Προς το περιεχόμενο

Dead Rising 3


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

....εμενα 25gb έκανε preload το steam και έχω το apocalypse edition.....ειναι και άλλο να κατέβει??  :blink:  :blink:  :blink: .....παντος όσοι αναρωτιουμαστε γιατί τον τελευταίο χρόνο είναι τόσα πολλά GB εδω κάποιες εξηγήσεις ....οπως και λογο πειρατιας...ισως..

 

http://gamingbolt.com/dead-rising-3-is-massive-on-pc

....πάντως , ίσως από τα καλητερα παιχνίδια για το 2014....

Dead Rising 3 is, arguably, the best zombie experience that you can have on any gaming machine in 2014

 

http://games.on.net/2014/09/dead-rising-3-pc-still-the-best-zombie-smashing-fun-in-town/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έκανες quote το σχόλιό μου {TDi}Dj2k..infc ; Εξακολουθώ να το θεωρώ τζάμπα χώρο στο δίσκο αλλά θα του ρίξω μια ματιά  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λένε ότι το παιχνίδι είναι locked στα 30FPS, για να ξεκλειδώσει :

 

1. Create a “user.ini” file in the same folder as deadrising3.exe (for Windows 8.1 users it’s located at: C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common).
2. Enter the following line in the file: “gmpcr_unlock_frame_rate = True” (no quotes).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λένε ότι το παιχνίδι είναι locked στα 30FPS, για να ξεκλειδώσει :

32.9gb της codex ειναι ..

παλι λοκαρισμενο;;; πφφ

ελπιζω οταν ξελοκαρει να μην ειναι σαν το nfs rivals -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....εγω κατέβασα 25gb....αλλα μολις ανοιξει το παιχνίδι θα κατέβουν αλλά......8gb????????

 

Just yesterday the Pre-load went live, allowing you to start the 25GB download now and begin playing as soon Friday hits. After install, Dead Rising 3 will take up 33GB.

 

https://teksyndicate.com/news/2014/09/03/dead-rising-3-destiny-pre-order-deals-release-nears

 

......ειπα και εγώ που είναι αυτά τα 33 που λέτε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έκανες quote το σχόλιό μου {TDi}Dj2k..infc ; Εξακολουθώ να το θεωρώ τζάμπα χώρο στο δίσκο αλλά θα του ρίξω μια ματιά  :)

 

For emphasis bud, ούτε καν εκτος άμα κάποιος πει ότι ειλικρινά αξίζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, επειδή αυτή τη περίοδο δεν έχουμε τα ''καλά''(Assassin's Creed Unity/Far Cry 4/Dragon age Inquisition/The Witcher 3 κλπ) άμα δεν έχεις και με τι να ασχοληθείς στο PC(Όπως εγώ) θα τη δοκιμάσεις και τη χαζαμάρα.Το παιχνίδι δεν είναι να το πάρεις ως ''σοβαρό'' το συγκεκριμένο γι' αυτό και είχα πει ειρωνικά ''Το περιμένω πως και πως'' δηλαδή είτε το παίξω είτε δεν το παίξω δεν θα αλλάξει και πολλά., φαίνεται και από τα trailer εξάλλου είναι για ''χαβαλέ'' και απλά για σκότωμα ώρας.Δεν είναι το παιχνίδι με την φοβερή ιστορία δηλαδή που θα σε κάνει να κολλήσεις και να πεις ''Πωπω τι έπος έπαιξα''.Αυτά, ίσως στα παραπάνω που έγραψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα παιχνιδι ειναι, σαν φαν της σειρας(που παραλιγο να παρει Χ1 μονο για αυτο..) το κανω pre-load και θα το λιωσω με οτι bugs και αν εχει και με 20fps αν χρειαστει.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε..Τόσο καλό είναι ; Δεν έχω παίξει κανένα από τα προηγούμενα αλλά από ότι έχω δει ως τώρα δεν με έχει ενθουσιάσει κάτι.Ίσως να παίξω και να αλλάξω γνώμη, ξέρω 'γω τι να πω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι φαν απο το πρωτο, σιγουρα δεν ειναι για ολους αλλα προσωπικα τα θεωρω πολυ εθιστικα και αναλαφρα games, ειναι αναλογα και την ορεξη μην περιμενεις κανα RE στυλ με zombies.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι έχει χρονικό περιθώριο, αν και πιο forgiving από τα πρώτα 2 ε;

 

Γενικά δεν μπορώ να είμαι με limited time. -_-

Δεν υπαρχει πια χρονικο περιθωριο στο παιχνιδι!!τα παντα που κανεις πια μεσα  ειναι με απεριοριστο χρονο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...