Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Bet365 και stoiximan.

Βεβαια πλεον το 90% των στοιχηματων μου ειναι στη stoiximan μιας και νομιζω εχει καλυτερες αποδοσεις, ενω παραλληλα δινει συχνα ''bonus'' του στυλ ''παιξε 50 ευρω και θα σου δωσουμε στο live δωρεαν 25 να στοιχηματισεις''.

Προσφατα γραφτηκα και στη novibet. Η εταιρεια εχει πολυ καλο bonus 1ης καταθεσης (150 ευρω), καλες αποδοσεις και παρα πολλες προσφορες και bonus (πολυ περισσοτερα απο stoiximan)

Ολα καλα μεχρι να ερθει η στιγμη της αναληψης και του κερδους.

Μεσα σε 1,5 μηνα περιπου ειχα απελευθερωσει το bonus καταθεσης και ταυτοχρονα ειχα και κερδος με αποτελεσμα να εχω στο λογαριασμο μου περιπου 700 ευρω.

Ζηταω αναληψη τα μισα και αρχιζει μια ωραια ιστορια ...επιπλεον ''εγγραφων'' (ταυτοτητα, αποδεικτικο διευθυνσης και καρτα ειχαν ηδη ταυτοποιηθει) του στυλ στειλε φωτογραφια της ταυτοτητα διπλα απο το προσωπο 😵, βεβαιωση κινητης κλπ.

Ταυτοχρονα με εχει περιορισει στα στοιχηματα και μπορω να παιζω το μεγιστο ποσα του στυλ 0,25!

Με τα πολλα πολλα εγινε η αναληψη βεβαια, αλλα ο περιορισμος στα στοιχηματα παρεμεινε παρα την επικοινωνια που ειχα μαζι τους.

Με λιγα λογια προσοχη και απολυτη τυπικοτητα εκει! Ολα τα εγγραφα που θα δηλωσετε να ειναι απολυτα ακριβη! Επισης για μενα να προσεχετε και την ip απο την οποια παιζετε (εγω το εκανα γιατι ειχα διαβασει διαφορα) γιατι νομιζω πως ψαχνουν αφορμη να βρουν κατι.

Καλες αποδοσεις και bonus επομενως, αλλα εταιρεια ...μπακαλικο.

Επεξ/σία από crom251
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η αληθεια ειναι πως εχω αρκετους γνωστους που παιζουν εκει χωρις προβλημα. Και εχω ακουσει και περιπτωση που καποιος εχει κερδισει και στοιχημα μεγαλο (οταν λεω μεγαλο εννοω π.χ. 700-800ευρω) χωρις να εχει προβλημα σε αναληψη. Τωρα βεβαια ισως συνολικα να ειναι χαμενοι δεν ξερω...

Βασικα νομιζω ειναι και λιγο ...οπως σου κατσει η συγκεκριμενη.

Επισης ειναι γεγονος πως οταν μετα την...αστεια διαδικασια επιπλεον εγγραφων εγινε η 1η αναληψη, μετα οι υπολοιπες γινοταν γρηγορα.

Τωρα για ποιο λογο με μπλοκαραν σε μεγιστα στοιχηματα των ....0,25 δεν το ξερω. Σε επικοινωνια μαζι τους μου ειπαν πως βγαινει απευθειας απο το συστημα και δεν μπορουν να κανουν κατι. Να πως ειχα κερδισει και κανενα τεραστιο ποσο να το ''δικαιολογησω''. Φανταζομαι το συστημα κατι θα ''αναγνωρισε'' στον τροπο παιχνιδιου μου που δεν του αρεσε.

Να πω την αληθεια με χαλασε που δεν μπορω να παιξω πλεον εκει, γιατι τα bonus που δινει ειναι πολλα.

Απλα να τονισω και παλι πως αν καποιος θελει να την δοκιμασει να ειναι απολυτα τυπικος και προσεχτικος σε εγγραφα, στοιχεια, ip κλπ γιατι απο οτι καταλαβα (και απο οτι εχω διαβασει και για αλλες περιπτωσεις) με την παραμικρη αφορμη  ισως εχεις προβλημα. Και φυσικα επισης να κανει οσο το δυνατον συχνες αναληψεις και να μην αφηνει να μαζευονται τα χρηματα.

Επεξ/σία από crom251
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Fosf0ros είπε

μπορείς να μοιραστείς τις προβλέψεις σου μαζί μας εδώ

Αν ημουν ...nick the greek παντως δεν υπηρχε ποτε περιπτωση να δωσω τα προγνωστικα μου. Αν δεν νομιζω να εδωσα αυτη την εντυπωση.

Και τωρα δεν θα το κανω, οχι γιατι ειμαι ...nick the greek βεβαια, αλλα γιατι εστω και αν ειχα την θεληση να μπω σε αυτη τη διαδικασια, δεν εχω τιποτα να προσφερω ωστε να βοηθησω και να αξιζει να με ακολουθησει καποιος.

