Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με email


nikolas_kriti

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περα απο το να σου στειλει σε αλλο email δεν εχει επιλογη για να στειλεις σε αυτους?

 Όχι μου λέει μόνο να βάλω ένα άλλο email!!!

Τι σκατά μπορώ να κάνω??

 

Αυτο το email το χω και στο fb όλο και κάπως θα γίνεται να επιβεβαιώσουν ότι είμαι εγώ,με το Online support!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Όχι μου λέει μόνο να βάλω ένα άλλο email!!!

Τι σκατά μπορώ να κάνω??

 

Αυτο το email το χω και στο fb όλο και κάπως θα γίνεται να επιβεβαιώσουν ότι είμαι εγώ,με το Online support!!

οταν πατας οτι ξεχασα το Password και σου λεει διαλεξε την μεθοδο απο κατω σου λεει

I can't use any of these options.

You can still get back into this account by filling out a questionnaire. We'll get back to you within 24 hours (typically a lot sooner).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν πατας οτι ξεχασα το Password και σου λεει διαλεξε την μεθοδο απο κατω σου λεει

I can't use any of these options.

You can still get back into this account by filling out a questionnaire. We'll get back to you within 24 hours (typically a lot sooner).

Ναι αυτό είναι που συμπληρώνεις τις διάφορες ερωτήσεις...

Το έχω κάνει αυτό μου στέλνει email πως δεν ταιριάζουν οι απαντήσεις και να υποβάλλω νέα φόρμα..Δεν είναι αυτό Online support!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω να υπαρχει κατι καλυτερο απο αυτο.αλλιως welcome to the club των ανθρωπων που εβαλαν λαθος στοιχεια και εχασαν το email τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω να υπαρχει κατι καλυτερο απο αυτο.αλλιως welcome to the club των ανθρωπων που εβαλαν λαθος στοιχεια και εχασαν το email τους.

τΈΛΕΙΑ..!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τΈΛΕΙΑ..!!!!

σορρυ που το λεω χυμα αλλα οταν εχεις ενα email για σοβαρη χρηση και οχι για να περασεις την ωρα σου τοτε τα στοιχεια πρεπει να ειναι κανονικα οσο και αν λενε μερικοι μα θα δωσω τα στοιχεια μου εκει?γιατι στο facebook δεν σηκωνεις φωτογραφιες?δεν το λεω προσωπικα για σενα αλλα εχω δει απειρα ατομα στην περιπτωση σου.στελνουν στην Hotmail και η hotmail για καποιο λογο τους λεει οτι τα στοιχεια δεν ειναι επαρκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...