Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Οσο περιεργο κι αν ακουγεται δεν εχω παιξει ποτε 

Σε ποια εταιρεια να κανω λογαριασμο ?

Γινεται και με paypal η μονο paysafe ?

Για να μου δωσουν τα κερδη πρεπει να βαλω τραπεζικο λογαριασμο ή μπορει σε paypal ?

Κρατανε καποιο ποσοστο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτρέπονται τέτοια χτυπήματα κάτω απο τη μέση εκ μέρους της google οσον αφορά το διαφημιστικό της τομέα που της αποφέρει τόσα χρήματα?

Πατας στο google bet365 και σου βγαζει 1ο αποτελεσμα την sportingbet που εχει χρησιμοποιησει με τον καθολα όμορφο και κομψό τροπο τον όρο για τη διαφημιση της. Αν ημουν bet365 θα της εσκαγα μια αγωγη γιατι επιτρεπει σε αμεσο ανταγωνιστή να χρησιμοποιει τετοιες πρακτικες. Ειδικα το γεγονος οτι δεν εβαλε κενό αναμεσα στο bet και στο 365 ειναι τρομερα προκλητικο εκ μερους της sportingbet. Στο link βεβαια που οδηγει η διαφημιση φροντισαν για να καλυφτουν να βαλουν bet_365.

post-193504-0-57211100-1503845910_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο περιεργο κι αν ακουγεται δεν εχω παιξει ποτε 

Σε ποια εταιρεια να κανω λογαριασμο ?

Γινεται και με paypal η μονο paysafe ?

Για να μου δωσουν τα κερδη πρεπει να βαλω τραπεζικο λογαριασμο ή μπορει σε paypal ?

Κρατανε καποιο ποσοστο ?

Πρόσφατα άνοιξα στις bet365 & Stoiximan.

Έχω επικυρωσει μόνο τη 2η εταιρεία , και παίζω εκεί.

Κατάθεση γίνεται μέσω e-banking , paysafe(->σε περίπτωση κερδών πρέπει να κάνεις ανάληψη απο τη Paysafe)

Ναι χρειάζεται τραπεζικός λογαρισμός που να είσαι εσυ ο ίδιος δικαιούχος.

Ελάχιστη ανάληψη κάνεις 30 ευρώ.

Στην Stoiximan σου δίνει δωρεάν 6-8 αναλήψεις/μήνα.Εαν δέν κάνω λάθος έπειτα κρατάνε 2ευρώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση, ψιλο-ασχολούμαι με το esports betting. Ωστόσο, οι νόμιμες εταιρείες στην Ελλάδα δεν με ικανοποιούν. Πρόσφατα βρήκα αυτη την εταιρεία (betspawn) είναι αξιόπιστη, και σε ερώτηση που έκανα αν μπορώ να ανοίξω λογαριασμό μου είπαν δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Ωστόσο, άδεια στην Ελλάδα δεν έχουν. Τι προβλήματα μπορει να αντιμετωπίσω εγώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια! Εχω λογαριασμο ηδη σε stoiximan και bet365 και ενδιαφέρομαι να ανοιξω σε μια ακομα για πιο οργανωμενους σκοπους. Επειδη πλεον αποτι διαβασα δεν επιτρεπεται η διαφημιση του μπονους εγγραφης απο τις εταιριες, γνωριζει κανεις τι παιζει με τη novibet σε αυτο το κομματι; αν δινει και ποσο δλδ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εχω λογαριασμο στην bet365 και στοιχημαν την δευτερη την εχω αφησει λιγο στο περιθωριο 1ον γιατι το ελαχιστο οριο πονταρισματος ειναι 0,50 ενω στην πρωτη ειναι 0,20 νομιζω,και επισης στην δευτερη εκτος αν το εχουν αλλαξει,θελει καθε χρονο επιβαιβεωση διευθηνσης το οποιο δεν ειναι κατι δυσκολο να γινει αλλα με εκνευριζει λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Simon_says said:

Εχω λογαριασμο στην bet365 και στοιχημαν την δευτερη την εχω αφησει λιγο στο περιθωριο 1ον γιατι το ελαχιστο οριο πονταρισματος ειναι 0,50 ενω στην πρωτη ειναι 0,20 νομιζω,και επισης στην δευτερη εκτος αν το εχουν αλλαξει,θελει καθε χρονο επιβαιβεωση διευθηνσης το οποιο δεν ειναι κατι δυσκολο να γινει αλλα με εκνευριζει λιγο

Επίσης η 2η εχει και οριο στη μηνιαια αναληψη. Η μπετ δν εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/1/2018 στις 3:20 ΜΜ, Kostasspil είπε

Επίσης η 2η εχει και οριο στη μηνιαια αναληψη. Η μπετ δν εχει

αυτο δεν το ξερα,αν και μενα δεν με επηρεαζει σπανια κανω αναληψεις χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα και απο μενα.η καλυτερη εταιρια σε ολα ειναι η bet365.η χειροτερη για μενα ειναι η goalbet.ιδιως σε θεματα συνεργασιας αλλα και με τα θεματα των μπονους που εχει.ειναι ψεμματα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δεν είχα ιδέα για στοιχηματικά site και χωρίς να το ψαξω επαιξα πολύ λίγα χρήματα στη Bwin και κέρδισα γυρω στα 40. Αυτά είναι μέσα στο λογαριασμό μου τώρα. 

Δεν έχω καταλάβει τι πρέπει να κάνω αν θέλω να τα πάρω και να μην ξαναπαίξω. Αν κάνω ταυτοποίηση με την ταυτότητα και λογαριασμό τηλεφώνου θα είμαι ΟΚ? 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, flo1 είπε

Δεν είχα ιδέα για στοιχηματικά site και χωρίς να το ψαξω επαιξα πολύ λίγα χρήματα στη Bwin και κέρδισα γυρω στα 40. Αυτά είναι μέσα στο λογαριασμό μου τώρα. 

Δεν έχω καταλάβει τι πρέπει να κάνω αν θέλω να τα πάρω και να μην ξαναπαίξω. Αν κάνω ταυτοποίηση με την ταυτότητα και λογαριασμό τηλεφώνου θα είμαι ΟΚ? 

Αν δεν έχει κάνεις, ναι πρέπει. Επίσης πρέπει να εκπληρώσεις τους όρους του μπόνους ΑΝ το έχεις πάρει.
Είναι ο πιο συνηθισμένος τρόπος που κρατάνε τα λεφτά.
Αν ολοκληρώσεις την ταυτοποίηση και είναι ακόμα περιορισμένα, στείλε πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...