Προς το περιεχόμενο

Αγορά οθόνης DELL ή EIZO?


fpap71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>ποσο την πηρες;; απο που;; και ποσες μερες εκανε για να ερθει;;</p>

 

Πήρα την οικονομικότερη που βρήκα και ήταν στο κατάστημα e.mac στα 334 ευρώ. Θα κάνει 7-9 ημέρες καθώς την φέρνουν από Γερμανία.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτό το e-mac τι μέρος του λόγου είναι από after sales;

Δεν έχω προηγούμενη εμπειρία να σου πω αλλά για eizo οθόνη για οτιδήποτε προκύψει κατα τη διάρκεια της εγγύησης μπορώ να απευθυνθώ στην αντιπροσωπεία της eizo εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παράγγειλα και εγώ την eizo ως τελευταία μου ελπίδα για μια σωστή ips οθόνη.<br>

Fpap71 καλορίζικη η οθόνη. Είχες θέματα με backlight bleed(έντονο φως στις άκρες) ;

Ευχαριστώ, επίσης καλορίζικη!!!

Δεν έχω κανένα θέμα με backlight bleed και της έκανα σήμερα και το test της Eizo http://www.eizo.it/supporto/test-monitor.html και είναι όλα ok ευτυχώς και από πλευράς pixels...

 

Αποστολή από το SAMSUNG GALAXY NOTE II GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παρελαβα και εγω σημερα και οτι και να πω ειναι λιγο. Πραγματικα με διαφορα η καλυτερη οθονη που εχω παρει και καταλαβαινω απο πρωτο χερι γιατι η Eizo ειναι μια απο τις κορυφαιες εταιριες. Εκανα και το τεστ της Eizo και ειναι ολα οκ απο πλευρας pixel οπως επισης δεν εχει καθολου backlight bleed. Αποψη μου ειναι οτι οποιος μπορει να δωσει την διαφορα να μην το σκεφτει να παει σε μια Eizo οθονη, εξαλλου ενα καλο monitor το κραταμε για πολυ καιρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παρελαβα και εγω σημερα και οτι και να πω ειναι λιγο. Πραγματικα με διαφορα η καλυτερη οθονη που εχω παρει και καταλαβαινω απο πρωτο χερι γιατι η Eizo ειναι μια απο τις κορυφαιες εταιριες. Εκανα και το τεστ της Eizo και ειναι ολα οκ απο πλευρας pixel οπως επισης δεν εχει καθολου backlight bleed. Αποψη μου ειναι οτι οποιος μπορει να δωσει την διαφορα να μην το σκεφτει να παει σε μια Eizo οθονη, εξαλλου ενα καλο monitor το κραταμε για πολυ καιρο. 

και γω αυτη θελω να παρω αλλα δ εχω λεφτα προσπαθω να τα μαζεψω αλλιως samsung mva

Πήρα την οικονομικότερη που βρήκα και ήταν στο κατάστημα e.mac στα 334 ευρώ. Θα κάνει 7-9 ημέρες καθώς την φέρνουν από Γερμανία.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

η ελληνικη αντιπροσωπεια ποσο την ειχε;;

Ευχαριστώ, επίσης καλορίζικη!!!

Δεν έχω κανένα θέμα με backlight bleed και της έκανα σήμερα και το test της Eizo http://www.eizo.it/supporto/test-monitor.html και είναι όλα ok ευτυχώς και από πλευράς pixels...

 

Αποστολή από το SAMSUNG GALAXY NOTE II GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

εσυ απο που τη πηρες;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω αυτη θελω να παρω αλλα δ εχω λεφτα προσπαθω να τα μαζεψω αλλιως samsung mva

η ελληνικη αντιπροσωπεια ποσο την ειχε;;

εσυ απο που τη πηρες;;

 

Η ελληνικη αντιπροσωπεια την ειχε 370 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@johnmayson

Εγω την πήρα την Eizo 349€ από e-shop http://www.e-shop.gr/product?id=PER.162643 , κανένα πρόβλημα αυτή τη φορά και μου ήρθε σε περίπου 7-10 μέρες αν θυμάμαι καλά...

 

Αποστολή από το SAMSUNG GALAXY NOTE II GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ποιά Samsung MVA κοιτάς , και για τι χρήση;

 

 

s24c570hl γενικη χρηση ταινιες και παιχνιδια.

 

 

Αυτή;

PLS όπως βλέπουμε από το trailer :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...