Προς το περιεχόμενο
arma1

format σκληρου δισκου με λειτουργικο χακιντος απο win8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να κανω φορματ τον σκληρο που ειχα τοποθετησει χακιντος, γινετε? εχω win8 ευχαριστω!

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σε κατάλαβα έχεις ένα δίσκο που έχει mac και θες να του βάλεις win 8 αν θες αυτό γίνετε 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

εχω dual boot win8 με mac σε 2 διαφορετικους δισκους, για τον α,β λογο δε μπορω να φορτωσω τωρα mac και θελω να διαγραψω-κανω φορματ το σκληρο, απο τα win8 πως μπορω να το κανω? απο διαχειριση συσκευων μου βγαζει προβλημα και λογικο ειναι αφου δεν μπορει να τον διαβασει, λυση υπαρχει?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

οκ λυθηκε το θεμα, δοκιμασα πολλα προγραμματα αλλα τιποτα, τον πεταξα  :mad:   (ειναι να μη μπλεκεις με μακακες που σου κανουν ζημια)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

οκ λυθηκε το θεμα, δοκιμασα πολλα προγραμματα αλλα τιποτα, τον πεταξα  :mad:   (ειναι να μη μπλεκεις με μακακες που σου κανουν ζημια)

λολ... ωραίος,δεν τον χάριζες όμως καλύτερα εδώ;;;

http://www.insomnia.gr/topic/353340-%CF%87%CE%AC%CE%BB%CE%B1%CF%83%CE%B5-%CE%BF-%CE%B4%CE%AF%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%82-%CE%B2%CE%AC%CF%86%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%BC%CF%80%CE%BB%CE%B5-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CE%BD/

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.