Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφικές Μηχανές - Samsung NX1000 69,00 € Electroworld


Quixotic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα αν μέσα από τους όρους που αποδέχεσαι κατα την παραγγελία καλύπτεται το κατάστημα από τέτοιες περιπτώσεις τι μπορείς να τους κάνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ξερουμε τι ωρα αρχισε αυτη η προσφορα; Αν δωθει ακυρο στις τηλεορασεις ισως να δοσουν τις DSLR μιας και το λαθος-προσφορα διορθώθηκε πιο γρηγορα και εχουν αποθεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπουν σε όλα τα site αξιολόγησης όσοι φάνε άκυρο και κάνουν αρνητικές αξιολογήσεις και γενικότερα κάνουν δυσφήμιση στο μαγαζί με πραγματικά γεγονότα πάντα, να δεις πως θα αλλάξουν πορεία...

Ακόμα και αν γίνει ντόρος εδώ μέσα να δεις πως θα απαντήσουν... (έχει γίνει τουλάχιστον 2 φορές απ' όσο έχω δει σε παρόμοια κατάσταση...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα,δεν παιζεστε............ξερετε οτι η τιμη ειναι λαθος,ξερετε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να λαβετε,αλλα κανετε την παραγγελια με μια μικρη ελπιδα μπας και.......και μετα κραζετε ωσαν μωρες παρθενες,που το καταραμενο καταστημα σαν αναγκασε να μπειτε στο ιστολογιο του.και τολμησε να σας βαλει πιστολι στον κροταφο,για να το καταφερει..........

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ το ξέρουμε. Απλά πριν 2-3 χρόνια είχαμε παραλάβει και WD 1 TB στα 20Ε. 

Τότε είχαμε παραλάβει σχεδόν όλοι.... Δεν ήταν μούφα. Περίπου ίδια εποχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαυτο εγραψα και εγω το παραπανω ποστ.και εγω τοτενες ειχα παρει τον 1 τερα δισκο με 26-29 ευρω.......και ακομη και σημερα ,δεν υπαρχει αυτη η τιμη......και γιαυτο δεν θα χαλαστω αν ακυρωσουν την παραγγελια που εκανα για μια τιβι στα 129.......ακομη και μεταχειρα πραμα  να δωσουν για τις παραγγελιες που ελαβαν,οποιος παραλαβει,παλι κερδισμενος θα ειναι...................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως περισσοτερες οι πιθανοτητες για παραλαβη της καμερας παρα των τηλεορασεων

καθως η καμερα ειναι το μοναδικο απ'τα προιοντα για τα οποια εγινε σαλος, που ειναι ακομα "αμεσα διαθεσιμο" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι mirrorless σκετο, οτιδηποτε δεν εχει οπτικο σκοπευτρο μεσω του φακου δεν ειναι slr, ουτε καν οι sony με το ηλεκτρονικο σκοπευτρο που ονομαζονται slt, παντως απο εκει και περα εχουν πολλα κοινα με τις φθηνες dslr, οπως μεγαλος αισθητηρας, εναλλασομενους φακους, πολλες manual ρυθμισεις που δεν υπαρχουν στις απλες, οπως μεγαλες εκθεσεις, επισης δεχονται τηλεχειριστηρια και ιντερβαλομετρα, κοινος δεν κανουν σε καμια περιπτωση 69Ε!

Ακριβολογώντας έχεις δίκιο αλλά αν έγραφα MILC δε θα καταλάβαινε κανείς τίποτα...

Anyway, επί του θέματος αναμένουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωτογραφική αυτή κάποια στιγμή μαζί με το galaxy tab 7 δίνονταν στα 350 ευρώ αν δεν κάνω λάθος στο amazon.co.uk με δωρεάν μεταφορικά τότε.

Η τιμή της τώρα δεν ξεπερνά στην Ελλάδα τα 300 ευρώ στα περισσότερα καταστήματα.

Είναι παλιό μοντέλο και ξεστοκάρεται.

Οπότε τα 69 ευρώ δεν είναι και τρελή χασούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λυπάμαι για την ταλαιπωρία.

Είπα και εγώ με τη σειρά μου να προσφέρω κάτι στο forum αλλά....

γιατι φιλε μου λυπασαι απο τωρα? δεν εχουμε καποιο τελικο νεο σχετικα με το αν θα ακυρωθουν η οχι ακομα..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολως τυχαιως την ιδια μηχανη εδινε το amazon με δωρο ταμπλετ νομιζω. Επερναν τη προσφορα κρατουσαν το ταμπλετ και πουλουσαν τη μηχανη στις αγγελιες του ινσομνια. Καπιοι σε λογικη τιμη καποιοι δεν ειχαν καν την ευαισθησια να τη βαλουν εστω 10 ευρω ποιο φθηνα απο οτι την εδινε το σκρουτζ (ηθελαν οχι μονο το ταμπλετ τσαμπα αλλα να βγαλουν και κερδος...) Ακομα παλευουν να διωξουν τις μηχανες οπου βρουν γενικα βρισκω συχνα αγγελιες που φωναζει οτι ειναι απο αυτη τη προσφορα.

ειναι δημοφιλης μηχανη παντως

 

Παιδια μακαρι να παραλαβετε γενικα η πολυ ζηλια ψωρα θα μας φαει σε αυτο το φορουμ. Αλλα να ξερετε οτι αν παραλαβετε θα ειναι επειδη το αφεντικο τρελαθηκε... :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...