφτομαι να το δοκίμαζα το deck, σήμερα ή αύριο. Είναι shaman killer.

 

Μου έκατσε και Deathwing τις προάλλες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να το δοκίμαζα το deck, σήμερα ή αύριο. Είναι shaman killer.

 

Μου έκατσε και Deathwing τις προάλλες.

σιγουρα θα παει καλα γιατι εχει πολυ καλες καρτες και μικρες αρκετες δυνατες..

θα ελεγα αν παιξεις με αυτο να βγαλεις μια καρτα και να βαλεις οπωσδηποτε μεσα ενα brann bronzebeard ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή απο Απρίλιο κάρτες απο Grand Tournament , Blackrock Mountain και League of Explorers πάνε wild.? 

Οπότε τι λέτε αξίζει για κάποιον που αγοράζει μόν με gold να τα πάρει.? Για να πάρω και τα 2 πχ adventure αυτά θέλω ένα δίμηνο και κάτι παραπάνω..Μήπως να αγοράσω Karazan καλύτερα και packs απο τη νέα συλλογή.?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή απο Απρίλιο κάρτες απο Grand Tournament , Blackrock Mountain και League of Explorers πάνε wild.? 

Οπότε τι λέτε αξίζει για κάποιον που αγοράζει μόν με gold να τα πάρει.? Για να πάρω και τα 2 πχ adventure αυτά θέλω ένα δίμηνο και κάτι παραπάνω..Μήπως να αγοράσω Karazan καλύτερα και packs απο τη νέα συλλογή.?

εχεις 6 μηνες ακομα μεχρι να τα παρεις, μετα ναι μπαινουν wild.

 

Εγω θα παρω BRM - LOE με χρηματα τελος του μηνα, (εχω καραζαν).

 

Κοιτα να μαζεψεις ολες τις classic καρτες πρωτα και μετα ολα τα υπολοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις 6 μηνες ακομα μεχρι να τα παρεις, μετα ναι μπαινουν wild.

 

Εγω θα παρω BRM - LOE με χρηματα τελος του μηνα, (εχω καραζαν).

 

Κοιτα να μαζεψεις ολες τις classic καρτες πρωτα και μετα ολα τα υπολοιπα.

¨Οταν λές Classic ποιες εννοείς.? Αυτ'ες απο Classic packs.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα απο αυτο δεν θα μαζεψω ποτε τις καρτες. Εδω εβλεπα τον kripp να ανοιγει 350 packs και δεν εβγαλε τις καλες legendary.

οσο μεγαλυτερησυλλογη εχεις τόσο περισσότερο νταστ θα έρχεται και συνεπώς αρκετές επικ-λετζεμταρι θα είσαι σε θέση να τις δημιουργήσεις απο μόνος σου. Αλλα θέλει καιρό...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη  κολλησα αυτες τις μερες ρανκ7  και διαβαζα πως δεν αξιζει αλλο το call of the wild  εχετε να προτεινετε κατι αλλο ? ηδη αφαιρεσα το ενα και εβαλα ragnaros αλλα βλεπω πως παλι ερχεται λιγο για να κανει την διαφορα στο παιχνιδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη  κολλησα αυτες τις μερες ρανκ7  και διαβαζα πως δεν αξιζει αλλο το call of the wild  εχετε να προτεινετε κατι αλλο ? ηδη αφαιρεσα το ενα και εβαλα ragnaros αλλα βλεπω πως παλι ερχεται λιγο για να κανει την διαφορα στο παιχνιδι. 

Σecret hunter

 

Μα απο αυτο δεν θα μαζεψω ποτε τις καρτες. Εδω εβλεπα τον kripp να ανοιγει 350 packs και δεν εβγαλε τις καλες legendary.

 
Μην συγκρινεις τωρα των krip που εχει 5 εκατομμυρια dust και κανει οτι θελει. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σecret hunter

 

 
Μην συγκρινεις τωρα των krip που εχει 5 εκατομμυρια dust και κανει οτι θελει. 

 

Δεν σε καταλαβαίνω ειλικρινά.Για να μαζέψω όλες τις κάρτες απο Classic θέλω εκατοντάδες packs.Άτομα που παίζουν 2 χρόνια δεν τις έχουν όλες και τις καλές τις έχουν craft επειδή απλά οι πιθανότητες να τις τύχεις είναι λίγες.Οπότε πως μου λές να ασχοληθώ μόνο με αυτό.? Δηλαδή να αγοράζω μόνο packs..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...