Προς το περιεχόμενο

Επιλογή ανάμεσα σε δυο tablet γνώμες


Dimitris560

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ,το ταμπλετ προορίζεται για τους γονεις μου για βιντεοκλησεις skype ,youtube,ιντερνετ,κανα free ebook για διαβασμα ,για παιχνιδια δεν θα το έλεγα μονο όταν πηγαίνω  έγω,Η οθονη να είναι καλή απο  8 ιντσες και πάνω και να έχει καλή απόκριση να μην είναι αισθητό το lag.Ειμαι ανάμεσα σε

 

 Ainol Novo9 Spark (Firewire) IPS Retina 9.7 Ιντσών Quad Core 1.5GHz 2GB RAM 16GB 2048x1536 253 ευρώ

 

ή για ipad mini. 290 ευρώ

 

Το τάμπλετ αυτό το παίρνω με σκοπο να κρατησει 2 χρονια σιγουρα οπότε δίνω  εκει γύρω.

Αμα έχετε καποια καλή πρόταση πείτε μου.

Θα με ενδιέφερε να ακούσω γνώμες απο κάποιον που έχει ενα απο τα δυο προαναφερθέντα.
Ευχαριστώ εκ τον προτέρον.. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ερωτημα ειναι nexus 7 ή ipad mini, ασε τα τα κινεζικα στην ακρη.

δες κατα την γνωμη μου τις προσφορες ξεστοκαρισματος του nexus 7 ή περιμενε να ερθει η καινουργια γεννια που ανακοινωθηκε-κυκλοφορησε πριν λιγο καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το nexus ειναι καλό σαν επιλογή και εχω ακούσει πολλά καλα λόγια +οτι παίρνει αναβαθμίσεις κατευθειαν απο google αλλα απλα οι δικοί μου θέλουν να έχει μεγάλη όθονη. 8" και πάνω...Είδα και αυτό στο skroutz 
http://www.skroutz.gr/s/3349444/Archos-Arnova-97-G4-8GB.html

τι λέτε για αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung galaxy note 10.1 αν ανεβασεις το ποσο ειναι οτι καλητερο εχω παθει πλακα που το εχω.Πρωιν χρηστης του s3, ιδια ανταποκριση και ακομα καλητερι σε πολλες ανοιχτες εφαρμογες λογο ραμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφεύγει πολύ σε τιμή το galaxy note 10.1 δεν μπορώ να δώσω τόσα λεφτα..

Το  Archos Arnova 97 G4 

 που τσέκαρα χτές αξίζει τι λέτε;είδα και τι σειρα  titanium της archos με ips αλλα διαβασα οτι είχαν θέμα με το wifi εκείνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφεύγει πολύ σε τιμή το galaxy note 10.1 δεν μπορώ να δώσω τόσα λεφτα..

Το  Archos Arnova 97 G4 

 που τσέκαρα χτές αξίζει τι λέτε;είδα και τι σειρα  titanium της archos με ips αλλα διαβασα οτι είχαν θέμα με το wifi εκείνα.

Φιλε συγνωμη δεν διαβασα οτι προοριζετε για τους γονεις σου.Το αποκλυεις το note 10.1 και πας σε κανενα nexus 7 η galaxy tab 2 για 10αρι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την προσοχή σας.Ναι το και το nexus το αποκλειω λόγο μικρής οθόνης,το Archos Arnova 97 G4  που ανεφερα πάνω  πως σας φαίνεται καλή σαν εταιρεία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.. εγω θα ελεγα να πας galaxy tab 3 8inch 300e. Δεν ειναι και ασχημα. Το ειδα απο κοντα φενετε φανταστικο. Επειδη κ εγω ψαχνω κατι παρομοιο κλεινω προς τα εκει ή note 8inch απο. Skroutz 335e νομιζω. Απο τιε καλυτερες επιλογες για μενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...