Προς το περιεχόμενο

Ο Steve Ballmer μετανιώνει για τα Windows Vista


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντός για εμένα  oποιο μεγάλως μαλ είναι bill gates πιστεύω πως αν  δεν την  αράζε σε μια γωνιά και είχε αναλάβει τι θέση αυτού το παπάρα θα είχε πάει το κόσμο χρονιά ποιο μπροστά άλλα έχει βγάλει τα κερατά του όποτε την έχει αραξει. μόνο στην e3 πάει  και εκεί πάλι ξύνεται 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παντός για εμένα  oποιο μεγάλως μαλ είναι bill gates πιστεύω πως αν  δεν την  αράζε σε μια γωνιά και είχε αναλάβει τι θέση αυτού το παπάρα θα είχε πάει το κόσμο χρονιά ποιο μπροστά άλλα έχει βγάλει τα κερατά του όποτε την έχει αραξει. μόνο στην e3 πάει  και εκεί πάλι ξύνεται 

 

επικό σχόλιο.... χωρίς λόγια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω γελόντας από το Mac μου. Windows in general: a disease. Windows 8: FUCK!NG CHOLERA.

ρε TwitterLover μιλάνε όλοι μιλά και αυτοί που έχουν mac ρε φίλε άμα πάρω λειτουργικό της apple  και το βάλω σε ένα pc  που δεν έχει φτιαχτεί για mac για να μου ανοίξω ένα τραγούδι στο youtube θα κάνει δέκα ώρες και άμα πεις κάτι αντίθετο σου στέλνω βίντεο  σε fx  που τα mac σου κάνουν ποσού ώρα για ένα τραγουδάκι μέχρι και τα vista ήταν καλύτερα από τα mac ρε φίλε  και μην πω πως τα μηχανήματα της apple  κάνουν το πολύ 500 και στο πουλάνε 1000  μέχρι και το πλαίσιο φτιάχνει  καλύτερα εργαλεία 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω 32 gb ram και υδρόψυκτο και μπορώ να παίξω με ότι επεξεργαστή θέλω και κάρτα γραφικών χάρη στα windows όλα τα άλλα είναι περιττά.



Windows 8 FTW. 

Επεξ/σία από coolpao13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας γελάσω που ούτε youtube δεν μπορεί να παίξει.

 

 

ρε TwitterLover μιλάνε όλοι μιλά και αυτοί που έχουν mac ρε φίλε άμα πάρω λειτουργικό της apple  και το βάλω σε ένα pc  που δεν έχει φτιαχτεί για mac για να μου ανοίξω ένα τραγούδι στο youtube θα κάνει δέκα ώρες και άμα πεις κάτι αντίθετο σου στέλνω βίντεο  σε fx  που τα mac σου κάνουν ποσού ώρα για ένα τραγουδάκι μέχρι και τα vista ήταν καλύτερα από τα mac ρε φίλε  και μην πω πως τα μηχανήματα της apple  κάνουν το πολύ 500 και στο πουλάνε 1000  μέχρι και το πλαίσιο φτιάχνει  καλύτερα εργαλεία 

Link.png Site: http://24.media.tumblr.com/2c2f03e4f29c83530ffd544bc19d3352/tumblr_mrrr1aPdf71rlhznio1_500.gif">hahahahahahahahahahahaha

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω γελόντας από το Mac μου. Windows in general: a disease. Windows 8: FUCK!NG CHOLERA.

T'γομεγο!

Είσαι και συ απο τους αγανακτισμενους της εποχής Vista και το γύρισες στα Mac?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ομολογω οτι δεν μου ηταν συμπαθης ο Balmer, κυριως εξαιτιας των χαζομαρων που εκανε σε παρουσιασεις (δεν τις εχω δει ολες, αλλα σε οσα στιγμιοτυπα εχω δει). Περαν αυτου πως μπορει καποιος να κρινει ενα ανθρωπο και τι δουλεια εχει κανει χωρις να τον εχει συναντησει ποτε;

Τα Me και τα Vista (ακομη και τα 8 σε desktop) ηταν/ειναι μια χαρα λειτουργικα. Απλα οι ανθρωποι εχουν την αναγκη να στοχοποιουν εναν "κακο" για εκτονωση. Συχνα τον ρολο του "κακου" τον αναλαμβανει ο αδυναμος κρικος, ειτε αυτος ειναι ανθρωπος ειτε προιον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για να μην λες http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/laptop-notebook/laptop/Turbo-X-Blade-i533-6256-SSD.htm 730 vs http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/laptop-notebook/laptop/Apple-Macbook-Air-13inch-MD231GR-A-MD231GR-A.htm 1200 και μην πεις λέξεις γιατί θα chromebook και θα τα κάνεις πάνω σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν εγώ και πολλοί άλλοι λέγαμε οτι είναι για τα πανηγύρια τα vista ( οταν βγηκαν και οχι με τα service pack) μας έκραζαν γιατί,και πως,και που,και τι γνωρίζεται  εσείς και άλλα τέτοια.

 

τώρα που λένε οι ίδιοι τα ίδια τι να πει κάνεις?

 

όσο για τα 8 ας περάσουν 5 χρονιά και όταν βγουν τα 9 και τα 10 (η οτι αλλο κοδικο) και θα δεις τι θα λένε οι ίδιοι της microsoft..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα Millennium τίποτα; :P

εκεί μαζί με τα 8 καλύτερα να τα ξεχάσει κάποιος πάρα να πει.

 

όπως και με ολες μα όλες της εκδόσεις για κινητά από το 5.5 -6-6.5-7-7.5-8-......

 

ολα είναι τελεία μέχρι το επόμενο που στα καπάκια λένε οι ίδιοι οτι αυτό είναι το κάλο γιατί μέχρι το προηγούμενο ήταν για ΠΈΤΑΜΑ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...