Προς το περιεχόμενο

Ψηφοφορία και γενική συζήτηση: Ποιο antivirus προτιμάτε; 10/09/13 – 31/12/2013


alexzzz

Ψηφοφορία και γενική συζήτηση: Ποιο antivirus προτιμάτε; 10/06/13 – 31/12/2013  

1.077 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο antivirus προτιμάτε;

    • avast!
    • AVG Anti-Virus
    • Avira AntiVir
    • BitDefender
    • ClamAV / ClamWin
    • Comodo Antivirus
    • Microsoft Security Essentials/ Windows Defender
    • PC Tools AntiVirus
    • F-Secure Anti-Virus
    • G Data AntiVirus
      0
    • Kaspersky Anti-Virus
    • McAfee AntiVirus Plus
    • ESET NOD32 Antivirus
    • Norton AntiVirus
    • Panda Antivirus Pro
    • Trend Micro Titanium AntiVirus Plus
      0
    • Webroot Secure Anywhere
    • Emsisoft Internet Security
    • Άλλο (παρακαλώ διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)
    • Κανένα (παρακαλώ διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Bitdefender Free + Bitdefender Anti-Ransomware για live protection (πανάλαφρα, πιο user friendly δεν πάει και πανίσχυρα). Συν Malwarebytes που το τρέχω εγώ 1 φορά το μήνα για on demand έλεγχο.

το bitdefender στο ανοιγμα σελιδων αργει κατα 2-3 δευτερα σε σχεση με οτι αλλο antivirus εχω δοκιμασει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 613
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το bitdefender στο ανοιγμα σελιδων αργει κατα 2-3 δευτερα σε σχεση με οτι αλλο antivirus εχω δοκιμασει 

δοκιμασε χωρις το firewall του να δεις. εγω δεν εχω θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή την περίπτωση μπορούν να μας προστατέψουν τα antivirus/internet security?

https://www.theregister.co.uk/2017/09/19/pirate_bay_bitcoin_mining_script/

 

Έχω το Avast Free και έχω δουλέψει με το safezone το οποίο μπλοκάρει popups και διαφημίσεις. Αν αγοράσω κάποιο από τα internet security (π.χ. Kaspersky) θα κάνει το ίδιο στον browser Που χρησιμοποιώ. Να συμπληρώσω για το safezone, οτι στο addons->online security, έχει προεπιλέξει το data sharing και ακόμα και αν το απενεργοποιήσω, το ενεργοποιεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Θα ήθελα την γνώμη σας για αξιόπιστο free antivirus για Windows 10 η να μείνω με τον defender?

Μια χαρα ειναι και το defender. Κανε και ενα σκαναρισμα με malwarebytes antimalware μια φορα στις 2 βδομαδες ετσι για τα τυπικα και εισαι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να εχετε κατα νου το καινουργιο free antivirus της kaspersky που βγηκε πρωτο σε ολα αυτη τη χρονια. παναλαφρο, μεγιστο detection rate......... γενικως αριστο.

 

 

https://www.kaspersky.com/downloads/thank-you/free-antivirus-download

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ σωστος! εχω δοκιμασει για καιρο και avast και avg και το συγκεκριμενο μου σπαει τα νευρα!

υποτιθεται εχει στα options "ask", αλλα @@,

σιγα μην δουλευει, σε προηγουμενη εκδοση εντωμεταξυ ειχε επιλογη που πηγαινες στο vault και

πατουσες "restore and add to exclusions" και καθαριζες, τωρα τελευταια ουτε αυτο γαμω! :mad:

πρεπει να πας στα exclusions, να κανεις exclude και μετα να κανεις restore, τρεχα γυρευε!


πολυ σωστος! εχω δοκιμασει για καιρο και avast και avg και το συγκεκριμενο μου σπαει τα νευρα!

υποτιθεται εχει στα options "ask", αλλα @@,

σιγα μην δουλευει, σε προηγουμενη εκδοση εντωμεταξυ ειχε επιλογη που πηγαινες στο vault και

πατουσες "restore and add to exclusions" και καθαριζες, τωρα τελευταια ουτε αυτο γαμω! :mad:

πρεπει να πας στα exclusions, να κανεις exclude και μετα να κανεις restore, τρεχα γυρευε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αγοράσει κλειδι από ebay για το eset smart security το περνάω το δεχετε κανονικά αλλά την επομενη μέρα μου λεεί ότι δεν έχει ενεργοποιηθεί τι μπορεί να φταίει ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...