Προς το περιεχόμενο

galaxy s4 vs xperia z


gogoulini79:P

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε δε ξερεις? :P

Εγω το βαζω στη κολοτσεπη γιατι ειναι μικρο,Εγω το βαζω στη βερμουδα γιατι ειναι μικρο

Εγω κοιμαμαι μαζι του γιατι ειναι μικρο

Εγω τρεχω μαζι του γιατι ειναι μικρο

Ε δεν μπορω να κατσω να εξηγησω για ακομη μια φορα για ποιους ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ειναι μικρο και θεωρειται phablet. :)

 

Για τη σειρα νοτε λεω αν ακομα δεν με επιασες :P

Καταλαβα φυσικα και μιλαω σαν κατοχος Note 2 που δεν το θεωρω μικρο σε καμια περιπτωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

για να μην μιλαμε στον αερα

παρε ενα σκρινσοτ ζεστο ζεστο

 

 

 

 

sbsq.png
 

 
1 μερα και 6 ωρες για να φτασει 55%...κανε τις πραξεις μονη σου :) (μην το πας τελειως αναλογικα...μπορει να κρατησει 1 ωρα...αμα το σκισω..μπορει να κρατησει αλλο τοσο..αν δεν το κουνησω απο την θεση του...)
 
Οπως ειπα και πριν , στις 2 μερες και κατι ωρες θα πεσει κατω απο το 20%....
 
Εντωμεταξυ φορτιζει μεσα σε 1-1,5 ωρα απο το 10-15% στο 100%...οποτε η φορτιση κατανταει παιχνιδακι....
 
ΥΓ : σημερα εκανα και 2-3 κλησεις..συνηθως ειμαι καργα μονοχνωτος :)

 

μολις ειδα οτι εχεις ονομα μπηχτης πεθανα στο γελιο ;ρ χαχαχ 

 

κοιτα νομιζω οτι με την μπαταρια με εχεις πεισει αρκετα........ απλα πραγματικα πριν το παρω ηταν αναγκαιο να ρωτησω και εδω γιατι με το σκρουτζ επαθα μεγαλη φρικη.... ;ρ 

 

Και επειδη ειναι κοπελα ακομα χειροτερα...

ναι ρε παιδια δεν μπορω ν κυκλοφορω με την παντοφλα ;ρ ενταξει θα φαω δουλεμα ;ρ νομιζω οτι με το σ4 ειμαι καλα ;ρ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν και δεν ειναι στα επιπεδα του Note 2-3 και το S4 εν μερη παντοφλα ειναι.Βεβαια λιγοτερο απο του Note 2-3 αλλα και παλι τις 5'' δεν τις λες και λιγες. Φυσικα μιλαω καθαρα σε αισθητικο τομεα μιας και σε specs ειναι απλα φοβερο το s4 και στην τιμη αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν και δεν ειναι στα επιπεδα του Note 2-3 και το S4 εν μερη παντοφλα ειναι.Βεβαια λιγοτερο απο του Note 2-3 αλλα και παλι τις 5'' δεν τις λες και λιγες. Φυσικα μιλαω καθαρα σε αισθητικο τομεα μιας και σε specs ειναι απλα φοβερο το s4 και στην τιμη αυτη.

το εχω δει το σ4 και εμενα μου αρεσουν οι παντοφλεσ.... γιαυτο το θελω κιολασ... αλλα οχι τοσο παντοφλες οσο το note ... εκει παραπαει το θεμα ;ρ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί σε νοιάζει τί τυχόν θα λένε οι άλλοι;

 

Αν ήταν να αγοράζουμε smartphone βάσει της γνώμης των άλλων, θα είχαμε όλοι iPhone!

Αστειεύομαι... (:

 

Αγόρασε αυτό που σου αρέσει.

 

Στα μάτια μου πάντως, οποιοδήποτε smartphone άνω των 5" μου φαίνεται το ίδιο.

 

Sent from my iPhone

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ μετα εκεινο το σκρινσοτ...η μπαταρια επεσε δραματικα μεσα σε 2 ωρες :)

 

καπως μαλακιστηκε το gps..και ρουφηξε αποτομα πολυ..τεσπα....εκλεισα εφαρμογες τραβηξα και ενα reboot και επανηλθε στην φυσιολογικη καταναλωση...συμβαινουν αυτα :)

 

Οσον αφορα το μεγεθος..επειδη ειχα το ΝΟΤΕ1...για αρκετο διαστημα...και εχω πιασει στα χερια μου για αρκετη ωρα και το ΝΟΤΕ2..το s4 ειναι αρκουντως πιο μικρο σε μεγεθος..και κυριως σε αισθηση...απο τα 2 ΝΟΤΕ...

