Προς το περιεχόμενο

Καταγραφικό + κάμερες


Tzimmys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα οφελη συμπιεσης εικονας H.264 ειναι αρκετα για τα λιγα ευρω παραπανω κοστος.

γιατι δεν ρωτας τον ledis που ισως να δουλευει σε καποιο σκρουτζομαγαζο να σου φτιαξει ενα σετακι.

μια ip cam δεν μπορει να συνδεθει στα παραπανω καταγραφικα?δουλευουν μονο με αναλογικα?

αν ναι μεσα στο σετ βαλε και μια h264 ip cam π.χ. axis,apexi,foscam-tenvis.(βρισκεις πλεον και με 80ε 720p τωρα ειδα οτι υπαρχουν και 1080)

@τζιμυς βρε συ παληκαρι σου ειπε παρε καμερα της προκοπης με πολλα tvl!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, το h.264 αν καταλαβα καλά χρησιμεύει αν θελεις να καταγραφεις video, επειδη κανει μεγαλυτερη συμπιεση με αποτελεσμα να εχουμε μικροτερου μεγεθους αρχεια...Σωστα;

Αν χρειάζεσαι μόνο φωτογραφίες, τις οποιες θα καταγραφει μονο σε ανιχνευση κινησης και θα τις στελνει σε ενα ftp ή στο mail σου, το χρειαζεσαι το h.264;

Επίσης η hd ανάλυση χρειάζεται τη νύχτα ή δεν υπάρχει ουσιαστική διαφορά με την sd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

παιδια θέλω να αγοράσω καταγραφικό για το κατάστημά μου. Μου έχουν πει οτι τα techshell είναι καλά, αληθεύει;; Άμα έχετε να μου προτείνεται κάτι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 8 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα Τechshell είναι OEM καταγραφικά από την Link.png Site: TVT   και από τα Αξιόλογα καταγραφικά και έχουν και Ελληνικά 

 

γεια, στις πρωτύτερες υπερκατατοπιστικές αναφορά στις 29 August 2013 ο ορος OEM ειναι υποτυμητικός.

γιατί το OEM στη περίπτωση των Τechshell κρίνετε αξιόλογο ;

 

ευχαριστώ !

Επεξ/σία από arel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Γεια σας εχω ενα προβλημα με το καταγραφικο omnitron dvr -7524H με 24 καμερες και ενω ειναι συνδεμενες οι 23 αλλα βλεπω τις 20 και μου ειπαν οτι θελει αναβαθμιση το καταγραφικο!!!!Αφου απο την εταιρια ειναι για 24 τι να αναβαθμισω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...