Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα κι από μένα. Ακόμα δεν εγγραφηκα και λέω να φύγω τρέχοντας  απο την BET365. Δεκαπέντε μερες και ακόμα να με ταυτοποιήσουν. Τους εβαλα διεύθυνση που μενω τωρα. Εστειλα λογαριασμο ΔΕΚΟ με διευθυνση του άλλου μου σπιτιου και μου λένε να βαλω τη σωστή διεύθυνση.  Ρε για ΔΕΚΟ μιλαμε. Νευρίασα κι εστειλα για διαγραφη κι ακόμα. Και ρωταω: Προχθες διαλεξα 13 αγωνες και πονταρα 1 ευρω. Μου εβγαινε το ποσον, σε περίπτωση που τα έπιανα όλα 1.185.235,36 ευρώ!!! Ρωτάω, θα μου ταδιναν ή θα έβρισκαν τροπο να με μπλοκάρουν;;;;; Μιλαω στην περίπτωση που ήμουν πλήρως ταυτοποιημένος. Ποια ειναι η αποψή σας;

Στις 24/2/2022 στις 9:51 ΜΜ, Captain_Iglo είπε

H betfair εχει φυγει χρονια απο την Ελλάδα γιατι η Ελληνικη νομοθεσία δεν προβλεπει τη λειτουργια ανταλλακτηριων. Αλλα αρκετοι Ελληνες παιζουν μεσω φιλων τους στο εξωτερικο καθως στις περισσοτερες χωρες συνεχιζει να λειτουργει και εχει ακομα τις καλυτερες αποδοσεις (επειδη ειναι ανταλλακτηριο και δεν εχει μπουκ στη μεση). Αλλα εδω σιγουρα δεν μπορεις να βρεις

Η unibet επαιζε παρανομα χωρις αδεια για καιρο στην Ελλαδα. πραγμα περιεργο γιατι ειναι τεραστια και εισηγμενη εταιρια που αλλαζε το URL της για να μπαινουν παικτες απο ελλαδα. Αλλα τωρα τελευταια τους μπλοκαραν. 

Για τις αλλες τρεις καλυτερα να μη ρισκαρεις. αν και η 1Χ bet ειναι τεραστια εταιρια στο εξωτερικο και εχει και αρκετες χορηγιες. λογικα παντως οι σελιδες του καποια στιγμη θα μπλοκαριστουν στην Ελλαδα. 

 

Το γεγονος πως το σαιτ ειναι μεταφραση με google translate δε σε προβληματισε; 

Γενικα παιζουν πολλα τετοια προχειρα σαιτ που εχουν ανακριβεις πληροφοριες και θελει προσοχη

Ναί σωστός Την  1Χ bet την εκλεισαν. https://www.gamingcommission.gov.gr/Forbidden-Black-List.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Leompre είπε

Ποια ειναι η αποψή σας;

Ξεκόλλα με την ελληναράδικη νοοτροπία και στείλε ότι προβλέπεται απ' τη νομοθεσία. Αν δεν μπορείς παίξε στα προποτζίδικα. Φιλικά 🙂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος. Έστω πονταρω 1 ευρώ σε 4 παιχνίδια. Τα 3 από αυτά είναι σε απόδοση 2 και έχουν βγει. Άρα είμαι 1(ευρω που πόνταρα) χ2χ2χ2=8 ευρώ. Και έστω το 4ο παιχνίδι είναι ένα ασιατικό οβερ 2.25 σε απόδοση 1.5. Εάν δεν μπουν τρία γκολ που είναι η προϋπόθεση αλλά μπουν δύο που είναι αυτό που με μπερδεύει πόσα κέρδη θα έχω. 

8χ1.25 δηλ το μισό της απόδοσης η πάει το μισό από τα κέρδη δηλαδή 8/0.5 =4?

