Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το bonus το παιρνεις μονο εσυ ή και ο εγγραφομενος? Και επισης πως το παιρνεις? αμεσα ή μετα απο καταθεση?

 

και οι 2 το παίρνουν το bonus.

 

Για παράδειγμα, σε κάνω εγω Invite σωστά; κάνεις εγγραφή από το Invite Που σου στέλνω, την πρώτη φορά πρέπει να κάνεις κατάθεση πάνω από 10 ευρώ για να στο διπλασιάσει με το bonus εγγραφής (π.χ. βάζεις 10 σου βάζει άλλα 10, βάζεις 25 σου βάζει άλλα 25). ΑΦΟΥ πάρεις το bonus εγγραφής και το χρησιμοποιήσεις όλο ή απλά το παίξεις 3 φορές, μετά μπορείς να χρησιμοποιήσεις ΚΑΙ ΕΣΥ και ΕΓΩ το bonus σύστασης που είναι 25 ευρώ και για τους 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Για μένα η καλύτερη είναι στοιχημαν και bet365 μάγκες αλλά σαν τον ΟΠΑΠ δεν έχει...τα λεφτά τα παίρνεις μπραφ και δεν περιμένεις 5 ημέρες κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νομίζω πως αν παίζεις bet365 αυτή τη στιγμή καλύπτεσαι από τα πάντα..........παλιότερα και betfair και pinαcle για αξιοπιστία.........και william hill............για μένα όλα τα άλλα είναι λιμά...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Για μένα η καλύτερη είναι στοιχημαν και bet365 μάγκες αλλά σαν τον ΟΠΑΠ δεν έχει...τα λεφτά τα παίρνεις μπραφ και δεν περιμένεις 5 ημέρες κτλ</p>

 

 

Καμιά σχέση αποδόσεις και επιλογές στοιχηματισμου

Προτιμώ να περιμένω. ..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν τον συμφέρει γιατί λογικά δεν θα μπορεί να πάρει το μπόνους εγγραφής

 

και τα 2 bonus τα παίρνεις, πρώτα το εγγραφής και μετά αφού έχεις ολοκληρώσει τις προϋποθέσεις παίρνεις και από το Invite.

 

το έχω ξανακάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ειμαι στην Sportingbet και μεχρι στιγμης αν κανω αναληψη δεν ζητανε ουτε ταυτοτητες σκαναρισμενες ουτε τιποτα και ουτε στην

αρχη μου ζητησαν στη 1η αναληψη.Ειμαι 6 χρονια και ποτε δεν ειχα προβλημα

Υπαρχει καποια εταιρια που να εχει παρομοια πολιτικη στις αναληψεις?Ψαχνω καποια για να παρω το bonus.

π.χ Η bet 365 με κουρασε οταν ειχα γραφτει,επρεπε να κανω 200 επιβεβαιωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στην Sportingbet και μεχρι στιγμης αν κανω αναληψη δεν ζητανε ουτε ταυτοτητες σκαναρισμενες ουτε τιποτα και ουτε στην

αρχη μου ζητησαν στη 1η αναληψη.Ειμαι 6 χρονια και ποτε δεν ειχα προβλημα

Υπαρχει καποια εταιρια που να εχει παρομοια πολιτικη στις αναληψεις?Ψαχνω καποια για να παρω το bonus.

π.χ Η bet 365 με κουρασε οταν ειχα γραφτει,επρεπε να κανω 200 επιβεβαιωσεις.

 

αν θες να κάνεις στην 365 .. ψήσου να σε κάνω Invite,θα πάρουμε +25 ευρώ και οι 2 bonus(αφού ολοκληρώσεις τις προϋποθέσεις),η 365 όταν κάνεις λογαριασμό ζητάει, επικύρωση με το τηλέφωνο (σε παίρνουν αυτοί, τίποτα το σπουδαίο απλά δίνεις τα στοιχεία που έκανες την εγγραφή) και μετά απλά πρέπει να τους στείλεις με (π.χ. email) φωτογραφία της ταυτότητας μπροστά πίσω και τελείωσες πλέον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...