 

Για μενα πιστευω ειναι το ιδανικο μεγεθος , οι 5 ιντσες και οπως αυτες εχουν υλοποιηθει με τα γυρω πλαισια κλπ...για να μην ειναι ουτε παντοφλα ουτε να σου βγαινουν τα ματια αν θες να σερφαρεις ξερωγω :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί σε νοιάζει τί τυχόν θα λένε οι άλλοι;

 

Αν ήταν να αγοράζουμε smartphone βάσει της γνώμης των άλλων, θα είχαμε όλοι iPhone!

Αστειεύομαι... (:

 

Αγόρασε αυτό που σου αρέσει.

 

Στα μάτια μου πάντως, οποιοδήποτε smartphone άνω των 5" μου φαίνεται το ίδιο.

 

Sent from my iPhone

χαχα ασε εχω φαει ηδη δουλεμα που μαρεσουν τα μεγαλα κινητα και φτανει που θα μου λενε και το σ4 παντοφλα.... ε οχι και το note ;ρ θα με παρουν με τις πετρες ;ρ 

 

Εντωμεταξυ μετα εκεινο το σκρινσοτ...η μπαταρια επεσε δραματικα μεσα σε 2 ωρες :)

 

καπως μαλακιστηκε το gps..και ρουφηξε αποτομα πολυ..τεσπα....εκλεισα εφαρμογες τραβηξα και ενα reboot και επανηλθε στην φυσιολογικη καταναλωση...συμβαινουν αυτα :)

 

Οσον αφορα το μεγεθος..επειδη ειχα το ΝΟΤΕ1...για αρκετο διαστημα...και εχω πιασει στα χερια μου για αρκετη ωρα και το ΝΟΤΕ2..το s4 ειναι αρκουντως πιο μικρο σε μεγεθος..και κυριως σε αισθηση...απο τα 2 ΝΟΤΕ...

 

Για μενα πιστευω ειναι το ιδανικο μεγεθος , οι 5 ιντσες και οπως αυτες εχουν υλοποιηθει με τα γυρω πλαισια κλπ...για να μην ειναι ουτε παντοφλα ουτε να σου βγαινουν τα ματια αν θες να σερφαρεις ξερωγω :)

αυτο θα παρω :) μαλλον σε μπλε μεσα στην βδομαδα :) δεν ξερω γιατι το μπλε μαρεσε πιο πολυ :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το μαυρο ειναι αρκετα ομορφο...

ναι αλλα δεν μου αρεσουν τ μαυρα κινητα ;ρ παντα παιρνω ασπρα αλλα στο ασπρο το σ4 εκτοσ του οτι το εχουν ολοι μου φαινεται πολυ ψευτικο.... γιαυτο μαλλον θα παω σε μπλε ;ρ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλυτερο χρωμα ειναι το μαυρο..μεχρι να ανακαλυφθει κατι πιο σκουρο :)

ωραιο ειναι το μαυρο ;ρ για μενα δεν μου αρεσει ομως ;ρ το βαριεμαι στα κινητα ;ρ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο ειναι το μαυρο ;ρ για μενα δεν μου αρεσει ομως ;ρ το βαριεμαι στα κινητα ;ρ 

Νομιζω πως σε τετοιο κινητο η θηκη ειναι απαραιτητη.Οποτε το μεταμορφωνεις σε οτι χρωμα θες. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται πως ειναι απαραιτητη οπως και η μεμβρανη ;ρ αλλα θελω μπλε ;ρ μου κατσε τωρα ;ρ 

Στο ebay βρισκεις οτι χρωμα,σχεδιο και υλικο θελεις.Μια φορα τις κοιτουσα απο περιεργεια και επαθα πλακα με αυτα που εχουν βγαλει.

Οσον για την μεμβρανη αν παρεις θηκη σε στιλ βιβλιου νομιζω πως δεν χρειαζεται,ειδικα με την πολυ ωραια αισθηση που εχει το

γυαλι του s4 νομιζω πως αξιζει να μην βαλεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...