Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy s4 vs galazy note 2


MrGeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά!

είμαι στην ευχάριστη-δύσκολη θέση να αλλάξω το κινητό μου (sony xperia neo v) με κάτι καλύτερο όπως το Samsung galaxy s4 ή galaxy note 2 (ίσως και το oppo find 5). Ποιο μου προτείνετε; Δυστυχώς 750 ευρουλάκια που διάβασα πως θέλει το note 3 δεν διαθέτω αλλά τα +-460 που ζητάν τα skroutzομάγαζα μπορώ. Ευχαριστώ!! 


 


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S4 πιο δυνατο

Νοτε 2 πιο απροβληματιστο

 

Ακριβώς έτσι φίλε μου... τα είχα και τα δύο....παρόλα αυτά ξεφορτώνοντας το S4 συνήλθε , μένει αρκετη μνήμη , και έτσι δείχνει τις πραγματικές του αρετές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους!!Γενικά λίγο που τα είδα και τα 2 είναι απίστευτες συσκευές!Αλλά σαν μετρίου αναστήματος άνθρωπος το note 2 θα δείχνει τεράστιο,αν και μου αρέσει πολύ το s-pen!!Έφυγα για s4.
Ευχαριστώ πολύ και πάλι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

s4 σβηνεις ΟΛΗ μα ΟΛΗ τη σαβουρα της μαμας σαμμυ και πεταει,αν και θα προτιμησω το 8πυρηνο ηοταν βγει με τον νεο exynos η τον σναπ 800

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

s4 σβηνεις ΟΛΗ μα ΟΛΗ τη σαβουρα της μαμας σαμμυ και πεταει,αν και θα προτιμησω το 8πυρηνο ηοταν βγει με τον νεο exynos η τον σναπ 800

θελει ρουτ για να σβησει η σαβουρα, ή γινεται και χωρις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλει ροοταρισμα δυστυχώς!!αλλιώς απλά τα απενεργοποιεί!! Ξέρετε αν μπορείς να flashαρεις την rom του google edition με τα stock android;Γενικά το έχω απορία!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλει ροοταρισμα δυστυχώς!!αλλιώς απλά τα απενεργοποιεί!! Ξέρετε αν μπορείς να flashαρεις την rom του google edition με τα stock android;Γενικά το έχω απορία!! ;)

αν απλως τις απενεργοποιήσεις δεν γινεται πιο ελαφρυ το κινητο; λογικα σε αυτη τη περιπτωση απλα θα συνεχισει να δεσμευει χωρο η εγκατασταση του.. εχει διαφορα με το σβησιμο της εφαρμογης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...