Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφικές Μηχανές - Samsung NX1000 69,00 € Electroworld


Quixotic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κουπόνι ειναι σε όλους το ίδιο εντομεταξυ αρα φανταστειτε τι θα γινει σε 2 μερες που θα κυκλοφοραει εδω μεσα αβερτα για ολους. Εγω προσωπικα θα τους παρω τηλεφωνο να τους κραξω και για το κουπονι και για το "λαθος" τους. Δε μπορω να βαλω αξιολογηση στο σκρουτζ δυστυχως γιατι δεν εχω λογαριασμο (διοτι ζητανε κινητο τηλεφωνο για επιβεβαιωση και δεν υπαρχει περιπτωση να το δωσω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπόνι ειναι σε όλους το ίδιο εντομεταξυ αρα φανταστειτε τι θα γινει σε 2 μερες που θα κυκλοφοραει εδω μεσα αβερτα για ολους. Εγω προσωπικα θα τους παρω τηλεφωνο να τους κραξω και για το κουπονι και για το "λαθος" τους. Δε μπορω να βαλω αξιολογηση στο σκρουτζ δυστυχως γιατι δεν εχω λογαριασμο (διοτι ζητανε κινητο τηλεφωνο για επιβεβαιωση και δεν υπαρχει περιπτωση να το δωσω)

 

 

 

Δε στέλνουνε τίποτα.Μην ανησυχείς :)

Για το skroutz και το κινητό μιλάω...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ, εσείς προτείνατε να πάρετε κουπονι, πάρτε το τώρα. Μάλιστα πιστεύω ότι δεν πρόκειται να έχει καμία παραπάνω "εκπτωση" από αυτή που θα έχουν τα υπόλοιπα κουπόνια που στέλνει κατά καιρούς στα διαφημιστικά μειλ το μαγαζί και τα οποία μπαίνουν στα ίδια προϊόντα.

"έληξε" λοιπόν το θέμα της προσφοράς αλλά καλό θα ήταν να μη λήξει το θέμα όχι του λάθους αλλά της κοροϊδίας και της εκμετάλλευσης, καθώς από ένα "λαθος" πάνε όχι μόνο να μην πληρώσουν τίποτα αλλά να βγάλουν και τρελό κέρδος από πάνω!!

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το κουπονι μεγαλη απατεωνια. Παρακολουθώ την τιμη της 46f6500,

προχθες στα ελεκτρο είχε 775 σε περιοδο εκπτώσεων την στιγμη που αλλα καταστηματα

εχουν αυτη την τιμη ως κανονικη σημερα. Χθες η τιμη της πηγε 999 και μετα απο λιγο κατεβηκε στα 839.

Σημερα ξαφνικα και αφου ανακοίνωσαν την ιστορια με το κουπονι η τηλεοραση ξαφνικα πηγε στα 899,

αυριο θα σου κοτσορουν και ενα κουπονι απο πανω και θα λες και τι τυχερος που εισαι που σου εκατσε τετοια 

εκπτωσαρα και αυτοι θα εχουν βγει 100% κερδισμενοι.

 

Απλα θα επρεπε να ντρεπονται, αλλα καλα μας κανουν αφου δεν αντιδρουμε

σε τιποτα ως καταναλωτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο - μεθαύριο έτσι κι αλλιώς θα στέλνανε κουπόνι σε όλους με newsletter, αφού θα βγούν προϊόντα με κουπόνι. Αυτό που πολλοί ελπίζαμε ήταν να μας έκαναν μια καλή έκπτωση στις αρχικές τιμές των παραγγελθέντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς προκύπτει το "όπως και εσείς έχετε ήδη αντιληφθεί, εμφανίστηκε με λανθασμένη τιμή λόγω μηχανογραφικού προβλήματος που αντιμετώπισε η ιστοσελίδα μας από την Κυριακή 1/9/2013 από τη 01:00 έως και τις 22:00.";  Αναφέρομαι στο - όπως και εσείς έχετε ήδη αντιληφθεί.

Και να υποθέσω ότι και το tag με το deal ήταν και αυτό μηχανογραφικό πρόβλημα; 

 

Και τέλος, αν υπήρχε μηχανογραφικό πρόβλημα με την τιμή υψηλότερη και εγώ έκανα την παραγγελία, θα μου την ακύρωναν και πάλι ή θα μου την έστελναν το γρηγορότερο δυνατό (για να μη χάσουν τα χρήματά τους) τρίβοντας τα χέρια τους; 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αναφέρομαι στο - όπως και εσείς έχετε ήδη αντιληφθεί.</span></p>

<p><span style="font-size:12px;">Και να υποθέσω ότι και το tag με το deal ήταν και αυτό μηχανογραφικό πρόβλημα; </span></p></p>

 

η πλάκα είναι ότι το μπανερ για "τρελες" τιμές το έχουν άκομα.

LOL, πάτε τώρα ρίξτε μερικές παραγγελίες για καμιά τέτοια http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=10112471

Μαζί με μια τέτοια

http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=10106961

Και όταν τις στείλουν πείτε "σορι, όπως θα διαπιστώσατε ήδη η τιμή ήταν εξωπραγματικά μεγαλη" και άκυρο. :-)

 

Sent from my XT890 using Insomnia

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Electroworld μας έστειλε το παρακάτω email. Μετά και την επίσημη τοποθέτηση της εταιρείας περί λάθους, θεωρούμε το θέμα λήξαν.

 

Καλησπέρα σε όλους,

 

Σαν εταιρεία νιώθουμε την ηθική υποχρέωση να σας ενημερώσουμε σχετικά με τις παραπάνω αναρτήσεις.

 

Όπως έχετε ήδη αντιληφθεί από την Κυριακή 1/9/2013 από τη 1:00 έως και τις 22:00 η σελίδα www.electroworld.gr αντιμετώπισε μηχανογραφικό πρόβλημα με αποτέλεσμα ορισμένα προϊόντα να εμφανιστούν με λανθασμένες τιμές πολύ χαμηλότερες της εμπορικής τους αξίας.

 

Η ιστοσελίδα μας δέχτηκε πολλαπλές παραγγελίες που περιείχαν τα εν λόγω προϊόντα και βρισκόμαστε στη δυσάρεστη θέση να προβούμε στην ακύρωση των  παραγγελιών. 

 

Αναγνωρίζοντας το λάθος μας και σαν κίνηση καλής θέλησης και απόδειξη μη ηθελημένης εξαπάτησης από την εταιρία μας όλοι οι πελάτες που προέβησαν σε παραγγελίες με προϊόντα σε λανθασμένη τιμή  θα ενημερωθούν στο προσωπικό τους email με έναν κωδικό κουπονιού για μελλοντική χρήση.

 

Θα θέλαμε να ζητήσουμε συγνώμη για οποιαδήποτε ταλαιπωρία προκλήθηκε άθελά μας επαναλαμβάνοντας ότι ουδεμία πρόθεση υπήρξε από πλευράς μας για παραπλάνηση ή εξαπάτηση του αγοραστικού μας κοινού.

 

Για οποιαδήποτε περεταίρω διευκρίνιση μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο τηλέφωνο 2102899800 και στο email [email protected].

 

Ευχαριστούμε πολύ για την κατανόηση.

 

Electroworld team

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...