Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, crom251 είπε

Η ερωτηση ειναι εξης. Στο 2ο στοιχημα που θα παιξω (αυτο σε εξελιξη) εφοσον το κερδισω θα μου επιστραφει ΜΟΝΟ το κερδος ή και τα 25 ευρω που πονταριστηκαν?

Εστω δηλαδη οτι παιζω ενα στοιχημα με αποδοση 3 και το κερδιζω. Θα πιστωθουν στον λογαριασμο μου 25x3=75 ευρω ή ΜΟΝΟ το κερδος δηλαδη 50 ευρω?

Στο σενάριο σου θα πάρεις 50 ευρώ. Εμένα πάντως η προσφορά είναι μέχρι 50 ευρώ freebet

Και είναι σίγουρο κέρδος. Παίζεις π.χ. Over 2.5 με απόδοση 1.53 πριν τη σέντρα και μετά Under 2.5 με απόδοση 2.50 και ότι κι αν έρθει κερδίζεις 26,5 ή 25 ευρώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω λεω να παιξω ως εξης...

Στο στοιχημα ΠΡΙΝ τον αγωνα θα παιξω οτι πιο ''σιγουρο'' γινεται. Π.χ διπλη ευκαιρια X2 με αποδοση 1,04 (ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΑΠΟΔΟΣΗ? ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΤΙ ΤΕΟΙΟ ΠΟΥΘΕΝΑ)

Στο δωρεαν στοιχημα θα ρισκαρω σε καποια αποδοση μεγαλη π.χ. ημιχρονο τελικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα δεν παιζω συχνα,μονο αν με "τρωει" και αυτο ποτε μεγαλα ποσα.Μαξ 3-4 ευρω συνηθως λιγοτερα.Απο στοιχηματικες βετ 365 συνηθως.μια φορα το μηνα οταν πληρωνομαι βαζω 5 ευρω και με αυτα παιζω.ποτε μα ποτε παραπανω.Εχει τυχει με αυτα τα 5 ευρω να βγαλω μεχρι 150.Στον ΟΠΑΠ απ την αλλη το 12 επαιξα ενα με 5 παιχνιδια ημιχρονα τελικα ,το ενα μαλιστα ειχε φραγμενο το ημιχρονο συστημα 3-4-5 και επιασα 1140 με 1,80.Ενταξει δεν το πιστευα.Τα λεφτα εγιναν ταξιδακι στην Ρωμη με την WorldVentures , τετοια χαρα που ακομα λιγο και θα πετουσα πενηνταρικο στην Φοντανα 😂😂 Αυτα φυσικα δεν ξαναγινονται οποτε το πολυ μεχρι την Λουτσα απο εδω και περα 😖

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πεφτω πανω στο θεμα,και εχω εδω και το αγορι και τον κολλητο του να συζητανε παλι για αποδοσεις και δεν με ακουνε που τους λεω τι να παιξουν 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stoiximan. Κορυφαίο και στις πληρωμές του αμεσοτατο. Κέρδισα μεγάλο ποσό και σε 48 ώρες είχε ήδη μπει στον λογαριασμό. 3 αναλήψεις έκανα απ το καλοκαίρι (μιλάμε για φάρδος τώρα) και στις 3 κανένα πρόβλημα. 

Επισης πολύ καλές και οι αποδόσεις όπως και η εφαρμογή τους. Στην ουσία απ το κινητό κάνω όλο το παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/10/2018 στις 7:25 ΜΜ, NickTheQuick είπε

Στο σενάριο σου θα πάρεις 50 ευρώ. Εμένα πάντως η προσφορά είναι μέχρι 50 ευρώ freebet

Και είναι σίγουρο κέρδος. Παίζεις π.χ. Over 2.5 με απόδοση 1.53 πριν τη σέντρα και μετά Under 2.5 με απόδοση 2.50 και ότι κι αν έρθει κερδίζεις 26,5 ή 25 ευρώ

Τελικά επειδή έπεσε πολύ η απόδοση του Over 2.5 (1.37 νομίζω), έπαιξα αρχικά U 3,5 με 1,50 και μετά Ο 3,5 το οποίο με τη σέντρα από 2,62 πήγε 2,75. Τελικά δυστυχώς ήρθε under και πήρα μόνο 25 αντί 37,5. Όλα τα δώρα ευπρόσδεκτα πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 μήνες μετά...

Στην bet365 τι γίνεται με την αναβολή αγώνα;

 

Είχα Χ-2 τον Ολυμπιακό (Χ ημίχρονο,2 τελικό) και το έπιασα αλλά έγινε διακοπή του ματς λόγω επεισοδίων.

 

Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωσή; Αναμονή 1 μέρα η θα το δώσουν λέτε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/3/2019 στις 7:45 ΜΜ, arsenal είπε

Για την 1xbet  έχουμε άποψη?

Καταρχην δεν εχει αδεια στην Ελλαδα.

Ρωσσικα κεφαλαια αγνωστης προελευσης. Σε ολα τα μεγαλα φορουμ οι επαγγελματιες κλαινε λεφτα που εχασαν....Αλλα μιλαμε για επαγγελματιες που πηγαν να βγαλουν σιγουρο κερδος.

Ακομα περιμενω μια αναληψη 1800 euro απο το μακρινο 2016

Τωρα για μικρα πονταρισματα 2-3-5-10 euro ισως αξιζει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Επισκέπτης

ειναι καποιος βετ365 με opera ,εχο προβλημα με τις ειδοποιησεις για τα σκορ αλλες φορες τις κανει και τις ποιο πολλες φορες οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!Εχω φτιξει ένα βίντεο για το πως να βγάλετε απο 25 εως 140 ευρω σιγουρο κερδοσ απο τα μπονους των εταιριών.Αξιζει να ριξετε μια ματια!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...