Προς το περιεχόμενο

Οθονη pc για editing video-foto


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλημερα παιδια.Ψαχνω μια οθονη για σταθερο pc,μεταχειρισμενη αλλα με καλα χαρακτηριστικα για επεξεργασιες HD video k foto.Εκτος βεβαια τα βασικα:σερφαρισμα κτλ.Δεν με ενδιαφερει καθολου να παιζει παιχνιδια!Υπαρχουν καποια συγκεκριμενα μοντελα,η πειτε μου με ποια κριτηρια να ψαξω;Κατι φθηνο κ καλο εαν γινετε.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το budget δεν μας είπες...

Για μεταχειρισμενη ψαχνω στα 50 ευρω.Δεν με νοιαζει αν ειναι λιγο παλιο μοντελο.Με νοιαζει να ειναι σε καλη κατασταση ομως.Και να μην ειναι κ τεραστια σε μεγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρεσαι ακόμα και για CRT;

Τι ειναι η CRT;

 

Τι ειναι η CRT;

Οχι μωρε και CRT....αυτες ειναι απο τα χρονια του Οθωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου πρότεινα να μάζευες χρήματα και να παίρνες μια καινούρια να κάνες δουλειά.

 

Αν το πήρες απόφαση όμως για τόσο μικρή και μεταχειρισμένη τουλάχιστον προτίμησε με εγγύηση αν υπάρχει και από πωλητή με θετικές αξιολογήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου πρότεινα να μάζευες χρήματα και να παίρνες μια καινούρια να κάνες δουλειά.

 

Αν το πήρες απόφαση όμως για τόσο μικρή και μεταχειρισμένη τουλάχιστον προτίμησε με εγγύηση αν υπάρχει και από πωλητή με θετικές αξιολογήσεις.

Φιλε μου μακαρι να μπορουσα να μαζευα....αλλα προεχει  η οικογενεια.Ας παρω τωρα μια μεταχ/νη να κανω την δουλεια μου κ μελοντικα οταν περισεψει κανα φραγκο την παιρνω.Φτιαχνω απο την αρχη πυργο κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.google.gr/search?q=LG+Flatron+L1915S&newwindow=1&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=4KgjUrekHtGVhQf0n4C4DA&ved=0CDsQsAQ&biw=1366&bih=600#imgdii=_

Τετοιου ειδους οθονες παιδια τι λενε;Ειναι καλες σε χρωματα κ αποικονισεις εικονας;Εχω χρονια σε λαπτοπ 16:9 οθονη κ ρωταω εαν θα εχω προβλημα.Εκτος εαν ειναι θεμα συνηθειας κ μονο.Βλεπω βιντεακια σε 16:9 συνηθως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η παλια μου οθονη τετοια ειναι την ειχα χρυσοπληρωσει πριν πολλα χρονια 420 ευρα   αν θυμαμαι καλα ! (τι καλα που ηταν οταν  ειχαμε κ τα πεταγαμε , πεταμενα λεφτα τα θεωρω) τωρα ουτε που ξερω που ειναι πεταμενη! 

κοιτα απο χρωμματα απεικονιση κτλ ειναι μια χαρα ! στις ταινιες ομως θα εχεις προβλημα δεν ειναι οτι καλυτερο για 16/9 αφηνει πολυ μεγαλο κενο πανω κατω ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η παλια μου οθονη τετοια ειναι την ειχα χρυσοπληρωσει πριν πολλα χρονια 420 ευρα   αν θυμαμαι καλα ! (τι καλα που ηταν οταν  ειχαμε κ τα πεταγαμε , πεταμενα λεφτα τα θεωρω) τωρα ουτε που ξερω που ειναι πεταμενη! 

κοιτα απο χρωμματα απεικονιση κτλ ειναι μια χαρα ! στις ταινιες ομως θα εχεις προβλημα δεν ειναι οτι καλυτερο για 16/9 αφηνει πολυ μεγαλο κενο πανω κατω ..

Καλημερα.Δηλαδη οι monitor  δεν κανουν για video editing,σαν οθονη ασχετα με τι αναλυση θα εχει;Εχω βρει καποιες απο την cosmodata με εγγυηση 1 χρονο.....σε καλες τιμες πιστευω(Εizo).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...