Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Gear: Η τεχνολογία που φοριέται (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα μονο για την εφαρμογη του καιρού θα μου αρεσε και για την εξεταστική... αλλα μια φορα να γελαστεις και μνα ξεχαστείς οτανν πας στο μπανιο και παπαλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας αποφύγουμε τις λασποβροχές και ας κάνουμε λίγο υπομονή να κατακαθίσει η σκόνη.   

 

Θα περιμένω το iwatch, αν και με αυτά που βλέπω είμαι λίγο προβληματισμένος γιατί δεν μου αρέσουν καθόλου. Η πρόταση της Sony είναι σαφώς πιο όμορφη αν και σε αυτή την περίπτωση νομίζω το pebble είναι η προτιμότερη υλοποίηση.

 

Η τιμή είναι τρομακτική. 299 για ένα πρωτόλειο ρολόι Samsung πρώτης γενιάς; Μόνο για τους πολύ φανατικούς Σαμσουνγκάδες!  Δηλαδή το iwatch που είναι Apple και πάντα πιο υπερτιμολογημένα πόσο θα κάνει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να βγει στο 100αρι και να ειναι συμβατο και με αλλα κινητα και το παιρνω.

και διπλάσια αυτονομια, μια μερα ειναι υπερβολικα λιγο.. αλλά δεν λεει για τι χρίση ειναι αυτες οι 25 ωρες;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα θα 'χει όταν θα θες να δεις την ώρα στον ήλιο και δεν θα βλέπεις τίποτα με την Super Amoled οθόνη του.Προσωπικά πάντως δεν πρόκειται να ακουμπήσω SmartWatch/Gear εάν δεν αποδειχτεί ότι είναι πράγματι χρήσιμα και δεν είναι απλά ένας καινούργιος τρόπος για να βγάλουν οι μεγάλες εταιρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος λόγος κυκλοφορίας αυτού του προιόντος είναι για να δώσει το δικαίωμα στην samsung να λέει ότι αυτή κυκλοφόρησε πρώτη ένα smartwatch, όταν με το καλό η apple κυκλοφορήσει την προφανώς λειτουργικότερη πρόταση της.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη εκει που ειχαμε το κινητο για τα παντα (συν το να βλεπουμε την ωρα), τωρα εχουμε ενα ρολόι που θελει και ενα κινητο στην τσεπη για να το αξιοποιησεις.

το βρισκω παρα πολύ χρησιμο, δεν μπορώ να πω.

ασε που μεχρι να δωσεις μια εντολή, θα ειχες βγαλει το κινητο απο την τσεπη και θα είχες δωσει αλλες δέκα.

 

καλυτερα να βγαλουν ενα αυτονομο κινητο - ρολόι και με ειδικο λειτουργικο, βελτιστοποιημενο να κραταει μερικες μερες. η τιμη δε ειναι απλά απο άλλο πλανήτη, αντε 100 ευρω για αυτα που (δεν) προσφερει,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται καλή κατασκευή αλλα λίγο ογκώδες. Να πω και του στραβού το δικιο δεν καταλαβαίνω την χρησιμότητα του σε σχέση με της παροχές που δινει . Εκτός απο το ότι μπορείς να απαντησεις σε μια κλήση, η καθημερινή φόρτιση είναι πιστεύω και το μεγαλύτερο μειονέκτημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι βιάστηκε η εταιρία να το βγάλει για να εισπράξει από το γεγονός ότι είναι ένα καινούργιο προιόν τα λέει όλα.

Δικαιολογημένα είναι ακριβό επειδή όπως είπα είναι νέο προιόν αλλά όπως προαναφέρθηκε από αρκετούς έχει ένα σοβαρό μειονέκτημα για το οποίο δεν θα επιλέξουν πολλοί να το πάρουν και ας έχουν τα λεφτά.

Ότι δεν είναι αδιάβροχο.

Τι να το κάνεις ότι είναι από ατσάλι όταν με λίγο νεράκι κλαίς τα λεφτά που έδωσες να το πάρεις.

Για αυτό και δυσκολεύτηκε αυτός που έκανε το ρεπορτάζ να το μάθει.

Ξέρουν ότι είναι παράγοντας που θα επηρεάσει αρνητικότητα τις πωλήσεις του και δεν δίνουν πληροφορίες εύκολα για κάτι αρνητικό.

Όπως και να το κάνουμε η συνήθεια να φοράμε το ρολόι παντού δύσκολα ξεπερνιέται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Μικρη αυτονομία. 25ωρες?
2)Καθόλου πρακτικό να μιλάς στο ρολόι, στο 5λεπτο θα σου πέσει ο ώμος.
3)καλο για notifications 
4)Μέχρι στιγμής,καλύτερα ενα ipod nano 6 με HEX μπρασελιε...10ΚΛΑΣΕΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΙΔΕΣ(:))

κιας μην συνδεεται με το κινητο. Εχω 2 μερες αυτονομία, μουσική και ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...