Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι, το μετράει σαν μονάδα. Είναι μέσα στους καραγκιοζοκανόνες τους. Στον ανταγωνισμό συνήθως υπάρχει ορισμένο χρονικό όριο μέσα στο οποίο σου κρατάει το στοίχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

 

Νέος στη bet365 και μάλλον έκανα λάθος. Αρχικά να πω ότι έβαλα 10€ κατάθεση για να παιξω στο καζίνο τους και μου δώσαν μπονους αλλα 10(εδω εχω θεμα, δεν εχω καταλαβει τι παιζει ακριβως).

Εχασα τα δικα μου χρηματα εχασα και 8€ απο το μπονους στο καζινο ωστοσο με τα μονοευρα που μου εδινε μονο για πονταρισμα (μονο 1€ μπορουσα να βαλω) πήγα τον λογαριασμο μου 90€ τα οποια ομως ειναι μονο μπονους. Υπάρχει καμια περιπτωση αυτα τα λεφτα να τα λαβω ποτε; Κι αν ναι τι πρεπει να κανω. Ταυτοποιηση εστειλα να γινει σημερα.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να το τζιράρεις (10+10)*30, δηλαδή 600 ευρώ σε 2 μήνες. Το θέμα είναι ότι δεν μετράνε όλα τα παιχνίδια το ίδιο, οπότε μπορεί να πάει πολύ παραπάνω. Έχει λίστα αναλυτικά εκεί που λέει τους όρους. Ένα ένα ευρώ με υπομονή και μην γίνεις καμικάζι αν χάσεις αρκετές φορές στη σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίζω στοίχημα στον οπαπ αλλά αποφάσισα να τον σταματήσω μετά την προχθεσινή πουστι@ που μου έπαιξε. Είχα βγάλει τρία παιχνίδια και ήθελα μετά το τρίτο παιχνίδι να κάνω cashout και να μην περιμένω το τέταρτο και τελευταίο. Δεν ενημέρωσαν όμως το τρίτο παιχνίδι(έληξε 3:05) ότι το έχω κερδίσει(ούτε καν 2 ώρες μετά την λήξη του ενώ κανονικά το κάνουν σε λίγα λεπτά) με αποτέλεσμα από την στιγμή που τελείωσε ο αγώνας να μην βγάλει ούτε μία φορά cashout και να χάσω 110€ με 150€ που θα ήταν το cashout. Ο τελευταίος αγώνας έληξε 0-0. Και θέλω να ρωτήσω:

1)Μπορώ να κάνω κάτι για να διεκδικήσω τα χρήματα που έχασα με υπαιτιότητα του οπαπ;

2)Σε ποια στοιχηματική μου προτείνετε να πάω; Έχω δοκιμάσει την stoiximan αλλά έχω την εντύπωση ότι δίνει χειρότερα cashout από τον οπαπ ενώ και στα freebet είναι τελείως τσιγκούνηδες.

*στην 2η εικόνα φαίνεται ότι παρόλο που έχουν περάσει σχεδόν 2 ώρες από την λήξη του Γκρέμιο - Λα εκιδάδ, δεν έχουν ενημερώσει ότι το έχω κερδίσει(έληξε 2-1).

20210423_033340_(1)_(1).jpg

20210423_045503_HDR_(1)_(1).jpg

Επεξ/σία από George!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλ'τους μήνυμα. Μπορεί να σου δώσουν κάποιο φρημπετ αν όντως η σελίδα είχε κάποιο τεχνικό θέμα, από αυτά που έχει συνήθως.
Πάντως είσαι ξύπνιος, βλέπεις ότι δεν στο περνάει κερδισμένο τόση ώρα, εκείνη τη στιγμή μπαίνεις στο τσατ και ρωτάς τι συμβαίνει, δεν περιμένεις μπας και διορθωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/4/2021 στις 3:20 ΠΜ, George! είπε

Παίζω στοίχημα στον οπαπ αλλά αποφάσισα να τον σταματήσω μετά την προχθεσινή πουστι@ που μου έπαιξε. Είχα βγάλει τρία παιχνίδια και ήθελα μετά το τρίτο παιχνίδι να κάνω cashout και να μην περιμένω το τέταρτο και τελευταίο. Δεν ενημέρωσαν όμως το τρίτο παιχνίδι(έληξε 3:05) ότι το έχω κερδίσει(ούτε καν 2 ώρες μετά την λήξη του ενώ κανονικά το κάνουν σε λίγα λεπτά) με αποτέλεσμα από την στιγμή που τελείωσε ο αγώνας να μην βγάλει ούτε μία φορά cashout και να χάσω 110€ με 150€ που θα ήταν το cashout. Ο τελευταίος αγώνας έληξε 0-0. Και θέλω να ρωτήσω:

1)Μπορώ να κάνω κάτι για να διεκδικήσω τα χρήματα που έχασα με υπαιτιότητα του οπαπ;

2)Σε ποια στοιχηματική μου προτείνετε να πάω; Έχω δοκιμάσει την stoiximan αλλά έχω την εντύπωση ότι δίνει χειρότερα cashout από τον οπαπ ενώ και στα freebet είναι τελείως τσιγκούνηδες.

*στην 2η εικόνα φαίνεται ότι παρόλο που έχουν περάσει σχεδόν 2 ώρες από την λήξη του Γκρέμιο - Λα εκιδάδ, δεν έχουν ενημερώσει ότι το έχω κερδίσει(έληξε 2-1).

