Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 3: Ελαφρύτερο, λεπτότερο, γρηγορότερο και μεγαλύτερο (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειμαι τρελος fan apple αλλα ουτε καν. απλα ψαξ καλα και θα δεις. :)

δεν έχω επεξεργαστεί τα ios ούτε και τις δυνατότητες του ξέρω όμως το android. ο περισσότερος κόσμος χρησιμοποιεί android.όσο αναφορά την οικονομική δύναμη ναι η apple έχει καλύτερα κέρδη, αλλά έχει λιγότερα μοντέλα και λιγότερες προτάσεις και όλα στο τέλος τέλος έχουν το ίδιο design, το κουμπάκι και το εξελίξιμο ios. Από την άλλη πλευρά έχουμε τη samsung με τα smartphones, τα phablets και τα τάμπλετς. η αγοραστική δύναμη της apple στοχεύει σε ένα καταναλωτικό κοινό με οικονομική άνεση (macbook 1200E κτλ.) ενώ η samsung σου πετάει και μια πιο φτηνή επιλογή. Τώρα περιμένουμε να δούμε και το i phone του φτωχού.Τέσπα, samsung vs apple είναι μία διαμάχη που δε τελειώνει ποτέ. Ωστώσο η samsung θα μπορούσε να μειώσει τις τιμές της λόγω το υλικών που χρησιμοποιεί (το έχει  ξεσιχάνει) βέβαια δεν γνωρίζουμε την ποιότητα του software. H samsung σου προσφέρει ένα κόσμο μαγικό τίγκα στα gadjets ενώ η apple λιγότερες επιλογές. Συνεπώς είναι να μη σε τρελάνουν οι περισσότερες επιλογές και να τις θες όλες;;;; Η μαγκιά της samsung είναι η καταναλωτική τρέλα-ανάγκη που δημιουργεί χωρίς ουσιαστικά να υφίσταται αυτή η ανάγκη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 136
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

799 ευρώ διαβάζω. Ε βέβαια, με τέτοια πανάκριβα υλικά, το εκλεπτυσμένο γούστο και την κατασκευαστική αρτιότητα που μας έχει συνηθίσει η Samsung, είναι λογικό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

799 ευρώ διαβάζω. Ε βέβαια, με τέτοια πανάκριβα υλικά, το εκλεπτυσμένο γούστο και την κατασκευαστική αρτιότητα που μας έχει συνηθίσει η Samsung, είναι λογικό...

 

Aφού έχει κοκάλινο, εύκαμπτο πλαστικό καπάκι με effect ραφής και pentile screen. Αξίζει τα λεφτά του το κορεάτικο παραγωγικό εργαλείο. #innovation

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Region Lock το Noteli.... skroutzoμάγαζα από Dubai beware :P. Βέβαια με root θα βρεθεί λύση από την κοινότητα αλλά και πάλι δε νομίζω η Sammy να απευθύνεται μόνο σε flashers.

http://gigaom.com/2013/09/26/seriously-samsung-sorry-european-roamers-but-the-new-galaxy-note-3-is-region-locked/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμένεις να βγει το 4 ή το 5 για να έχει πέσει αρκετά η τιμή του 3...

Μα τοτε θα θελει το 4 ή το 5. :P

 

Παντως ειναι τρελη κινηταρα.Αν και κατοχος s3 πλεον,οποτε βλεπω το note2 ενος φιλου κοιταω το δικο μου με μισο ματι.Κακο πραγμα οι ιντσες τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...