Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι, δύο ματς έπαιξα μάλιστα. Με έκαναν δύο τύποι invite και στο δεύτερο έπαιξα και τα 3 σετ μπας και

Μήπως σε κάλεσαν σε friendly και όχι brawl;

Αν θυμάμαι καλά είχε δύο επιλογές πριν κάνεις invite κάποιον για να παίξετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και χρυσό κιόλας; Αυτά είναι. Καλορίζικος.

 

Εμένα γιατί μου έβγαλε ειδοποίηση στο κινητό να μπω να κάνω claim το free Legendary μου;

 

Παίζει κάτι ή έφαγε κόλλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και χρυσό κιόλας; Αυτά είναι. Καλορίζικος.

 

Εμένα γιατί μου έβγαλε ειδοποίηση στο κινητό να μπω να κάνω claim το free Legendary μου;

 

Παίζει κάτι ή έφαγε κόλλημα;

https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/77q7bz/missed_notification_on_android_claim_your_free?sort=confidence

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σκεφτόμουν να παρω τον keleseth    :-D  ........Hearthstone_Screenshot_10-21-17_21.35.20

 

Δεύτερο συνεχόμενο πακέτο απο αρένα που μου δινει legendary ,ενα χθες και ενα σημερα , δεν με χαλασε!  :-D

Hearthstone_Screenshot_10-22-17_17.35.31

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σπάσιμο ο Bolvar

 

Δεν σπαω  legendary, εχω σπασει κατα το παρελθόν μερικά και αργότερα χρησιμοποιηθηκαν σε ντεκ και δεν τα ειχα ,άλλωστε ολο τον χρυσό αρένες τον κανω  οποτε μαζεύω αρκετη σκόνη απο εκει ,και τωρα εχω 4000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σπαω  legendary, εχω σπασει κατα το παρελθόν μερικά και αργότερα χρησιμοποιηθηκαν σε ντεκ και δεν τα ειχα ,άλλωστε ολο τον χρυσό αρένες τον κανω  οποτε μαζεύω αρκετη σκόνη απο εκει ,και τωρα εχω 4000.

Unplayable καρτα ειναι και απορω για ποιο λογο την εκαναν και legendary.

 

Θελει τουλαχιστον 2 minion να εχεις κατω να χασουν divine shield οταν τον ριξεις για να εχει καποιο value,πραγμα που στην πραξη περαν απο τις rng αρενες δεν παιζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω, για να παρω το skin της Lady Liadrin, πρεπει να φτιαξω ενα καινουργιο account εξαρχης και να ανεβασω ενα class στο 20lvl, η αρκει να ενεργοποιησω το παλιο μου account και να το κανω απο εκει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...