Επεξ/σία από crom251
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 10/12/2020 στις 11:27 ΜΜ, crom251 είπε

Η αληθεια ειναι πως εχω αρκετους γνωστους που παιζουν εκει χωρις προβλημα. Και εχω ακουσει και περιπτωση που καποιος εχει κερδισει και στοιχημα μεγαλο (οταν λεω μεγαλο εννοω π.χ. 700-800ευρω) χωρις να εχει προβλημα σε αναληψη. Τωρα βεβαια ισως συνολικα να ειναι χαμενοι δεν ξερω...

Βασικα νομιζω ειναι και λιγο ...οπως σου κατσει η συγκεκριμενη.

Επισης ειναι γεγονος πως οταν μετα την...αστεια διαδικασια επιπλεον εγγραφων εγινε η 1η αναληψη, μετα οι υπολοιπες γινοταν γρηγορα.

Τωρα για ποιο λογο με μπλοκαραν σε μεγιστα στοιχηματα των ....0,25 δεν το ξερω. Σε επικοινωνια μαζι τους μου ειπαν πως βγαινει απευθειας απο το συστημα και δεν μπορουν να κανουν κατι. Να πως ειχα κερδισει και κανενα τεραστιο ποσο να το ''δικαιολογησω''. Φανταζομαι το συστημα κατι θα ''αναγνωρισε'' στον τροπο παιχνιδιου μου που δεν του αρεσε.

Να πω την αληθεια με χαλασε που δεν μπορω να παιξω πλεον εκει, γιατι τα bonus που δινει ειναι πολλα.

Απλα να τονισω και παλι πως αν καποιος θελει να την δοκιμασει να ειναι απολυτα τυπικος και προσεχτικος σε εγγραφα, στοιχεια, ip κλπ γιατι απο οτι καταλαβα (και απο οτι εχω διαβασει και για αλλες περιπτωσεις) με την παραμικρη αφορμη  ισως εχεις προβλημα. Και φυσικα επισης να κανει οσο το δυνατον συχνες αναληψεις και να μην αφηνει να μαζευονται τα χρηματα.

Προσωπικά είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος από την Novibet. Την χρησιμοποιώ συστηματικά από τον περασμένο Νοέμβριο και έχω κάνει αρκετές αναλήψεις χωρίς πρόβλημα. Αν ήμουν σε άλλη εταιρεία πιστεύω θα με είχαν ήδη μπλοκάρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα και από μένα,

Τα τελευταία χρόνια έχει πάρει τα πάνω της η novibet με τις προσφορές που κάνει σε συνεχή ρυθμό, ενώ πρόσφατα έβγαλε και ο ΟΠΑΠ το δικό του online betting που δεν είναι άσχημο. Γενικά είμαι της άποψης της δοκιμής και μετά να αποφασίσω σε ποιά θα παίξω.

Επίσης πολλές φορές σε κάποιους μπορεί να ταιριάζει μια στοιχηματική και σε άλλους όχι (π.χ αποδόσεις, live betting, προσφορές,  mobile app, κ.α). Ακόμα και θέμα τύχης μπορεί σε μια στοιχηματική να είσαι πιο ''τυχερός'' και να περνάνε τα στοιχήματα σας και σε πιο άλλη ακόμα και στην καλύτερη ποιοτικά να μην είστε. Καλό θα είναι να διαβάζετε reviews των στοιχηματικών και να συγκρίνετε τις υπηρεσίες που σας ενδιαφέρουν (π.χ στο site εδώ). 

Δώστε βάση και στην εξυπηρέτηση πελατών για να μπορείτε ανά πάσα στιγμή να λύνετε τις απορίες σας. Π.χ η 365 μπορεί να θεωρείται κορυφαία αλλά υστερεί στο support. Γενικά δεν ταιριάζουν όλες σε όλους. καλά ταμεία σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nikos1136 είπε

Καλημέρα και από μένα,

Τα τελευταία χρόνια έχει πάρει τα πάνω της η novibet με τις προσφορές που κάνει σε συνεχή ρυθμό, ενώ πρόσφατα έβγαλε και ο ΟΠΑΠ το δικό του online betting που δεν είναι άσχημο. Γενικά είμαι της άποψης της δοκιμής και μετά να αποφασίσω σε ποιά θα παίξω.

Επίσης πολλές φορές σε κάποιους μπορεί να ταιριάζει μια στοιχηματική και σε άλλους όχι (π.χ αποδόσεις, live betting, προσφορές,  mobile app, κ.α). Ακόμα και θέμα τύχης μπορεί σε μια στοιχηματική να είσαι πιο ''τυχερός'' και να περνάνε τα στοιχήματα σας και σε πιο άλλη ακόμα και στην καλύτερη ποιοτικά να μην είστε. Καλό θα είναι να διαβάζετε reviews των στοιχηματικών και να συγκρίνετε τις υπηρεσίες που σας ενδιαφέρουν (π.χ στο site εδώ). 

