Προς το περιεχόμενο

Αγορα WebCam? 3 επιλογες


simba88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει και η creative μια χαρα θα ειναι , προσωπικά πιστεύω οτι ολες οι webcam ειναι εξίσου καλες εντάξει τι παραπάνω απαιτήσεις να εχεις απο webcam

οχι φιλε μου δεν ειναι την εχω γι αυτο στο λεω ! θεοσκοτινη οσο φως και να εχεις , κ παρα πολυ θορυβο !

αν εχεις λιγο φωτισμο στο δωματιο δε το συζηταμε καν ..

κ γγω ετσι νομιζα πως ολες πανω κατω ειναι ιδιες στην κατηγορια κ την πατησα .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου παρε την 270 που ειναι δοκιμασμενη εγω πηρα την αλλη κ εφαγα πακετο ! τα 5mp δε λενε τιποτα σε web καμερα οι φωτο που βγαζουν ειναι για γελια ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω την προτείνετε αρκετοί την C270 και σκέφτομαι να την αγοράσω για ένα laptop. Δυο ερωτήσεις όμως:

 - Γαντζώνει καλά σε laptop?

 - Με usb είναι έτσι? Βάλε-βγάλε το usb θα παίζει αμέσως ή θα έχω θέματα εγκατάστασης υλικού?

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω την προτείνετε αρκετοί την C270 και σκέφτομαι να την αγοράσω για ένα laptop. Δυο ερωτήσεις όμως:

 - Γαντζώνει καλά σε laptop? δεν θα έχεις θέμα είτε είναι λάπτοπ η σταθερός,είναι σταθερή!

 - Με usb είναι έτσι? Βάλε-βγάλε το usb θα παίζει αμέσως ή θα έχω θέματα εγκατάστασης υλικού? χώρις driver δεν δουλεύει καμμία,αναγκαστικά θα πάς στο site τις logitech και θα κατεβάσεις το κατάλληλο για την C270

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βλέπω την προτείνετε αρκετοί την C270 και σκέφτομαι να την αγοράσω για ένα laptop. Δυο ερωτήσεις όμως:

 - Γαντζώνει καλά σε laptop? δεν θα έχεις θέμα είτε είναι λάπτοπ η σταθερός,είναι σταθερή!

 - Με usb είναι έτσι? Βάλε-βγάλε το usb θα παίζει αμέσως ή θα έχω θέματα εγκατάστασης υλικού? χώρις driver δεν δουλεύει καμμία,αναγκαστικά θα πάς στο site τις logitech και θα κατεβάσεις το κατάλληλο για την C270

 

 

 

Ναι προφανώς αφού εγκαταστήσω τους drivers, εννοώ αν παίζει εύκολα αν την βάζω-βγάζω όταν δε τη χρειάζομαι. Δηλαδή, ανοίγω το laptop, βάζω την κάμερα και είμαι έτοιμος να δεχτώ κλήση στο skype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι προφανώς αφού εγκαταστήσω τους drivers, εννοώ αν παίζει εύκολα αν την βάζω-βγάζω όταν δε τη χρειάζομαι. Δηλαδή, ανοίγω το laptop, βάζω την κάμερα και είμαι έτοιμος να δεχτώ κλήση στο skype.

την 'διαβάζει' αμέσως.

δεν έχει θέμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πήρα κι' εγώ την Logitech C270 (για την αδερφή μου βασικά) και τη δοκιμάσαμε. Όταν την κουνάει πιξελιάζει αρκετά. Είναι θέμα επιλεγμένης ανάλυσης (τη μέγιστη έχει λογικά), software ή όντως το κάνει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...