Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τωρα εμαθες και οτι σου εκανα ριπορτ αυτο το ποστ, γιατι παραηταν υποπτο οτι:

-μολις καποιος ειπε οτι η bet365 ειναι η κορυφαια αμεσως να μην χασεις να υπερασπιστεις την σιρμποσαμθινγκ σου.

-"κοιτα τωρα τι εμαθα" Κοιτα τωρα τι εμαθα???? Απο που τα μαθαινεις ολα για αυτη την σιρμπομπετ? Πολλες εσωτερικες πληροφοριες εχεις.

-700 ποστ εχεις κανει για την σιρμπομπετ στα 701 ποστ σου συνολικα.

-ΣΠΑΜΑΡΕΙΣ για την σιρμπμπετ ασυστολα!

-Πλεον καθε ποστ σου θα το κανω ριπορτ εως οτου οι μοντερειτορς σου απαγορευσουν να συνεχισεις να σπαμαρεις για την σιρμπομπετ ή το σιρμπο.γρ!

 

 

 

 

 

 

άσε τον κόσμο να μπει bet365 να μπει stoiximan να μπει sirbo να μπει όπου θέλει να δει αν πράγματι ισχύουνε αυτά που λέει ο φίλος και μετά κάνε τον τιμητή των πάντων εδώ μέσα.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε τον κόσμο να μπει bet365 να μπει stoiximan να μπει sirbo να μπει όπου θέλει να δει αν πράγματι ισχύουνε αυτά που λέει ο φίλος και μετά κάνε τον τιμητή των πάντων εδώ μέσα.........

 

 

Ο κοσμος μπορει να μπει οπου θελει γιατι η πραγματικοτητα ειναι οτι ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ! Δεν κραταω κανεναν!

Αλλά δεν θα καθομαι με σταυρωμενα χερια οταν ακουω ανοησιες ή οταν βλεπω απαισιο spamming περι ενος σαιτ απο ατομα που μαλλον εμπλεκονται με αυτο, πόσο μαλλον οταν αυτο το σαιτ ζηταει χρηματα για ενα εγχειριδιο περι πονταρισματων τυπου "sure bet", πραγματα που ο καθενας μπορει να βρει σε ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ποικιλια και ΔΩΡΕΑΝ με μια αναζητηση σε μια μηχανη αναζητησης στο ιντερνετ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κοσμος μπορει να μπει οπου θελει γιατι η πραγματικοτητα ειναι οτι ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ! Δεν κραταω κανεναν!

Αλλά δεν θα καθομαι με σταυρωμενα χερια οταν ακουω ανοησιες ή οταν βλεπω απαισιο spamming περι ενος σαιτ απο ατομα που μαλλον εμπλεκονται με αυτο, πόσο μαλλον οταν αυτο το σαιτ ζηταει χρηματα για ενα εγχειριδιο περι πονταρισματων τυπου "sure bet", πραγματα που ο καθενας μπορει να βρει σε ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ποικιλια και ΔΩΡΕΑΝ με μια αναζητηση σε μια μηχανη αναζητησης στο ιντερνετ....

Αν βάλεις κάτω πόσα χρήματα σου ζητάει η κάθε βετ365 να βαλει στην τσέπη όταν παίζεις τζόγο θα καταλάβεις τι διαφορά υπάρχει.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζαναμπέτη μου, επειδή διαφημίζεις πολύ τo site με τα sure bets (Arbitrage) μπορείς κάποια στιγμή να μας δώσεις ένα screenshot με κέρδη δικά σου ή καποιου τεσπά μέσα στο site? Γιατί επί της θεωρίας είμαι κι εγώ τέλειος...

Επίσης πες μας σε ποιες εταιρίες έκανες τα τελευταία σου Arb και πότε τα πληρώθηκες... Γιατί φίλε μου, όλοι ξέρουν ότι πλέον χωρίς BetVictor και Pinnacle δε βγαίνουν εύκολα πολλά arbs! Οι εταιρίες δεν είναι κορόιδα και βάζουν όρια πονταρίσματος!
 

