Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με lineage 2 patch


Sonqo.Bo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια, οπως ειπα κ στον τιτλο εχω προβηλμα με το ολλα τα patch απο server που κατεβαζω.

θα επρεπε να κατεβενει στην normal μορφη αλλα κατεβενει ετσι:

 

http://postimg.org/image/mdkiklpf7/

 

 

Τι μπορω να κανω? (Να προσθεσω οτι εχω Windows 8)

post-259674-0-15188500-1378678371.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι συμπιεσμένο αρχείο οπότε υπάρχει περίπτωση να χρειάζεται αποσυμπίεση και μετά άνοιγμα.Κατέβασε το winrar ή κάποιο αντίστοιχο και κάνε μια αποσυμπίεση να δεις,λογικά μέσα θα έχει κάποιο αρχείο .exe που θα πρέπει να τρέξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβάζεις winrar και το εγκαθιστάς. Μόλις τελειώσει η εγκατάσταση απλά άνοιξε το patch με το winrar και αυτό ήταν. 

Πρέπει να έχεις καιρό να κατεβάσεις Patch ε; Και εμείς τα ίδια παθαίναμε :P

 

Αν μπερδευτείς ή κάτι τέτοιο στείλε σε Pm id και Pass από teamviewer να στο φτιάξω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A μπραβο winrar, οντος ειχα να κατεβασω 3+ χρονια.. ευχαριστω παιδες  ;) σκευτομαι να σικοσω κ ενα l2 server. επισης αν παιζετε κανα ωρεο server πειτε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου αν το zip εχει μεσα φακελο system απλα σβηνεις το system που εχει στο l2 client φακελο και αντιγραφεις αυτο του zip.

Αν το αρχειο εχει αρχειο μορφης Updater απλα το βαζεις στον φακελο του l2 και το τρεχεις και τα κανει μονο του ολα.

Ο server πως λεγεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω αρχισει ακομα να τον φτιαξω παντος αν ξερεις απο develop κ εχεις ορεξη στιλε μου pm να κανουμε δουλια μαζι

html να ξέρεις και είσαι κομπλέ. Είχα και εγώ σερβερ στο l2.. άλλη φάση!! Με τα φιλαράκια σου μέσα και έτσι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι οπως το εθεσες νομιζα πως δν μπορουσες να περασεις καποιον server στο συστημα σου.

Στο maxcheaters εχει τα παντα αν θες να ασχοληθεις.(gmshop,buffers) απειρα ..και client απο c1 μεχρι final.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι οπως το εθεσες νομιζα πως δν μπορουσες να περασεις καποιον server στο συστημα σου.

Στο maxcheaters εχει τα παντα αν θες να ασχοληθεις.(gmshop,buffers) απειρα ..και client απο c1 μεχρι final.

Πλάκα πλάκα και ποιος δεν έχει μάθει από mxc :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...