Προς το περιεχόμενο

Αγορά ασυρματου mouse


mad-proffessor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια, έχω ένα ασύρματο σετ ποντικι-πληκτρολογιο και με τα πολλά ύστερα απο μια στιγμη υστερίας μου χάλασε το δεξι κλικ στο ποντικι(τουλάχιστο τη γλύτωσε η οθόνη το mouse προς τα εκει κατευθυνόταν). Έχουμε κανένα καλό cordless απο logitech κατα προτίμηση ή κ άλλη μάρκα δε με απασχολεί αν δουλευει καλά κ είναι σχετικά εργονομικό. Budget στα 30 ευρώ, βασικά να κρατάει όσο πιο πολύ γίνεται η μπαταρία θέλω γιατι αυτου που έχω τελειώνει πολυ γρήγορα σε 1 βδομάδα. Το όλο σετ μου είχε βγει στα 35 ευρω (ή 45 δε θυμάμαι)ένα logitech EX110 το πήρα  ασύρματο για να το έχω μαζι όταν φεύγω απο το γραφείο προς το κρεβάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έπαιζα αλλα τελοσπάντων. Ευχαριστώ για τις προτάσεις τελικά θα πάω μια βόλτα απο vision studio μου φαίνεται έχω δει κ άλλο ένα που μου άρεσε(logitech laser κατι -δουλευω λινουξ - μαικροσοφτ δε ξέρω αν θα υποστηρίζεται καλά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παίζει απλά μπορεί να μη παίζουν όλες του οι λειτουργίες, πχ κάποια gestures η δε ξέρω τι αλλο.Δοκίμασα ένα Logitech από το λάπτοπ κ έπαιξε plug n play, οπότε είμαι καλά νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...