Προς το περιεχόμενο

[Laptop/Gaming] Lenovo IdeaPad Y580A [I5-3230M/4GB/1TB/GTX660M/FREE DOS] - 569€ @e-shop.gr


Σαϊνόμπι

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά μου φαίνεται τρομερό vfm. Επίσης κάτι ακόμα που πρόσεξα είναι οτι όλο το documentation είναι στα πολωνικά. Δεν ξέρω τι παραεισαγωγή έχουν κάνει αλλα δε με πολυνοιάζει κιόλας εφόσον ισχύουν εγγυήσεις κτλ.

 

Τι εγγυήσεις ισχύουν?

Του e-shop έτσι?

Όχι της αντιπροσωπίας... (?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι το πηρατε μη ξεχασετε να το κανετε registration στο official site της Lenovo

Επειδη κανεις δε ξερει τι παιζει με εγγυησεις κτλπ απο αντιπροσωπια ισως ετσι καταλαβετε τι παιζει με το registration

Εαν ειναι fully supported το registration η αντιπροσωπια οφειλει να το επισκευαζει για οσο καιρο ειναι στην εγγυηση.

Μπορει να αρχισουν τα μα και μου αλλα αν τους πιεσετε λιγο με νομους κτλ εκει συνηθως υπαναχωρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι το πηρατε μη ξεχασετε να το κανετε registration στο official site της Lenovo

Επειδη κανεις δε ξερει τι παιζει με εγγυησεις κτλπ απο αντιπροσωπια ισως ετσι καταλαβετε τι παιζει με το registration

Εαν ειναι fully supported το registration η αντιπροσωπια οφειλει να το επισκευαζει για οσο καιρο ειναι στην εγγυηση.

Μπορει να αρχισουν τα μα και μου αλλα αν τους πιεσετε λιγο με νομους κτλ εκει συνηθως υπαναχωρουν

Φιλε δωσε λεπτομεριες γτ εγω ειχα παρει το πρωτο αλλα δεν εκανα registration.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δωσε λεπτομεριες γτ εγω ειχα παρει το πρωτο αλλα δεν εκανα registration.

https://shop.lenovo.com/SEUILibrary/controller/e/web/LenovoPortal/en_US/account.workflow:StartCreateAccount?UniqueURLID=1379007860071&statedata_id_string=

πρωτα εγγραφη και μετα registration το λαπτοπ.

Οπως προανεφερα δε ξερω αν θα ισχυει για το συγκεκριμενο και αν ζηταει πωλητη γιατι ειχα κανει παλια το δικο μου, αλλα αν ζητησει πωλητη βαλτε κανονικα οπου το αγορασατε. Δεν εχει σημασια, Σημασια εχει αν δινει η εταιρια να φαινεται η εγγυηση εκει. Αν το κανει καποιος ας ενημερωσει τους υπολοιπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισχύει. Φήμες θέλουν η 710m να είναι χειρότερη και από hd 4000.

Αυτό δεν το λένε οι φήμες. Ισχύει. Πλέων με τις ενσωματομένες gpu της intel δεν υπάρχει χώρος για φθηνιάρικες GPU. 

Τελος πάντων.

Το παρηγγειλα το συγκεκριμένο λαπτοπ και περιμένω να έρθει σε μερικές μέρες. Θέλω να ρωτήσω η οθόνη του πως είναι ; Σε σχέση με την 19" 1440Χ900 που έχω θα έχει μεγάλη διαφορά (σε θέμα ποιότητας εικόνας/pixel).

 

Επίσης ο σκληρός δίσκος θερμαίνεται πολύ γιατί σε μερικά κομμάτια κάνουν παράπονα.

Επεξ/σία από martirio3000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...