 

Το γκουγκλαρω και τα άρθρα λένε σας επιστρέφετε το μισό ποντάρισμα. Εννοούν από τα κέρδη η από την απόδοση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, costacurta είπε

Ρε παιδιά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος. Έστω πονταρω 1 ευρώ σε 4 παιχνίδια. Τα 3 από αυτά είναι σε απόδοση 2 και έχουν βγει. Άρα είμαι 1(ευρω που πόνταρα) χ2χ2χ2=8 ευρώ. Και έστω το 4ο παιχνίδι είναι ένα ασιατικό οβερ 2.25 σε απόδοση 1.5. Εάν δεν μπουν τρία γκολ που είναι η προϋπόθεση αλλά μπουν δύο που είναι αυτό που με μπερδεύει πόσα κέρδη θα έχω. 

8χ1.25 δηλ το μισό της απόδοσης η πάει το μισό από τα κέρδη δηλαδή 8/0.5 =4?

 

Το γκουγκλαρω και τα άρθρα λένε σας επιστρέφετε το μισό ποντάρισμα. Εννοούν από τα κέρδη η από την απόδοση 

Αρχικά, 8/0,5=16.

Πληρώνεσαι (1*0,5+0*0,5)*x. Επί όσο είναι ο πολλαπλασιαστής, έστω 8.

Επεξ/σία από G.TH.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση στην εφαρμογή stoiximan λέει πχ πως στην πρώτη κατάθεση αν κάνεις 500 ευρώ σου δίνει αλλά 500 ευρώ δώρο αν κάνω κατάθεση και πάρω το bonus μπορώ μετά αυτά τα λεφτά να τα κάνω ανάληψη; πχ να αφήσω τα 500 ευρω μέσα και τα υπόλοιπα 500 να τα ξανά βάλω στην τράπεζα μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, jspawn είπε

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση στην εφαρμογή stoiximan λέει πχ πως στην πρώτη κατάθεση αν κάνεις 500 ευρώ σου δίνει αλλά 500 ευρώ δώρο αν κάνω κατάθεση και πάρω το bonus μπορώ μετά αυτά τα λεφτά να τα κάνω ανάληψη; πχ να αφήσω τα 500 ευρω μέσα και τα υπόλοιπα 500 να τα ξανά βάλω στην τράπεζα μου;

Όχι. Θα πρέπει να τα τζιράρεις επί 5 φορές, αν δεν έχει αλλάξει κάτι, ή 12,5 φορές στο καζίνο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, ObeyWario! είπε

Είχε ένα σωρό free bets στο mundial, δεν χανόταν

Στο τελευταιο κλειδι νομιζα θα μας κανανε πονηρια, ευτυχως δωσανε τα 5 golden chips να παρουμε τα 150€(τοσα δινει σε μενα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, alexander098 είπε

Στο τελευταιο κλειδι νομιζα θα μας κανανε πονηρια, ευτυχως δωσανε τα 5 golden chips να παρουμε τα 150€(τοσα δινει σε μενα)

Δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς, για να πάρεις το κλειδί του κάθε stage δεν είναι ανάγκη να κάνεις όλες τις αποστολές πχ εγώ έκανα και τις 8 ενώ χρειάζονταν 7

150Ε εννοείς το έπαθλο για όποιον πάρει και τα τρία κλειδιά; Εμένα λέει 300Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ObeyWario! είπε

Δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς, για να πάρεις το κλειδί του κάθε stage δεν είναι ανάγκη να κάνεις όλες τις αποστολές πχ εγώ έκανα και τις 8 ενώ χρειάζονταν 7

150Ε εννοείς το έπαθλο για όποιον πάρει και τα τρία κλειδιά; Εμένα λέει 300Ε

Δεν ειχα κανει εκεινο του nba, βγαλανε του τελικου που ελεγε final mission και λεω μας την κανανε. Τι ποσο σου ζητουσε στα missions; Εμενα γυρω στα 20-30€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...