Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με το voip της cyta


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας. εδω και εναν μηνα εχω προβλημα με το voip της cyta. συνεχεια κλινει το voip και παραμενει κλειστο μεχρι να κανω επανεκκινιση το modem. εντομεταξι αυτο το προβλημα με το voip το εχω χωρίς να εχω καποιο discconect sto adsl δηλαδη το μονο που γινετε ειναι να κλισει το λαμπακι του voip απο το modem. εχουν ερθει 3 τεχνικοι και ολο μου λενε φταιει αυτο φταιει εκεινο, αλλαζω οτι φταιει αλλα το προβλημα παραμενει... εχει καποιος ιδεα τι γινετε? ο τελευτεος τεχνικος που ηρθε μου αλλαξε το modem και μου ειπε οτι εχω πολυ μεγαλο καλωδιο τηλεφωνου (4μετρα) και θα ειναι καλυτερο να παω το modem διπλα στην τηλ. πριζα και απλα να τραβιξω μεγαλυτερο καλωδιο ethernet για να φτασω το pc. το εκανα και ουτε αυτο το εφτιαξε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να σου απαντησει καποιος εδωμεσα.το voip ειναι κλειδωμενο και δεν μπορεις να επεμβεις εσυ.εφοσον δεν γινεται αποσυνδεση ουτε πεφτει το ιντερνετ τοτε δεν στεκει να γινεται unregistered το voip.μπορει να φταινε πολλα πραγματα αλλα μονο η cyta μπορει να το τσεκαρει.αν εχεις κλεισει χρονο απλα μπορεις να φυγεις και απο αυτους και να πας σε μια εταιρεια με κανονικη τηλεφωνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...