Προς το περιεχόμενο

best case fan και best cooler


toavepa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατί τα Stock δεν είναι καλά;

 

Ψύκτρα στο 900D? Αερόψυκτρα???? Το έχεις αγοράσει το κουτί; (πες όχι σε παρακαλώ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσορινη λυση αερα ή closed loop για κανα χρονο μεχρι να μετακομισω και να βαλω νερακι του θεου (μεγαλο ευχαριστω στο doc που μου ετοιμασε λιστα ) .Αν και σε ενα χρονο θα μπορουσα να το κανω drain και να το μετακινησω.Επισης ποτε μου δεν εχω χρησιμοποιησει στοκ ανεμηστηρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gamer High Definition u?

 

Κάνε το και drain και brain δε διαφωνώ. Και αφού ποτέ σου δεν έχεις κρατήσει τα εργοστασιακά άλλαξε τα και πες μου απο που να περάσω να τα πάρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>τελικα τις 3 780 τις αγορασες ?</p>

 

Δυο

 

<p>gamer High Definition u?</p>

<p> </p>

<p>Κάνε το και drain και brain δε διαφωνώ. Και αφού ποτέ σου δεν έχεις κρατήσει τα εργοστασιακά άλλαξε τα και πες μου απο που να περάσω να τα πάρω</p>

 

Ειναι καλα να υποθεσω δηλαδη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ ξέρεις. Εγώ ούτε το έχω δει καν.

Αλλά εργοστασιακά fan τώρα να μείνουν στο κουτί και μάλιστα να μη τα έχεις ακούσει; Τς τς ντροπή!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι καλα τα μαμα... καλυτερα να το γεμισεις με καμια 12 Link.png Site: http://www.skroutz.gr/s/2276544/Be-Quiet-Silent-Wings-2-140mm.html">τετοια να βρεις την υγεια σου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ καταλαβα πιστευεται οτι τρολλαρω οκ...Δεν σας κατηγορω ο τροπος που γρςφω και οι ερωτησεις που κανω θυμιζουν ..τροπος να αποδειξω το αντιθετο δεν υπαρχει επομενως ας μη το ξευτιλισουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...