Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με wind στο download speed


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εγω το ιδιο πιστευω αν και συνεχεια απο τις 5 και μετα βαζω να κατεβαινουν αρχεια οποτε αν πραγματι παρακολουθουν θα δουν τη βουτια στα 29kb απο το 1,4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με πήραν σήμερα το μεσημέρι τηλέφωνο και μου είπαν ότι έχει επιλυθεί πράγμα που δεν συμβαίνει.Τελικά με τα πολλά μου είπανε ότι έχουν δώσει λάθος βλάβη και πήρα πάλι και τους είπα συλαβίζοντας αυτήν την φορά ποιό έιναι το πρόβλημα και έδωσαν εκ νέου βλάβη.Ελπίζω αύριο να έχω απάντηση.Πρέπει λέτε να βάζω να κατεβάζει τίποτα για να το δουν εκεί ή δεν έχει σημασία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες βαλε τυπικα να κατεβαζει αν και εν ξερω τι θα τσεκαρουν.



ε εκει ειναι το θεμα θα πατησω επανω στο θεμα τις βλαβης και τις μη λυσεις του προβληματος και βλεπουμε

συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις δεν πληρωνεις τελος διακοπης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι δεν καταλαβαίνουν τί τους λέω ή κάνουν ότι δεν καταλαβαίνουν ???Γιατί προφανώς θα τους έχουν κάνει παράπονο πολλοί αυτές τις μέρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενεις αλλιως στελνει παλι με email το παραπονο σου.



ναι ΟΤΕ αλλα και ποιο πριν ειχα netone και παλι ΟΤΕ χωρις κανενα προβλημα 2 μηνες στην wind και εχω μιλησει μαζι τους πανω απο 8 φορες πλεον

 

και δυστυχως για αυτους  βλεπω να γυριζω παλι οτε

καλα υπαρχουν και αλλοι εκτος απο οτε.επισης αν ηταν θεμα χαλκου και οχι Provider ισως να ειχες χασει και σε συγχρονισμο η να βλεπες το Margin να παιζει που παλι θα ειχες κανα disconnect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από wind είχα forthnet και δεν είχα παράπονο να σας πω την αλήθεια.Τώρα εκτός από ΟΤΕ ποιές άλλες είναι καλές εταιρείες όσον αφορά γρήγορο ίντερνετ και σχετικά οικονομικά ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είχα πρόβλημα με τον χαλκό η απλή λογική λέει ότι θα είχα το πιθανό από το πρώτο byte πρόβλημα και όχι από την μέση τον αρχείων και μετά

 

το οτι δεν καταλαβαίνουν απλά για έμενα είναι απλά αποφύγει παραδοχής του προβλήματος δεν μπορεί όλοι τους να είναι διανοητικά καθυστερημένοι εκεί στην wind

 

και ναι υπάρχουν και αλλοι αλλά δεν εμπιστεύομαι πλέον κανένα

 

μάλλον φτηνά και αξιόπιστα δεν υπάρχει για έμενα είναι ότι πληρώσεις παίρνεις

 

και φυσικά είναι δικό τους το πρόβλημα αφού αν κάνεις renew  την ip τότε ανεβάζει για λίγο ταχύτητα και μετά πάλι τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τον πρωτο φιλο ισως θα μπορουσες και cyta απλα δεν μαρεσει που δινει voip τηλεφωνια οποτε σε δεσμευει με τον δικο της ρουτερ.

για τον δευτερο φιλο εγω παντως οτε να πληρωνω κερατιατικα δεν θα πηγαινα.επισης για το τυπικο της υποθεσης.δες μηπως πεφτει το margin οταν κατεβαζεις full.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου είπαν ότι διαπιστώθηκε καλωδιακό πρόβλημα εξωτερικά στη γραμμή μου και ότι περιμένουμε απάντηση από τον ΟΤΕ.Πράγματι ήρθαν σήμερα και έκαναν κάποιες μετρήσεις έξω από το διαμέρισμα κάτω στο κουτί.Από εκεί και πέρα βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...