Προς το περιεχόμενο

Ανεβάσματα..


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φτιάχνω ένα Video από Gameplay + Music, πάω να το ανεβάσω σε ένα Facebook.. μετά από 2 ώρες μου λέει πως δεν το παίρνουν και να κάνω αν γουστάρω έφεση. Καρκίνο να πάθουν.

Πάω στο YouTube, προσπαθώ να ανεβάσω το ίδιο 400mb Video.. ακόμα περιμένω εδώ και μια ώρα.

ΠΩΣ ανεβάζεις Video κυριλέ, και τα διαμοιράζεις σε μεγάλα κανάλια όπως τα προαναφερθέντα; Επίσης, αυτό που ανεβάζω στο YT γιατί κάτι μου λέει πως από .mp4 1080p στην τελική θα ανέβει σαν σκουπίδι;

Please.. throw wisdom in my face.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιάχνω ένα Video από Gameplay + Music, πάω να το ανεβάσω σε ένα Facebook.. μετά από 2 ώρες μου λέει πως δεν το παίρνουν και να κάνω αν γουστάρω έφεση. Καρκίνο να πάθουν.

 

Πάω στο YouTube, προσπαθώ να ανεβάσω το ίδιο 400mb Video.. ακόμα περιμένω εδώ και μια ώρα.

 

ΠΩΣ ανεβάζεις Video κυριλέ, και τα διαμοιράζεις σε μεγάλα κανάλια όπως τα προαναφερθέντα; Επίσης, αυτό που ανεβάζω στο YT γιατί κάτι μου λέει πως από .mp4 1080p στην τελική θα ανέβει σαν σκουπίδι;

 

Please.. throw wisdom in my face.

αν υποθεσουμε οτι εχεις 1 mbit γραμμη Upload και κανεις Upload μονο το video sto utube και τιποτε αλλο.δηλαδη δεν παιζεις παιχνιδι δεν κανεις seeding ταινιες τοτε θα χρειαστεις με full ταχυτητα περιπου στα 66 λεπτα για 400mbyte video.

ανεβαζεις με 100 * 60 seconds=6000kilobytes/λεπτο = 6 Μbytes/minute .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε π$#%στη.. δεν έχει καν καμία μπάρα το YT να δεις τι κάνει, αν είναι καλά..

Απ' τη μεριά της ποιότητας; Έχει κάποιο Corner επιλογών που μπορείς να του πεις πως ότι .mp4 ανεβάζω.. ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ, SCALE, RESOLUTION κτλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάω να το ανεβάσω σε ένα Facebook..

son I am disappoint

 

Καρκίνο να πάθουν.

That's better

 

 

Πάω στο YouTube, προσπαθώ να ανεβάσω το ίδιο 400mb Video.. ακόμα περιμένω εδώ και μια ώρα.

Έχεις δρόμο ακόμα.

Αν ανεβαίνεις με 1mbps, για 400MB βίντεο... βάλε ταινία να δεις. Καμιά ώρα θες γεμάτη.

 

 

Επίσης, αυτό που ανεβάζω στο YT γιατί κάτι μου λέει πως από .mp4 1080p στην τελική θα ανέβει σαν σκουπίδι;

u tell me.

Σε τι ανάλυση να ανεβεί;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε π$#%στη.. δεν έχει καν καμία μπάρα το YT να δεις τι κάνει, αν είναι καλά..

 

Απ' τη μεριά της ποιότητας; Έχει κάποιο Corner επιλογών που μπορείς να του πεις πως ότι .mp4 ανεβάζω.. ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ, SCALE, RESOLUTION κτλπ;

μπαρα δεν παιζει.το μονο που θα μπορουσες να δεις τι γινεται ηταν αν ειχες περασει το netlimiter που ανα ip η ανα application σου λεει ποσο κατεβαζεις ποσο ανεβαζεις.

επισης λογικα δεν θα χασεις σε ποιοτητα αλλα εδω λεει μερικα πραγματα

http://forum.videohelp.com/threads/326982-YouTube-Upload-Settings

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΛΙΣ τέλειωσε. Καλή η ποιότητα. Είμαι ΟΚ.

 

@άδικε γκο τουέρκ ελσγουέρ μαν..

μια χαρα.απλα στο Utube σιγουρα θα ανεβαζες πιο γρηγορα απο οτι στο fb.το fb δεν ειναι για τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΛΙΣ τέλειωσε. Καλή η ποιότητα. Είμαι ΟΚ.

 

@άδικε γκο τουέρκ ελσγουέρ μαν..

please not that word!

i cannot unhear it anymore!  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"To Work" είπα. Που πήγε το μυαλό σου.



P.S: OMFG. Μ$#%$ΚΕΣ Ο ΑΔΙΚΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ MILEY CYRUS ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΝΤΗ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...