Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S4


makisg133

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορει να ειναι φιλος σου αλλα μπορει και να εχουν εξαπατησει εκεινον οποτε καλυτερα ελεγξε το.

Μπορεις να καλεσεις και την smartec στο 2105820000 και με το ΙΜΕΙ να τους ρωτησεις αν ειναι S4.

Βεβαια ο φιλος σου μπορει να το πηρε κι απο επιδοτηση,μπορει να του το κανανε δωρο,μπορει να ειναι ασχετος και να μην ξερει οτι μπορει να το δωσει παραπανω.Πολλα μπορει οποτε για αρχη ελεγξε αν ειναι αυθεντικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα κ πάλι...σκέφτομαι κ το άλλο....δεν έχει εγγύηση....αν πάθει κάτι στα 2 υπόλοιπα χρόνια κ χρειαστεί να το στείλω στο σέρβις....κ μου πούνε θέλει 150+ ευρώ για να φτιαχτεί αφού δεν έχει εγγύηση...????Σάν να το παίρνω καινούργιο....

Από την αρχή ήμουν μεταξύ του μεγάλου κ του μινι κ είχα αποφασίσει για το μίνι αλλά αφού ήταν στα ίδια λεφτά είπα να το πάρω το μεγάλο....αλλα χώρίς εγγύηση???Δέν παίρνω το μικρό να έχω κ το κεφάλι μου ήσυχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ,εγω θυμαμαι οτι εαν το πηγαινες εβλεπαν με το IMEI ποτε αγοραστηκε και το γτιαχνανα.αλλαξε αυτο συστημα?ρε μπας και εχει φαει βουτες και το δινει τοσο?Η εκτος και εαν ειναι τοσο κιμπαρης να πουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ,εγω θυμαμαι οτι εαν το πηγαινες εβλεπαν με το IMEI ποτε αγοραστηκε και το γτιαχνανα.αλλαξε αυτο συστημα?ρε μπας και εχει φαει βουτες και το δινει τοσο?Η εκτος και εαν ειναι τοσο κιμπαρης να πουμε

η μπορει να το πηρε απο μικρο μαγαζι χωρις αποδειξη ποιο φθηνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μου πει καποιος αν γνωριζει αν αλλάζει το ασημενιο στην προστινη οθονη του galaxy s4 διοτι μου εχει διαλυθει απο πεσιματα ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζεται αποδειξη για την εγγυηση...στο δικο s2 που ηταν κ παραεισαγωγης απο σκροτζομαγαζο δεν χρειαστηκε παντως το κοιτανε απο το ιμει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζεται αποδειξη για την εγγυηση...στο δικο s2 που ηταν κ παραεισαγωγης απο σκροτζομαγαζο δεν χρειαστηκε παντως το κοιτανε απο το ιμει

Μίλησα με Samsung κ μου είπε ότι απο οποιδήποτε μαγαζί ,αλλά με απόδειξη, της Ευρωπαικής ένωσης κ άν το αγοράσεις ισχύει η εγγύηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω μια εβδομάδα τώρα.  φοβερό τηλέφωνο αλλά η μπαταρία του είναι ΤΡΑΓΙΚΗ! χειρότερη απο  iphone 5.

Κάτι τρέχει και σου τρωει μπαταρία. Δεν είναι φυσιολογικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...