Προς το περιεχόμενο

κρισεις πανικού


darktraitor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Half δεν θα ήθελα να ανοίξω αυτήν την συζήτηση εδώ για δικούς μου λόγους . Συγγνώμη που θα αποχωρήσω απο την συζήτηση ! Εγω ήθελα να πω μια εμπειρία γνώμη που φυσικά ίσως να μην λειτουργήσει σε άλλους φίλους ! Περαστικά σε όλους τους συν πάσχοντες και υπομονή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε , αυτό δεν είπα ακριβώς και εγώ. Αισθάνεσαι ότι σε χλεύασα; :confused:

όχι φίλε σε καμία περίπτωση ! Συμφωνούμε ότι όλες οι περιπτώσεις δεν ειναι ίδιες και ότι οι ειδικοί για κάποιον λόγο λέγονται ειδικοί !
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος, "άποψη" είναι η δική σου, που λες να πάνε να τους ψάλλει ο παπάς στ'αυτί.

Το να απευθυνθούν σε επιστήμονες, και όχι σε τσαρλατάνους που υπόσχονται πράσινα άλογα, δεν είναι άποψη, είναι η λογική.

Φιλε ο ανθρωπος μιλησε για προσωπικη του εμπειρια κια ειπε οτι ετσι το ξεπερασε.Ερχεσαι εσυ και του λες ουσιαστικα οτι δεν ισχυει?..τον ξερεις καλυτερα?..Δεν ειπε πηγαιντε να σας διαβασει παπας και θα σας περασει.Ελεος δηλαδη,οκ,μπορει να εισαι αθεος και ο καθενας το σεβεται,αλλα με το υφος σου προκαλεις τον αλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ο ανθρωπος μιλησε για προσωπικη του εμπειρια κια ειπε οτι ετσι το ξεπερασε.Ερχεσαι εσυ και του λες ουσιαστικα οτι δεν ισχυει?..τον ξερεις καλυτερα?..Δεν ειπε πηγαιντε να σας διαβασει παπας και θα σας περασει.Ελεος δηλαδη,οκ,μπορει να εισαι αθεος και ο καθενας το σεβεται,αλλα με το υφος σου προκαλεις τον αλλον.

Εντάξει, ό,τι πείτε, οι ευχές φόβου κάνουν θαύματα, δεν έχω όρεξη βραδυάτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι περιπτώσεις εχεις κρισεις πανικου; Συνδέεται με αγοραφοβια όπως καταλαβα; Δεν μπορεις να πας σε χωρους με κοσμο; Εχεις υπερβολικο αγχος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...