Τώρα σαν εταιρίες εκτός από την 365 που όντως είναι κορυφαία (παγκοσμίως), ο Stoiximan είναι πολύ καλή εταιρία με μεγάλη γκάμα στοιχημάτων (ειδικά στοιχήματα κλπ) και πολλές προσφορές (0% γκανιότα, επιστροφή χρημάτων στα 0-0 κλπ) και τελευταία μου έχει κάνει εντύπωση και η Νοvibet που για όσους έχουν μεγάλη οθόνη έχει εκπληκτικό template στο live και δίνει bonus εγγραφής 150 euro + κάποιες άλλες προσφορές + την αξιοπιστία της Αγγλικής εταιρίας (έχει έδρα στο Isle de Man).

 

Πάντως χωρίς Βetfair το στοίχημα έχει πικρή γεύση (Οι παλιοί θα με θυμούνται)!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πιστευω οτι μονο η bet365 αξιζει σαν εταιρια. η Novibet που λες, δεν μου αρεσε καθολου..δεν εχει πολλες επιλογες στα λαηβ, ειδικα στα τενις που παιζω εγω, και το μπονους που δινει ειναι λιγο περιεργο. Βαζεις 150, και αν το χασεις πρεπει να βαλεις παλι 150 ευρο για να σου δωσει το μπονους 150 ευρο. Δηλαδη βαζεις 300.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει που εθαβα το λαηβ της νοβιμπετ για το τενις, μου ηρθε ημεηλ οτι ανανεωσαν την πλατφορμα στο λαηβ τενις και εδωσαν 10 ευρο free bet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπεις φίλε? Βιάστηκες!!! Η Νοvibet επειδή έχω μιλήσει με άνθρωπο από την εταιρία θα κάνει μεγάλη επένδυση και θα προσφέρει στο μέλλον καταπληκτικές υπηρεσίες!
Απλά το είπα γιατί έχω μάθει κάποια από αυτά που θα κάνουν!!!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπεις φίλε? Βιάστηκες!!! Η Νοvibet επειδή έχω μιλήσει με άνθρωπο από την εταιρία θα κάνει μεγάλη επένδυση και θα προσφέρει στο μέλλον καταπληκτικές υπηρεσίες!

Απλά το είπα γιατί έχω μάθει κάποια από αυτά που θα κάνουν!!!

 

κατά τα άλλα μόνο εγώ κάνω διαφήμιση! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα κανω εγω μια ερωτηση θελω να ανοιξω λογαριασμο στην bet (2ο) για να παρω το μπονους θα το ανοιξω σε αλλο ονομα γινεται?υπαρχει περιπτωση να βρουν ip και τετοια αν εχω συνδεθει απο τον υπολογιστη του φιλου μου πλαιοτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα φίλε, όταν ανοίγεις το λογαριασμό δεν υπάρχει πρόβλημα! Οποιοδήποτε πρόβλημα υπάρξει είναι σε περίπτωση ανάλυψης... Εκεί όλοι θυμούνται τους κανόνες!

Τώρα έχεις διακαίωμα να έχεις ένα λογαριασμό ανά όνομα/διεύθυνση/ip... Δηλαδή θεωρητικά απαγορεύεται να έχεις στο ίδιο σπίτι 2 λογαριασμούς!

 

Αν τον ανοίξεις σε άλλο ονομα/άλλη διεύθυνση/άλλη ip τότε 1000% δε θα έχεις κανένα πρόβλημα! Αλλιώς, όλα θα φανούν όταν πας να κάνεις ανάληψη! Αν τα έχεις χάσει no problem, αν τα έχεις κερδίσει το μόνο σίγουρο στη Bet είναι το κεφάλαιο!

 

Βέβαια μπορείς να κάνεις και σε άλλη εταιρία (Stoiximan κλπ) και να πάρεις bonus... Μην κολλάς με τη Bet...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα απο αλλι υπολογιστη θα ανοιξω τον λογαριασμο απο αλλη πολη βασικα εκει που σπουδαζω σε αλλο ονομα πραγματικο εννοειται οποτε δεν νομιζω να υπαρχει θεμα ευελπιστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koίτα,

μπορείς αν έχεις tablet να παίζεις από εκεί με άλλη ip και να παίρνεις και κάτι bonus που βγάζει η bet για στοίχημα από Tablet!

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ: Για το ντέρμπι των αιωνίων η Playbet δίνει δώρο 5 euro στοίχημα ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ---> ΤΣΑΜΠΕ ΔΗΛΑΔΗ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...