20210423_033340_(1)_(1).jpg

20210423_045503_HDR_(1)_(1).jpg

Δηλαδή σου έδινε cashout όση ώρα έπαιζε το πρώτο ματς -ας πούμε- ή μόλις τελείωσε το δεύτερο, και "ξαφνικά" το βγάλανε?

Αυτό μας λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, eMike είπε

Δηλαδή σου έδινε cashout όση ώρα έπαιζε το πρώτο ματς -ας πούμε- ή μόλις τελείωσε το δεύτερο, και "ξαφνικά" το βγάλανε?

Αυτό μας λες?

Έδινε cashout και κατά την διάρκεια του πρώτου και του δεύτερου και του τρίτου παιχνιδιού. Λίγη ώρα πριν τελειώσει τρίτο το παιχνίδι αφαίρεσαν το cashout γιατί το έχανα για ένα γκολ. Στο 90 όμως μπήκε το γκολ που περίμενα και έπιασα το παιχνίδι. Κανονικά μετά από λίγα λεπτά θα έπρεπε να βγάλει cashout, κάτι το οποίο δεν έγινε ποτέ γιατί δεν ενημέρωσε το σύστημά τους ότι έχω κερδίσει τον αγώνα.

Εμπειρικά επειδή παίζω συνέχεια στοίχημα, cashout δεν βγάζει μόνο όταν είναι σχεδόν σίγουρα χαμένο το στοίχημα. Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις βγάζει συνέχεια.

2 ώρες πριν, Nabuko είπε

Aν το παιχνίδι δεν είναι λάηβ σε καμία εταιρία δεν δίνει κασάουτ. Σου δίνει μέχρι πριν ξεκινήσει, μετά κλειδώνει το στοίχημα.

Κάνεις λάθος δεν ισχύει αυτό που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, George! είπε

Έδινε cashout και κατά την διάρκεια του πρώτου και του δεύτερου και του τρίτου παιχνιδιού. Λίγη ώρα πριν τελειώσει τρίτο το παιχνίδι αφαίρεσαν το cashout γιατί το έχανα για ένα γκολ. Στο 90 όμως μπήκε το γκολ που περίμενα και έπιασα το παιχνίδι. Κανονικά μετά από λίγα λεπτά θα έπρεπε να βγάλει cashout, κάτι το οποίο δεν έγινε ποτέ γιατί δεν ενημέρωσε το σύστημά τους ότι έχω κερδίσει τον αγώνα.

Εμπειρικά επειδή παίζω συνέχεια στοίχημα, cashout δεν βγάζει μόνο όταν είναι σχεδόν σίγουρα χαμένο το στοίχημα. Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις βγάζει συνέχεια.

Κάνεις λάθος δεν ισχύει αυτό που λες.

Δε σου απαντώ, δε θα καταλάβεις. Είναι κουραστικό να γράφουμε κάθε φορά τα ίδια με τον κάθε ένα που νομίζει ότι τον έχουν σταμπάρει οι εταιρείες για να χάνει..

Καλά κέρδη σου εύχομαι σε ό,τι και αν παίζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή μιλάμε για κάτι διαφορετικό ή δεν έχετε καταλάβει τι γράφω. Στο παρακάτω π.χ. πως έκανα cashout κατα την διάρκεια του αγώνα Θέλτα-Σεβίλλη; Πάντα μου βγάζει cashout κατα την διάρκεια των αγώνων εκτός κι αν είναι ουσιαστικά χαμένο το στοίχημα.

20210426_151156_(1).jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/4/2021 στις 3:20 ΠΜ, George! είπε

Έχω δοκιμάσει την stoiximan αλλά έχω την εντύπωση ότι δίνει χειρότερα cashout από τον οπαπ ενώ και στα freebet είναι τελείως τσιγκούνηδες.

https://www.insider.gr/epiheiriseis/170325/opap-apektise-ton-apokleistiko-elegho-toy-omiloy-stoiximan

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

https://www.capital.gr/epixeiriseis/3547369/dothikan-oi-treis-protes-adeies-diadiktuakou-stoiximatos-apo-tin-eeep

Λέει αυτό αν και δεν είμαι σίγουρος τι σημαίνει

Πλέον οι εταιρείες είναι υποχρεωμένες να διατηρούν τα αρχεία τους στην χώρα μας και τα πληροφοριακά τους συστήματα να είναι συνδεδεμένα με τους υπολογιστές της ΕΕΕΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Καλησπέρα. Να κάνω μια ερώτηση ως αρχάριος.  Στον αγώνα Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης στοιχημάτισα υπέρ της Ρεάλ οτι θα νικήσει η οποία στην παράταση κέρδισε. Γιατί μου εμφανίζει η Novibet οτι δεν κέρδισα το στοίχημα; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, stelios120 είπε

Καλησπέρα. Να κάνω μια ερώτηση ως αρχάριος.  Στον αγώνα Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης στοιχημάτισα υπέρ της Ρεάλ οτι θα νικήσει η οποία στην παράταση κέρδισε. Γιατί μου εμφανίζει η Novibet οτι δεν κέρδισα το στοίχημα; Ευχαριστώ

Το αποτέλεσμα του στοιχήματος στο ποδόσφαιρο αφορά μόνο την κανονική διάρκεια, όχι παράταση, όχι πέναλτι. Τα 2 τελευταία είναι ξεχωριστά στοιχήματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...