Προς το περιεχόμενο

Tρυπιο ψυγειο μπορω να το μπαλωσω??


Dinosfan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια εχω ενα ψυγειο Black Ice GTX 240 και το εχω τρυπισει σε 2 σημεια απο τις βιδες υπαρχει τροπος να το φτιαξω οτιδηποτε.Αν υπαρχει κανεις που μπορει στειλτε μου pm η στειλτε εδω για λυσεις

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι σιγουρος οτι εχει διαρροη ή το λες απλα επειδη τρυπησε;

 

Στα fins ειναι η τρυπα;

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται από το μέγεθος της ζημίας. Πάνε το σε κανα ψυγειατζή αυτοκινήτων να το δει και να σου το κολλήσει. Είτε μπρούτζος θα είναι είτε χαλκός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα fins εχουν τρυπησει δηλαδη να παω σε κανα συνεργειο αυτοκινητων? ποσο θα κοστισει αυτο??

 

Δεν μου απαντάς όμως ρε φιλαράκο...το δοκίμασες και έχει διαρροή ή το λες επειδή είδες τα fins τρυπημένα;

 

Από τα fins δεν περνάει νερό,το θέμα είναι αν έχεις τρυπήσει κάποια από τις "στήλες" που περνάει το νερό.

Eίναι αυτά που πάνε κάθετα στην φωτογραφία και σου έχω κάνει κόκκινα:

 

 

Fins.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως σου έγραψα και πριν την δυνατότητα επισκευής μπορεί μόνο να εκτιμήσει από κοντά κάποιος επαγγελματίας που ασχολείται με αυτό το αντικείμενο , καθώς η επισκευή σου περιλαμβάνει κατά κύριο λόγο κόλληση των τρύπιων κυψελών. Πάντως αν η ζημία είναι αρκετή πιθανόν να μη συμφέρει η επισκευή του , εκτός αν έχεις κάνα φίλο-γνωστό και τη σκαπουλάρεις έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...