Προς το περιεχόμενο

Ebay & καθυστέρηση παραλαβης


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις είδα και μαλιστα πολυ καλα, αυτα ειναι καποια πλαστικά που αν τα πιέσεις μπαίνουν μεσα ετσι και αλλιως, αυτο μπορεί να συμβει κατα την  μεταφορα και δεν συμαινει τιποτα, αν τα σπρωξεις λιγο εξω θα μπουν στην θεση τους, δεν νομίζω να υπάρχει αλλο προβλημα.

 

 

Αυτα λενε οι φωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις είδα και μαλιστα πολυ καλα, αυτα ειναι καποια πλαστικά που αν τα πιέσεις μπαίνουν μεσα ετσι και αλλιως, αυτο μπορεί να συμβει κατα την  μεταφορα και δεν συμαινει τιποτα, αν τα σπρωξεις λιγο εξω θα μπουν στην θεση τους, δεν νομίζω να υπάρχει αλλο προβλημα.

 

 

Αυτα λενε οι φωτο

Μάλλον δεν τις είδες τόσο καλά όσο νομίζεις . Ξαναδές τες , και θα δεις ότι έχει στραβώσει και το σασί στην δεξιά πλευρά , δίπλα στα καπάκια που έχουν μπει μέσα. Εγώ αυτό πάντως δεν θα το δεχόμουν με τίποτα , και καλά κάνει και ζητάει αντικατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σημερα ελαβα ενα μηνυμα λοιπον που λεει οτι λυπούνται για την ολη ταλαιπωρία, και οτι μου κανουνε 100% επιστροφη χρηματων (η καταθεση εχει γινει ηδη) και οτι κραταω το κουτι!!!!!

Αυτο δεν μου εχει ξανασυμβει ποτε.

εμπρος στον αγωνα να βρω front panel λοιπον!!!!!!!!!!!!!!



Να προσθεσω οτι πλεον το μαγαζι θα γινει απο τα αγαπημένα μου στο ebay!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως, λεω μηπως ηταν ηδη χτυπημενο (απο καποια επιστροφη ισως) και το εστειλαν με την εννοια οτι αμα πιασει επιασε κι αν δεν πιασει ας το κρατησει και επιστρεφουμε τα χρηματα; Γιατι θα πουληθουμε στα εξοδα περα δοθε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω κάλλιστα μπορουσε να μου ζητησει το κουτι πισω, με δικα του εξοδα φυσικα.

Απλα μου ειπε κρατα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...