Δώστε βάση και στην εξυπηρέτηση πελατών για να μπορείτε ανά πάσα στιγμή να λύνετε τις απορίες σας. Π.χ η 365 μπορεί να θεωρείται κορυφαία αλλά υστερεί στο support. Γενικά δεν ταιριάζουν όλες σε όλους. καλά ταμεία σε όλους!

Για τη novibet λες που όλοι το ξέρουν οτι όταν είσαι κερδισμένος σου βάζει αστεία όρια πονταρίσματος;

Παρε διάβασε λιγάκι εδώ , που τους έχουν βάλει όρια της τάξης των 0,10 λεπτών μπας και ξεστραβωθείς λίγο για το ποια είναι η εν λόγω εταιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ για το ''ευγενικό΄΄σου σχόλιο σου φίλτατε.

δεν με νοιάζει η novibet και η κάθε novibet. η αναφορά έγινε στο γεγονός ότι προβάλλονται παντού και όχι στο προϊον ή τις υπηρεσίες τους. στο τέλος της ημέρας σημασία έχει να ήμαστε κερδισμένοι είτε παίζουμε στο πρακτορείο του οπαπ είτε στην πιο μικρή online στοιχηματική και φυσικά να πάρουμε τα πιθανά μας κέρδη χωρίς προβλήματα και περιορσιμούς.

αν η x, ψ στοιχηματική κάνει πονηριές αργά ή γρήγορα θα τις γυρίσει μπούμερανγκ. η 365 αλλά και ο στοιχημαν έχουν κερδίσει μεγάλο κοινό λόγω αξιοπιστίας.

Στις 12/9/2020 στις 2:09 ΠΜ, totalius είπε

Το live-streaming της bet365  το βλέπουμε κ απο Ελλάδα ή μονο για το εξωτερικό ισχύει; 

το live streaming της 365 μπορείς να το βλέπεις από ελλάδα από τη στιγμή που έχεις κάνει λογαριασμό μαζί τους στο .gr. Aν κάποιος πχ εγγραφτεί από Κύπρο έχει πρόσβαση στο live streaming της 365 από το .com.cy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/2/2021 στις 4:09 ΜΜ, Nikos1136 είπε

Σε ευχαριστώ πολύ για το ''ευγενικό΄΄σου σχόλιο σου φίλτατε.

δεν με νοιάζει η novibet και η κάθε novibet. η αναφορά έγινε στο γεγονός ότι προβάλλονται παντού και όχι στο προϊον ή τις υπηρεσίες τους. στο τέλος της ημέρας σημασία έχει να ήμαστε κερδισμένοι είτε παίζουμε στο πρακτορείο του οπαπ είτε στην πιο μικρή online στοιχηματική και φυσικά να πάρουμε τα πιθανά μας κέρδη χωρίς προβλήματα και περιορσιμούς.
 

Παρεξηγήθηκες από το σχόλιό μου αλλά ταυτόχρονα μας λες οτι δεν σε νοιάζει για τη novibet τη στιγμή που την αβαντάρεις και της πλέκεις το εγκώμιο.Και σαν κερασάκι στην τούρτα μας συμβουλεύεις να διαβάζουμε και reviews των στοιχηματικών για να διαλέξουμε ποια είναι η καλύτερη, εσύ που ο ίδιος προτείνεις την χειρότερη μακράν στοιχηματική εταιρία.

Εντάξυ το καταλαβαίνω οτι ως ένα βαθμό μπαίνουμε εδώ μέσα να γράψουμε την άποψή μας αλλά να μην παραπληροφορούμε και τον κόσμο που μπαίνει εδώ και διαβάζει.Θα ήταν πολύ πιο τίμιο να πεις οτι η novibet πχ έχει πολύ καλό και εύκολο interface για να παίζει κάποιος συνειδητοποιημένος μόνο όμως για χαβαλέ έχοντας στο μυαλό του οτι εαν κάποια στιγμή κερδίσει κάποιο πχ μεγάλο ποσό δεν πρόκειται ποτέ να το πάρει και ταυτόχρονα θα τον αποκλείσουν δια παντός.Όλα τα άλλα είναι σάλτσες και πολύ πιθανό εκ του πονηρού.

 

Επεξ/σία από tarantules
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή σπάνια παίζω... Είχα παίξει Διπλό την ΑΕΚ, αλλά ο αγώνας ακυρώθηκε χθες λόγω του χιονιά και σήμερα κέρδισε. Το Stoiximan μου τον δείχνει Void. Ο αγώνας τελικά δεν θα μετρήσει στο δελτίο μου; Τότε χάνω 7€ παραπάνω. 😛

Επεξ/σία από MitsosDaBest13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...