Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με καλώδιο λάπτοπ


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, μολις μου ηρθε το λαπτοπ που παρηγγειλα αλλα η τροφοδοσια του ρευματος γινεται με αυτο εδω το καλωδιο :

 

9zmwsk.jpg

 

Το λάπτοπ είναι το 

 

 

 

τι κάνω τώρα; η υποδοχή στο φορτιστή είναι 2pin και αυτοι μου έστειλαν ένα επιπλέον, που ηταν 3 pin ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ! πάω το απογευματάκι να πάρω ένα... τι φάση πάντως; μου έβαλαν μέσα εν τω μεταξύ και καλώδιο , αλλά ούτε αυτό έκανε (ήταν 3pin)

 

μου ήρθε και με win 8...άστα να πάνε.. χάλια τα 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μου ήρθε και με win 8...άστα να πάνε.. χάλια τα 8

μολις τα δουλεψεις λιγακι θα καταλαβεις οτι ειναι το καλυτερο λειτουργικο που εχουν βγαλει ποτε τα win ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσες, βέβαια, να λύσεις το πρόβλημα και με ένα αντάπτορα που θα βρεις στα ηλεκτρονικά και στοιχίζει πιο φτηνά (έχω αγοράσει και με 0,5 ευρώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσες, βέβαια, να λύσεις το πρόβλημα και με ένα αντάπτορα που θα βρεις στα ηλεκτρονικά και στοιχίζει πιο φτηνά (έχω αγοράσει και με 0,5 ευρώ).

Για να το βρεις τόσο φτηνά όμως πρέπει να ψάξεις στα μαγαζιά που είναι για τεχνικούς δηλαδή θέλει αρκετό ψάξιμο,έχει και στα σουπερμάρκετ τέτοια αλλά θα είναι ποιο ακριβά και θα έχει ένα παραπάνω πράμα να σκέφτεται αν το έχει για «βόλτες» το laptop. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο σ' αυτό που λες, αλλά η επισήμανση δεν είχε στόχο τη δική σου πρόταση αλλά, απλά, ότι υπάρχει και άλλη λύση.

 

Επειδή αγόραζα και αγοράζω συχνά ηλεκτρικές συσκευές από Αγγλία, έχω προμηθευτεί μερικούς αντάπτορες από κατάστημα ηλεκτρονικών, σε χαμηλή τιμή, ... για να έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...