Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το bonus είναι το τυράκι για να παίζεις, δεν στο δίνουν εύκολα. Αν σκοπεύεις να παίξεις μια φορά και γειας σας, αγνόησέ το τελείως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

καλησπερα παιδια ειμαι 20 χρονων και παιζω εδω και λιγα χρονια σε οπαπ ....  θελω να ανοιξω σε στοιχιματικη εταιρια στο ιντερνετ λογω ηλοικιας θα βαλω στοιχεια ενος ενηλικα που θα ειναι ενημερομενος φυυσικα...  Ποια εταιρια να επιλεξω εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλη η Bet365.gr .Επισης τι διαδικασια θα εχει ο ενηλικας για να κανει κωδικο ; υπαρχει περιπτωση να με καταλαβουν και να με κλεισουν ;  τελος θελω να μπαινω με paysafe  και καθε ποτε μπορω να βγαζω λευτα;    Αν ειναι ευκολο καποιος να με ενημερωσει θα με βοηθησει πολυ για να μην κανω καμια γκαφα 

 

ευχαριστω ... και συγνωμη για τα ορθογραφικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κάποιος πως θα επικοινωνήσω με την joinbet.eu; Πατώντας το λινκ με βγάζει πλέον στη goalbet ενώ σε ένα blog διάβασα ότι έφυγε από την Ελλάδα το Μάιο (δε μου στείλαν κάποιο mail).

Σε ένα mail που έχω κρατημένο από παλαιότερη επικοινωνία δεν απάντησαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά θα ήθελα τη βοήθεια σας.

Θέλω να μου προτείνετε ποιά κατά την γνώμη σας είναι η καλύτερη στοιχηματική εταιρία για να ανοίξω λογαριασμό.

Πριν από 1 μήνα περίπου έκανα λογαριασμό στην bet365 και ενώ έκανα κανονικά κατάθεση και πήρα και το bonus την επόμενη μέρα ο λογαριασμός μου ήταν κλειδωμένος και μου ζητήθηκε να κάνω ταυτοποίηση των στοιχείων μου.Μου ζήτησαν όμως και ταυτότητα και δίπλωμα οδήγησης που όμως εγώ δεν έχω και αυτό με παραξένεψε διότι έχω πολλούς γνωστούς που παίζουν στην bet365 και του ζητήθηκε μόνο η ταυτότητα.Τέλος πάντων ο λογαριασμός μου είναι ακόμα κλειδωμένος με 130ε μέσα και γι αυτό ψάχνω κάπου αλλού στοιχηματική στέγη.Εχω διαβάσει πολλές έρευνες από διάφορα site για τις εταιρίες αλλά τις παρουσιάζουν όλες πολύ καλές και δυσκολεύομαι να πιστέψω και γι αυτό ζητάω την γνώμη σας.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τους ότι δεν έχεις δίπλωμα. Θα σου ζητήσουν κάποιο άλλο έγγραφο, δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Η 365 θεωρείται από τις top. Μετά θα πρότεινα stoiximan.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους το είπα φίλε μου και μου απάνταγαν το ίδιο οτι χρειάζονται 2 πιστοποιητικά ταυτότητα και ή διαβατήριο ή δίπλωμα.Πραγματκά σε κανέναν άλλον δεν έχει συμβεί αυτό.Επίσης μου πρότειναν και 2 τηλέφωνα για να τους καλέσω και δεν αντιστοιχούσαν σε γραμμές.Και εγώ πίστευα ότι ήταν η κορυφαία αλλά με απογοήτευσε.

Οσο για την stoiximan την έχω κοιτάξει αλλά δεν μου πολυαρέσουν οι αποδόσεις αλλά σε σχέση με τις υπόλοιπες εταιρίες φαίνεται η ποιο καλοφτιαγμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν πεις ότι παίζεις online δεν παίζεις αποκλειστικά σε μια αλλά σε αρκετές, όπου υπάρχουν οι καλύτερες αποδόσεις για το σημείο που ενδιαφέρεσαι. Δες επίσης mybet, vistabet, bwin (χάλια αποδόσεις). Σε όλες παίζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη για Netbet κανείς;;;;

 

Νορμάλ εταιρία αλλά μέχρι πρόσφατα είχε θέμα με τις αναλήψεις..Δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι.

Ο μόνος τρόπος ανάληψης που είχαν ήταν με paysafe account και απο εκει δε μπορούσες να βγάλεις τα λεφτά παρα μόνο να τα ξαναβάλεις σε κάποια άλλη εταιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει καμία "''άγνωστη" σχετικα εταιρεία που είναι νόμιμη αλλα δεν διαφημίζεται;

https://www.betshop.gr/

 

υπάρχουν και άλλες αλλά δε μου ρχονται στο μυαλό τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά η Unibet γιατί με αφήνει να μπω; Τώρα πρόσεξα οτι μπορω να κανω εισοδο κανονικα δεν μου βγαζει κανα μηνυμα ξερω γω ειναι απαγορευμενη και τετοια


Είναι και σε ελληνική γλώσσα μενου κτλ, αλλά τώρα που κοίταξα είναι στην blacklist. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...