Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με wind στο download speed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

σιγα και να μην παρουμε απαντηση

Παρόμοια προβλήματα και εδώ (Wind, Αιγάλεω) καθυστερήσεις, κολλήματα στα online video, σε download η ταχύτητα μηδενίζει για να φουλάρει μετά από λίγο ενώ τα στατιστικά στο μοντεμ είναι ΟΚ.   Κάτι δε

οταν λυθει το θεμα σου   μπορει στην αρχη να εβλεπαν αλλο προβλημα και μετα να εγιναν ενεργειες αλλα να φανηκε και αλλο προβλημα.υπαρχουν πολλων ειδων προβληματα και δυστυχως μερικα σπανε νευρα.στο

Δημοσιευμένες Εικόνες

• Super Moderators

μαλλον θα εχουν αρχισει να πιταρουν τα dslam και δεν θα εχουν μπει στον κοπο για αναβαθμισεις οπως φαινεται.εχει ξαναγινει στο παρελθον που καποια ατομα απο συγκεκριμενες περιοχες παραπονιοντουσαν οτι σουρνονται οταν αλλα ατομα απο αλλες περιοχες ελεγαν οτι παιζουν σφαιρα.ε μαλλον κατι παρομοιο ξαναεγινε.δεν εξηγητε αλλιως ολοι να συγχρονιζουν μια χαρα και να σουρνονται.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Super Moderators

και τώρα που γυρνάνε όλοι σπίτια κι οι φοιτητές ανοίγουν τα κατεβαστήρια, ε ρε γλέντια...

και δενεχουν γυρισει ολοι πισω ακομα αποδιακοπες ουτε ολοι οι φοιτητες εχουν ερθει.θα γινει παρτυ(Lan)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Έλα το copy paste γιατί βαριέμαι να τα ξαναγράφω..

Καλλιθέα εδώ και κάνει ακριβώς τα ίδια. Τα στατιστικά της γραμμής μέσα απο ρουτερ δεν το δικαιολογούν με τίποτα αλλά η συμπεριφορά σίγουρα.

streaming σχεδόν ποτέ χωρίς διακοπές και high latency όποτε το θυμηθεί (συχνά). Το χαζό είναι οτι έχω pingarei με 0 packet loss σε τέτοιες περιπτώσεις.

Επίσης δοκιμές με 2 ρούτερ, 2 pc, 1 tablet και ένα κινητό. Μόνο κεραία στις γάτες μου δεν έβαλα...

Α, Καλημέρα!.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Κι εγώ εδώ Πειραιά φίλε μου τα ίδια.Τελικά κατέληξα ότι φταίει η WIND και έχω κάνει ήδη διαδικασίες για ΟΤΕ ελπίζοντας να βρω την υγειά μου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

σήμερα την κάνω από wind μέχρι και εχτές η βλαΒΗ ίδια με όλους εσάς συνεχίζεται σίγουρα δεν είναι βλάβη αν ήταν θα είχε αποκατασταθεί πιστεύω όποτε είμαι σε δίλημμα αν θα πάω σε forthnet η οτε όλοι οι άλλοι αποριπτονται

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Super Moderators

σήμερα την κάνω από wind μέχρι και εχτές η βλαΒΗ ίδια με όλους εσάς συνεχίζεται σίγουρα δεν είναι βλάβη αν ήταν θα είχε αποκατασταθεί πιστεύω όποτε είμαι σε δίλημμα αν θα πάω σε forthnet η οτε όλοι οι άλλοι αποριπτονται

θα προτεινα οποιονδηποτε εναλλακτικο.β.το καλο με την forthnet ειναι το 6 margin.

βλεπω η Wind σε κανα μηνα να παιζει μια χαρα αφου θα εχουν φυγει οι μισοι:P

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.